respublika.lt

Ką žada žvaigždės penktadieniui? (Kovo 17 d.)

(0)
Publikuota: 2023 kovo 16 20:00:00, ELTA
×
nuotr. 1 nuotr.
Pixabay nuotr.

Astrologinė prognozė kovo 17-ajai, penktadieniui.

 


AVINAS.
Šiandien nebūtinai pavyks viską padaryti taip, kaip norite ir tikitės. Daug kas priklausys nuo aplinkybių ir kitų žmonių. Pasitelkite kantrybę ir diplomatiją. Nederėtų pasitikėti pirmu įspūdžiu.

JAUTIS. Tikėtini šiokie tokie keblumai, susiję su numatyta kelione, užsieniu arba per nepažįstamą asmenį, publikacijas, komentarus. Neskleiskite nepagrįstų gandų, slaptos ir abejotinos informacijos.

DVYNIAI. Neišsisukinėkite, jei reikia grąžinti skolas, mokėti mokesčius. Gali būti, kad žmogus, iš kurio daug tikitės, iš dalies sugriaus jūsų iliuzijas. Pasistenkite suprasti to priežastis, užuot smerkę ar kaltinę.

VĖŽYS. Regis, beveik visa diena jūsų nedžiugins. Jei ką tik patyrėte stresą, išdavystę, pajusite pasekmes santykiams, sveikatai. Nemalonumai gali kirsti ir per kišenę. Stenkitės rasti stiprių sąjungininkų, užmegzti palaikantį ryšį.

LIŪTAS. Diena bus prieštaringa. Galima nemažai nuveikti padedant kitiems. Tačiau reikės gebėti aplinkinius įtikinti, kad prisidėtų, patarpininkautų, o tai pavyks nelengvai. Labiau rūpinkitės įvaizdžiu, sveikata.

MERGELĖ. Nors nuveikto darbo rezultatai turėtų džiuginti, bet to paties negalima pasakyti apie meilės reikalus. Pagundos, kurioms šiandien norėsis pasiduoti, gali daug kainuoti.

SVARSTYKLĖS. Nelengva dienelė. Galbūt ką tik patyrėte nemalonų įvykį, grėsmę savo arba aplinkinių sveikatai ar gerovei. Nesaugumo jausmas nedingo, tačiau jau galite jį konkrečiai įvardinti ir ieškoti palaikymo.

SKORPIONAS. Šiandien jūsų dienotvarkę aktyviai reguliuos artimieji ir draugai. Galite gauti vertingos informacijos ar pasiūlymą. Jeigu norite išvengti suklydimų, tai sakykite ir darykite tik tai, dėl ko neabejojate.

ŠAULYS. Diena bus nebloga. Įdomu bus susitikti su žmogumi, kuris žino, kaip galima pasipelnyti. Galimi reikalai, susiję su įmonės pinigais, investicijomis, draudimu, paskolomis. Visgi lengva užkibti ant sukčių kabliuko.

OŽIARAGIS. Po keblaus santykių aiškinimosi, varginamo medicininio tyrimo ar sunkaus darbo, interviu, taip lengvai atsipalaiduoti nepavyks. Gali būti, kad stiprybės teiks jums neabejingi asmenys.

VANDENIS. Galite pasijusti nekaip. Galbūt sunegaluosite arba išaiškės nemalonus faktas, sukčiavimas. Į viešumą gali iškilti slaptas meilės ryšys arba nelegali avantiūra gali.

ŽUVYS. Regis, teks kažko atsisakyti, prarasti ar ištverti nemalonią procedūrą. Galimas stresas dėl to patyrimo arba dėl vienišumo jausmo, nusivylimo kai kuriais asmenimis.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
6
F

Dienos klausimas

Ar eisite valgyti į „Michelin" įvertintus restoranus?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kokia oro temperatūra vasarą jums labiausiai komfortiška?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+7 +17 C

+12 +19 C

+14 +21 C

+20 +23 C

+19 +26 C

+21 +25 C

0-5 m/s

0-5 m/s

0-4 m/s