respublika.lt

Ką žada žvaigždės penktadieniui? (Gruodžio 9 d.)

2022 gruodžio 08 20:00:00
ELTA

Astrologinė prognozė gruodžio 9-ajai, penktadieniui.

×
nuotr. 1 nuotr.
Pixabay nuotr.

 


AVINAS. Puiku, jeigu turėsite galimybių ir ūpo daug laiko skirti šeimai, vaikams. Tik nekelkite dramų dėl smulkmenų, nepriminkite senų nuoskaudų, venkite aštrinti nesutarimus.

JAUTIS. Šiandien bus daug skubėjimo, pokalbių. Visgi numatytas pokalbis bus naudingas tik tuo atveju, jei esate tvirtai apsisprendę dėl tam tikro pasirinkimo. Saugokitės avarinių situacijų.

DVYNIAI. Regis, teks rūpintis nekilnojamojo turto reikalais, pajamų šaltiniais, dovanomis ar kt. Neverta tikėtis ramybės. Jeigu ne jūs patys, tai kiti ragins kažkur skubėti, užsiimti aibe reikalų vienu metu.

VĖŽYS. Jeigu įmanoma, šiandien darbe labiau pasitelkite į pagalbą kolegas, aplinkinius bei diplomatiškai derinkite interesus. Vertėtų atidžiau rinktis prekes, ketinant ką nors pirkti iš technikos skyriaus.

LIŪTAS. Tikriausiai suplanavote įtemptai darbuotis nuo pat ryto. Verčiau pataupykite resursus ir jėgas, ypač jei negalite pasigirti sveikata. Jeigu pervargę ar negaluodami padarysite klaidų, kas nors gali dėl to nukentėti arba jumis nusivilti.

MERGELĖ. Praeities aktualijas gali priminti susitikimai su draugais, pažįstamais. Galbūt tarsitės kartu pašėlti, pasportuoti. Jeigu trokštate pasimėgauti malonumais, nedejuokite, jog jie kainuoja.

SVARSTYKLĖS. Tikriausiai šiandien teks iš peties paplušėti, norint gauti pageidaujamų rezultatų. Svarbu išsaugoti gerą reputaciją ir nesugadinti reikalų eigos. Atsargiau elkitės su technika.

SKORPIONAS. Šiandien neturėsite galimybės patinginiauti. Gali būti, kad teks ruošti pasisakymus, straipsnius, organizuoti seminarus, interviu, rodyti savo ar tikrinti kitų žinias. Neverta tikėtis, kad visiems darysite tik gerą įspūdį. Atsargiai kelyje.

ŠAULYS. Nerimausite dėl finansinių reikalų. Regis, teks mokėti mokesčius, grąžinti skolas, bet kokia kaina stabilizuoti verslą, ieškoti naujų pajamų šaltinių. Kita vertus, būsite nusiteikę paišlaidauti malonumams, o problemas kiek pastumti į šalį.

OŽIARAGIS. Santykiai su konkurentais ir partneriais bus permainingi. Lengviau bus kažką laimėti turint gerų sąjungininkų. Nors priešiškumo neišvengsite, visgi kai ką stipriai sužavėsite.

VANDENIS. Regis, bus nerimo dėl įstrigusių ar nebaigtų darbų, savo, artimo žmogaus ar augintinio sveikatos, keistų apkalbų arba meilės peripetijų. Prioritetą teikite sveikatai.

ŽUVYS. Šiandien labiau norėsis plepėti, sportuoti, flirtuoti nei užsiimti darbais ar buitimi. Turėtų sektis kūrybinė veikla. Puiku, jeigu laisvalaikį skirsite vaikams.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F
  • TILTAS: Susiekimo ministras Marius Skuodis teigia, kad tikisi, jog šios savaitės pabaigoje, gaus atsakymą dėl to, kiek užtruks įgriuvusio Kėdainių tilto tvarkymas.
  • DIPLOMATIJA: Lietuvos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis sako nematantis prasmės Europos Sąjungos valstybėms narėms turėti Rusijos ambasadorius savo šalyse.
  • PAGALBA: 2022 metais Bendrajame pagalbos centre buvo atsakyta į 2 051 749 pagalbos skambučius, užregistruoti ir pagalbos tarnyboms perduoti 1 231 876 pranešimai apie pagalbos poreikį.
  • TERMINALAS: Antradienį oficialios ceremonijos metu paskelbta apie Vilniaus oro uosto naujojo išvykimo terminalo statybų pradžią.
  • PROFESIJA: Trečiadienį, vasario 1 d., prasideda 2023 m. pagrindinio priėmimo į profesinio mokymo įstaigas žiemos etapas.
  • NENORI: Valstybės sienos apsaugos tarnyba praneša, kad pirmoji rangovo, galinčio profesionaliai užtikrinti sugadintų koncertinų ir fizinio barjero taisymą, atranka nebuvo sėkminga - nebuvo norinčių pasirašyti sutartį siūlomomis sąlygomis.
  • UŽGNIAUŠ: Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen skeptiškai vertina Seimo opozicijos siūlymą steigti laikinąją tyrimo komisiją, siekiant aiškinti, ar eksparlamentarui Kristijonui Bartoševičiui galėjo būti nutekinta informacija apie jo atžvilgiu prokuratūros vykdomą tyrimą, nes esą „visi klausimai jau yra atsakyti“.
  • NESUTARIA: Sartų žirgų lenktynės greičiausiai nevyks ir šiemet - ne tik dėl to, kad dėl šiltų orų nepavyksta išlieti ledo tako Sartų hipodrome, bet ir todėl, kad Žemės ūkio ministerija šimtametę tradiciją nori perleisti Zarasų savivaldybei, kuri sako, kad būtų nepajėgi finansiškai.
  • PENSIJA: Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkė Inga Ruginienė tvirtina, kad šiuo metu šalyje esanti pensijų fondų sistema yra „katastrofiškai neteisinga“.
  • SKUNDAS: Aštuonios iš 39-ių nekilnojamojo turto bendrovių, pernai gruodį nubaustų už draudžiamą susitarimą, teismui apskundė Konkurencijos tarybos pernai gruodį joms skirtas baudas.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar žiūrite filmus, klausote muzikos nemokamai, net ir žinodami, jog nėra autoriaus leidimo?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar laikysitės astrologų rekomendacijų 2023 metams?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-2 +4 C

-1 +3 C

 

-4 +1 C

0 +4 C

-1 +3 C

 

-4 0 C

0-9 m/s

0-5 m/s

 

0-5 m/s