respublika.lt

Ką žada žvaigždės pirmadieniui? (Lapkričio 28 d.)

2022 lapkričio 27 20:00:00
Eltos inf.

Astrologinė prognozė lapkričio 28- ajai, pirmadieniui

×
nuotr. 1 nuotr.
Koliziejus. EPA - Eltos nuotr.

 

AVINAS. Šiandien būsite filosofiškai nusiteikę. Galite jaustis taip, tarsi būtumėte užčiuopę gyvenimo prasmę. Tiktų tvarkyti socialinius reikalus, užsiimti menine kūryba.

JAUTIS. Netingėkite rimčiau pasidarbuoti, juolab, kad šiandien su viskuo lengvai susidorosite. Kai kurie pokalbiai, įvykiai įstrigs kaip pamokantys. Jūsų komunikabilumas kitiems darys gerą įspūdį.

DVYNIAI. Būsite nusiteikę iš peties padirbėti darbe bei savo pareigingumu ar kompetencija padaryti gerą įspūdį kolegoms, klientams. Visgi jums gali sutrukdyti netikėtos problemos.

VĖŽYS. Aktyvumo ir galimybių pasireikšti šiandien jums nepristigs. Galbūt teks bendrauti su atvykusiais iš užsienio draugais arba su bendramoksliais, įtakingais pažįstamais, gerbėjais.

LIŪTAS. Gali pasikeisti kai kurie jūsų planai dėl netikėtos permainos ar įvykio. Tikėtina, kad išleisite pinigų arba jų gausite iš kitų. Pasistenkite susitvarkyti su nebaigtais darbais, dokumentais.

MERGELĖ. Šiandien tikri jūsų jausmai gali išsiskleisti visu gražumu. Galite įsijautrinti labiau nei paprastai. Regis, daug galvosite apie santykius, meilės ir įsipareigojimų klausimus, vaikus, kalėdinių švenčių planus.

SVARSTYKLĖS. Tikėtinas didesnis krūvis darbe. Nuoširdžiai stengsitės, jeigu nujausite neblogą atlygį. Tiktų sudaryti sutartis, megzti ryšius, reikštis scenoje, sporto, kūrybos srityse. Tikriausiai jums padės pažįstami ir draugai.

SKORPIONAS. Tikslui pasiekti pasitelksite žinias, įkvėpimą, žavesį. Gerai būtų, kad užsidegimas greitai neišblėstų. Regis, ypatingo dėmesio pareikalaus vaikai arba mylimas žmogus.

ŠAULYS. Šiandien geriausiai atsipalaiduosite pabendravę su artimais žmonėmis, pasidaliję savo rūpesčiais bei viltimis. Tikriausiai pajusite poreikį kai ką keisti savyje ir aplinkoje, šį tą nusipirkti.

OŽIARAGIS. Regis, svarbūs bus informacijos, reklamos ir savireklamos klausimai. Gali nudžiuginti viliojamas pasiūlymas arba artimųjų laimėjimai. Nepraraskite budrumo kelyje.

VANDENIS. Šiandien neblogai seksis tai, kas susiję su nekilnojamuoju turtu, nuoma, namų apdaila, dailiaisiais amatais. O galbūt tiesiog svajosite apie fizinę bei dvasinę gerovę, jaukumą, grožį.

ŽUVYS. Ši diena lėks taip greitai, kad nebus laiko jokiam nuobodžiavimui. Planuosite savaitgalio susitikimus ir veiklas. Tiesa, jeigu ketinote leistis į kelionę, galite susidurti su trikdžiais.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
1
F
  • PALŪKANOS: Europos centrinis bankas pranešė vėl padidinęs palūkanų normas, šįkart – dar 0,5 proc.
  • KANDIDATAS: Vyriausioji rinkimų komisija ketvirtadienį priėmė sprendimą iš Darbo partijos kandidatų į Druskininkų tarybą rinkiminio sąrašo nešalinti pirmu numeriu jame įrašyto Edvino Garackevičiaus, sausio mėnesį sulaikyto su dideliu kiekiu narkotinių medžiagų.
  • VIZITAS: Specialiųjų tyrimų tarnyboje lankėsi Europos vyriausioji prokurorė Laura Kodruca Kovesi ir Europos prokuroras Tomas Krušna.
  • PAJAMOS: Valstybės ir savivaldybių biudžetų pajamos pernai siekė 15,9 mlrd. eurų – 1,382 mlrd. eurų (9,5 proc.) daugiau nei planuota ir 2,641 mlrd. eurų (19,9 proc.) daugiau nei 2021 metais.
  • PARAŠAI: Vyriausioji rinkimų komisija apsisprendė neregistruoti Lietuvos regionų partijos rinkiminių sąrašų Kauno ir Klaipėdos savivaldos rinkimuose, nes partijai šiuose miestuose nepavyko surinkti reikiamo parašų skaičiaus.
  • KONKURSAS: Šiemet Knygos meno konkurse varžosi 113 leidinių, išleistų 2022 metais, juos pateikė šešiasdešimt leidėjų.
  • VIEŠINIMAS: Praėjusiais metais 95 Seimo nariai iš parlamentinei veiklai jiems skiriamų lėšų įsigijo viešosios informacijos rengėjų paslaugų ir tam išleido 105 tūkst. eurų.
  • MOKESČIAI: Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Mindaugas Lingė sako, kad Seime svarstant kai kurių mokesčių peržiūrą dėl jos turėtų būti iš anksto sutarta tiek valdančiųjų viduje, tiek su Prezidentūra.
  • PROKURORĖ: Generalinė prokurorė Nida Grunskienė atsisako susitikti su opozicinės Darbo partijos frakcija, kuri žada aiškintis, ar buvusiam Seimo nariui Kristijonui Bartoševičiui galėjo būti nutekinta informacija apie prokuratūros tyrimą jo atžvilgiu bei ruoštą kreipimąsi į Seimą dėl jo imuniteto panaikinimo.
  • MALIARIJA: Nacionalinis visuomenės sveikatos centro preliminariais duomenimis, šiemet maliarija nustatyta jau dviem Lietuvos gyventojams, keliavusiems po Afrikos šalis.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar gerai, kad ukrainiečiams bus nemokamai išduodami receptiniai vaistai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jei turite šiek tiek laisvo laiko, kas jums labiau patiktų?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

0 +3 C

-3 +1 C

 

-6 0 C

-1 +2 C

-4 +1 C

 

-5 -3 C

0-5 m/s

0-5 m/s

 

0-5 m/s