respublika.lt

Ką žada žvaigždės pirmadieniui? (Gruodžio 5 d.)

2022 gruodžio 04 20:00:00
ELTA

Astrologinė prognozė gruodžio 5-ajai, pirmadieniui

×
nuotr. 1 nuotr.
Asociatyvi Pixabay.com nuotr.

 


AVINAS. Regis, būsite užsiėmę pinigų, nuosavybės ir aplinkos tvarkymo klausimų sprendimu. Tikėtina, kad susidursite su materialinėmis problemomis arba su kliūtimis dėl transporto, elektros, ryšių sutrikimų.

JAUTIS. Jūsų emocijos, per dieną vis labiau įsiaudrinančios, vakare gali prasiveržti keistais ekscesais. Galimi nerviniai ar kitokie priepuoliai. Saugokitės elektros iškrovos, avarijos, nuostolio.

DVYNIAI. Pravartu stabtelėti ir susimąstyti prieš žengiant svarbų žingsnį. Pasistenkite atskirti melą nuo tiesos, saviapgaulę nuo realybės. Gali būti, kad vargins prastesnė savijauta, pagirios arba pasireikš keistas silpnumas. Nenumokite į tai ranka.

VĖŽYS. Šiandien vertėtų nukreipti energiją į kolektyvinius reikalus. Matydami, kad stengiatės ne vien dėl savęs, aplinkiniai turėtų darytis draugiškesni, labiau įsitraukti. Atsargiai kelyje.

LIŪTAS. Šiandien stokosite emocinės pusiausvyros. Pasistenkite atsipalaiduoti, sutramdyti impulsyvumą. Dėl rimtesnių problemų nevenkite pasitarti su tais, kurie gebėtų patarti ir nuraminti. Saugokitės elektros iškrovos, neprognozuojamų asmenų.

MERGELĖ. Gali būti patikrintas jūsų žinių lygis arba sugebėjimas išlikti ištikimiems savo principams, idėjiniams įsitikinimams, partneriams. Derėtų būti santūresniems, vengti tuščios demagogijos.

SVARSTYKLĖS. Aplinkiniams atrodys, jog finansiniai interesai šiuo metu viską užgožia ir yra paminamos kai kurios svarbios vertybės, pažadai, susitarimai. Gali būti, kad godumas atneš praradimą, o ne naudą.

SKORPIONAS. Šiuo metu būsite aktyvūs, linkę eksperimentuoti, išbandyti naujoves. Tai nebus lengva. Emocinę įtampą kels konkurentai ir kiti nepritariantys asmenys, linkę oponuoti, provokuoti. Būkite atsargesni su elektra, technika.

ŠAULYS. Ši diena žada netikėtumų darbe arba susijusių su sveikata. Regis, jums nesinorės pripažinti autoriteto asmens, kurį gerai pažįstate, arba pastarasis nepripažins jūsiškio. Nenusiminkite - kaip sakoma, saviems pranašu nebūsi.

OŽIARAGIS. Neblogai seksis sudaryti sutartis, vykdyti projektus, ugdyti vaikus. Regis, jums pavyks atgauti kūrybines jėgas ir pasitikėjimą savimi. Galite įsigyti ekstravagantišką daiktą arba nupirkti išmanių kalėdinių dovanėlių vaikams.

VANDENIS. Šiandien neišvengsite emocijų, nerimo, blaškymosi, todėl ne viskas gali pavykti. Turbūt labiausiai vargins neišspręstos buitinės ar finansinės problemos, šeimos narių bėdos. Saugokitės elektros iškrovos.

ŽUVYS. Tikriausiai spręsite logistines problemas, intensyviai bendrausite, vyksite į trumpas išvykas, teiksite interviu, reklamą, laikysite egzaminą, rašysite straipsnį ar pan. Vertėtų pagalvoti apie kai kurias permainas. Atsargiai kelyje.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
4
F
  • PREKIAUJA: „Vilniaus pergalė“ generalinis direktorius Rolandas Jančeris sureagavo į socialiniuose tinkluose pasirodžiusias „Pergalės“ produkcijos Rusijos parduotuvių lentynose, nuotraukas ir sako norintis pabrėžti, kad iš įmonės pusės veiksmų dėl šios situacijos imtasi dar prieš kelis mėnesius - gavus pirmuosius signalus esą pradėta aiškintis, per kurią šalį ir kokiais būdais produkcija be įmonės žinios patenka į prekybos vietas Rusijoje.
  • KANAPĖS: Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetui nesikreipus ekspertinio vertinimo dėl nedidelio kiekio kanapių dekriminalizavimo projektų, pažeistas Seimo statutas, todėl siūloma grįžti į ankstesnę jų svarstymo stadiją - tokį sprendimą priėmė Etikos ir procedūrų komisija.
  • SKVERAS: Viename iš sostinės rajonų, Pilaitėje, prie naujai pastatytos Šv. Juozapo bažnyčios ir tik pernai duris atvėrusios Pilaitės gimnazijos, planuojama įrengti naują viešąją erdvę - 1,4 ha ploto skverą.
  • ALGA: Praėjusiais metais Lietuvoje apie 100 tūkst. žmonių uždirbo mažiau nei minimalią algą, rodo preliminarūs „Sodros“ duomenys.
  • ŽELDINIAI: Vyriausybė nusprendė nepritarti želdinių naikintojų ir žalotojų griežtesniam baudimui - tokia išvada bus teikiama Seimui.
  • AMBASADORIUS: Vyriausybė pritarė ambasadoriaus Korėjos Respublikoje Ričardo Šlepavičiaus skyrimui ambasadoriumi Mongolijai.
  • TEISĖJAI: Prezidentas Gitanas Nausėda pasirašė dekretą dėl keturių teisėjų skyrimo ir priėmė jų priesaikas: Gabrielė Kaktienė paskirta Kauno apylinkės teismo Kaišiadorių rūmų teisėja, Miglė Kiršienė – Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmų teisėja, Greta Osinovskienė – Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėja dvejiems metams, Jūratė Vaidelytė – Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėja.
  • PAJAMOS: „Sodra“ pernai gavo 6,3 mlrd. pajamų, arba 17 proc. daugiau nei užpernai, o jos išlaidos didėjo 13 proc. iki 5,58 mlrd. eurų, rodo preliminarūs duomenys.
  • TERMINALAS: Klaipėdos konteinerių terminale jau trejus metus veikianti keltų linija – „TT–Line“ didina maršrutų kiekį ir nuo balandžio mėnesio pabaigos atidarys dar vieną kryptį į Karslhamną, Švediją.
  • NEDARBAS: Užimtumo tarnybos duomenimis, registruotas nedarbas šalyje sausį, palyginti su praėjusiu mėnesiu, paaugo 0,3 proc. punkto iki 9,2%, bet yra 1 proc. punkto mažesnis nei prieš metus.
Daugiau

Dienos klausimas

Kas meluoja K.Bartoševičiaus istorijoje?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jei turite šiek tiek laisvo laiko, kas jums labiau patiktų?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-4 +1 C

-4 +4 C

 

-1 +5 C

-2 +2 C

0 +3 C

 

+2 +4 C

0-8 m/s

0-10 m/s

 

0-11 m/s