respublika.lt

Ką žada žvaigždės penktadieniui? (Sausio 13 d.)

(0)
Publikuota: 2023 sausio 12 20:00:00, ELTA
×
nuotr. 1 nuotr.
Pixabay nuotr.

Astrologinė prognozė sausio 13-ajai, penktadieniui.

 


AVINAS.
Jeigu kilo teisinių, verslo ar kitų problemų, tikriausiai rasite bendraminčių ar tarpininkų, nusiteikusių jus apginti, paremti. Gana sumaniai spręsite artimųjų problemas, aiškinsitės santykius.

JAUTIS. Aktualus bus pareigos jausmas, profesinė kompetencija, kantrybė. Galbūt mintys suksis apie kelionę, karjerą. Tikėtina, kad labiau susirūpinsite savo ir aplinkinių sveikata, mityba, švara, higiena, grožiu.

DVYNIAI. Šiandien parodysite daugiau kūrybingumo ir energijos bet kurioje veikloje, kuria užsiimate. Galbūt pavyks suaktyvinti ir kolektyvą. Gali atsirasti naujas laisvalaikio pomėgis.

VĖŽYS. Šiandien norėsis užsiimti paprastais žemiškais reikalais, buitimi, skirti daugiau dėmesio artimiems žmonėms. Visgi tiems, kurie tarpininkauja ar dirba protinį darbą, ypač susijusį su tarptautine sfera, užsieniu, teks uoliai paplušėti.

LIŪTAS. Jaudulio gali sukelti neįprastas įvykis, susitikimas su ypatingu asmeniu, užsieniečiu ar pan. Galimas tam tikros užduoties užbaigimas ir su tuo susijusi reikšminga permaina.

MERGELĖ. Regis, stengsitės įgyvendinti planuotą finansinę, komercinę operaciją arba pasirūpinti nuosavybe, dokumentais. Neabejokite dėl to, kad jūsų dėmesio labai reikia artimam žmogui, net jei jis keistai maištauja.

SVARSTYKLĖS. Iš esmės diena bus gera, turėsite priežasčių optimizmui. Visgi jūsų nuotaikos banguos ir labai priklausys nuo gaunamos informacijos bei oponentų argumentacijos.

SKORPIONAS. Šiandien neišvengsite keisto nerimo. Jeigu kažkokių įsipareigojimų įvykdyti nepajėgsite, norėsis ką nors apkaltinti. Tikėjimas ir pasitikėjimas savimi padės rasti korektišką išeitį. Be to, padėtų atpalaiduojamas poilsis.

ŠAULYS. Maloniausiai šiandien jausitės, jei turėsite galimybę suderinti namų jaukumą ir buvimą tarp žmonių, renginiuose. Pageidautini būtų draugiški susitikimai. Galima tikėtis nesavanaudiškos pagalbos.

OŽIARAGIS. Šiandien neišsisuksite nuo pokalbio su svarbiu asmeniu. Gali būti, kad kai kuriuos dalykus vertinate pernelyg subjektyviai ir tai kritikuoja kiti. Jeigu kritiką priimsite kaip draugišką, vakaras nenuvils.

VANDENIS. Neblogai seksis protinė ir meninė veikla. Galimas kontaktas su žmogumi, atvykusiu iš toli, arba su tuo, iš kurio galima kažko pasimokyti. Išdrįskite kreiptis specialistą, jei turite problemų, kurias jis gali padėti išspręsti.

ŽUVYS. Šiandien teks paplušėti srityse, susijusiose su finansais, komercija, tarpininkavimu. Turbūt jums kainuos įvaizdžio keitimas, savęs ar verslo reklamavimas.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
3
F

Dienos klausimas

Ar Jums kada nors buvo įsisiurbusi erkė?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar mokate rusų kalbą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+12 +19 C

+13 +22 C

+15 +19 C

+18 +25 C

+18 +28 C

+20 +24 C

0-8 m/s

0-9 m/s

0-6 m/s