respublika.lt

Ką žada žvaigždės penktadieniui? (Lapkričio 25 d.)

2022 lapkričio 24 20:00:00
ELTA

Astrologinė prognozė lapkričio 25-ajai, penktadieniui.

×
nuotr. 1 nuotr.
Pixabay nuotr.

 


AVINAS. Galite gauti žinią iš švietimo, socialinės ar teisėtvarkos institucijos. Diena bus nekokia, jeigu veiksite be plano, priešokiais, o kur yra itin svarbu atvykti laiku - vėluosite ar pan. Jei studijuojate, venkite plagijuoti, nusirašinėti.

JAUTIS. Galimas nepasitenkinimas seksualine arba finansine situacija. Gali atrodyti, kad kiti asmenys naudojasi jumis. Nebūtinai taip yra iš tikrųjų. Galbūt neverta norėti per daug, tuomet ir nusivylimai bus mažesni.

DVYNIAI. Seksis geriau, jei nuo pat ryto nedemonstruosite savo prastos nuotaikos, impulsyvumo. Atsargiai kelyje. Jei nesugebėsite savęs suimti į rankas, vakare gali paaiškėti, kad per šią dieną kažko tinkamai neatlikote, neišmokote, ką nors įžeidėte.

VĖŽYS. Šiandien gali užgriūti neplanuoti rūpesčiai darbe arba pasireikšti staigus sveikatos sutrikimas. Sveikatos problema gali kilti ne jums, o vaikui ar augintiniui. Būkite atidesni ir nenumokite į tai ranka.

LIŪTAS. Tai gali būti smagi diena, jeigu nepristigs komplimentų, meilės, kitų pritarimo ir išvengsite sunkių pareigų. Visgi geros nuotaikos neišsaugosite, jei pastebėsite, kad kažkas veidmainiauja ir pasitikėti būtų rizikinga.

MERGELĖ. Regis, nuo pat ryto taps aišku, kad neverta tikėtis, jog kas nors kitas viską padarys darbe ir buityje. Net ir daug dirbdami galite sulaukti aplinkinių nepasitenkinimo. Būkite atlaidesni savo artimiesiems.

SVARSTYKLĖS. Dėl mokslo ar kelionės galite priimti netikėtą sprendimą. Galbūt kiek nuvils žinių įvertinimas, naujiena iš užsienio, publikuotas interviu, gauta siunta, pervežimų situacija ar kt. Atsargiai kelyje.

SKORPIONAS. Šiandien jums teks peržiūrinėti finansinės atskaitomybės galią turinčius dokumentus, kažką vertinti, derinti ir pan. Stropiai skaičiuokite ir būkite apdairūs, racionalūs. Neskubėkite pasirašyti, jeigu abejojate.

ŠAULYS. Regis, užgrius įvairūs rūpesčiai ir bus nelengva, ypač jei trūksta supratimo ir palaikymo iš aplinkinių. Jeigu iš pat ryto pasiduosite provokacijoms, įsivelsite į ginčus, tai visą dieną susikaupti veikloms trukdys mintys apie patirtą nemalonumą.

OŽIARAGIS. Energijos stoka arba nekokia savijauta neleis atlikti visų numatytų darbų. Nerimą gali kelti ir užkulisinės peripetijos, intrigos, keisti gandai. Galbūt teks pasirūpinti ligoniu.

VANDENIS. Šiandien aktyviai imsitės svarbių reikalų, į tai įtraukdami ir kolektyvą, komandą. Galite tikėtis greito starto. Visgi svarbu apdairiai įvertinti rizikas, ypač jei tai kainuotų nemažai pinigų.

ŽUVYS. Rutina, buitis, artimųjų problemos bei kaprizai šiek tiek gadins nuotaiką. Prioritetą būsite linkę teikti kitiems reikalams, ypač jei siekiate karjeros, geresnių įvertinimų darbe, moksle ar politikoje.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
1
F
  • MODELIS: Vyriausybei svarstant antrąjį šių metų pusmetį keisti valstybės kompensacijų gyventojams už elektrą modelį, Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos pirmininkas Renatas Pocius sako, jog efektyviausia būtų jas mokėti už dalį suvartotos elektros – iki 100 ar 150 kilovatvalandžių (kWh) per mėnesį.
  • REGULIAVIMAS: Lietuvoje galiojantis teisinis reguliavimas, numatantis galimybę visus viešajame konkurse dalyvavusius konsorciumo partnerius automatiškai įtraukti į „juodąjį sąrašą“, jei partnerių grupė neįvykdė sutarties, prieštarauja Europos Sąjungos viešųjų pirkimų direktyvai, nusprendė Europos Sąjungos Teisingumo Teismas.
  • TURINYS: Lietuvos radijo ir televizijos komisija priėmė sprendimus dėl keturių interneto svetainių kopijų bei vienos pirminės svetainės blokavimo, kuriose neteisėtai viešai skelbiamas autorių teisių saugomas turinys.
  • LĖŠOS: Valstybinė energetikos reguliavimo taryba pirmąjį metų pusmetį turėtų išsiaiškinti, kaip nepriklausomi elektros tiekėjai panaudojo iš valstybės biudžeto gautas lėšas kainoms vartotojams sušvelninti.
  • NAFTA: Lietuvos naftos perdirbimo gamyklą valdanti Lenkijos energetikos grupė „Orlen“ nutraukia sutartį su didžiausia Rusijos naftos eksportuoja – Kremliaus kontroliuojama „Rosneft“.
  • RINKIMAI: Vyriausioji rinkimų komisija įpareigota persvarstyti savo sprendimą, kuriuo iš savivaldos rinkimų pašalinti 35 Lietuvos žaliųjų partijos kandidatai, neteisingai užpildę pareiškinius dokumentus.
  • LAIVAS: Ketvirtadienį Klaipėdos uoste laukiama atvykstant JAV „Arleigh Burke“ klasės kovos laivų-minų naikintojų karinio laivo „USS Roosevelt“ (DDG 80).
  • REAGENTAI: Dėl galimo piktnaudžiavimo teisiamas buvęs Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos vadovas Šarūnas Narbutas sako, jog derėdamasis dėl COVID-19 reagentų pirkimo veikė ne kaip Sveikatos apsaugos ministerijos pasitelktas nepriklausomas ekspertas ar Vyriausybės įgaliotas asmuo.
  • KOMPENSACIJA: Nuo praeitų metų balandžio mėnesio būstų ir kitų tinkamų gyventi patalpų savininkai ar verslo atstovai, kurie apgyvendino žmones, bėgančius nuo karo Ukrainoje, iš viso 2022 metais išmokėta 9 mln. 547 tūkst. kompensacijų už būsto ukrainiečiams suteikimą.
  • STIPENDIJA: Įsigaliojus naujai Sporto įstatymo redakcijai, valstybės stipendijos skirtos trečdaliu daugiau sportininkų, pranešė Nacionalinė sporto agentūra.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar pedofilijos skandalas pakeitė jūsų požiūrį į Seimą?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar laikysitės astrologų rekomendacijų 2023 metams?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-3 +2 C

-1 +1 C

 

-8 -1 C

-1 +2 C

-3 +1 C

 

-5 +1 C

0-5 m/s

0-5 m/s

 

0-5 m/s