respublika.lt

Ką žada žvaigždės penktadieniui? (Gegužės 27 d.)

2022 gegužės 26 22:00:00
ELTA

Astrologinė prognozė gegužės 27-ajai, penktadieniui.

×
nuotr. 1 nuotr.
Pixabay nuotr.


AVINAS. Šiandien produktyviai padirbėsite, jeigu pasistengsite susikoncentruoti viena kryptimi. Jus nekaip veiks aplinkinių reiklumas, godumas, tačiau ir patys elgsitės panašiai. Manysite, kad esate nusipelnę daugiau nei gaunate.

JAUTIS. Jeigu esate nusivylę savo veiklos rezultatais arba kokiais nors santykiais, šiandien pagaliau turėtumėte apsispręsti, kaip nusipurtyti nuoskaudas ir įveikti nesėkmes.

DVYNIAI. Šiandien praverstų didesnis konfidencialumas, nes atsiras norinčių pasinaudoti jūsų silpnosiomis pusėmis. Nederėtų trukdyti tiems, kurie ieško vienatvės, tylos.

VĖŽYS. Regis, jums bus nelengva, nes nemaža atsakomybės našta jus slegia, o galinčių padėti ją nešti lyg ir nesimato. Gana daug galvosite apie draugus, kolektyvą ir savo vietą jame. Draugystės poreikis sustiprės, tačiau abejosite draugų patikimumu.

LIŪTAS. Drąsiau imkitės projektų įgyvendinimo, kalbėkite apie tai su autoritetingais asmenimis. Jeigu rimtai kibsite į darbus, pavyks padaryti žingsnį pirmyn. Jūsų įtaka, populiarumas turėtų augti.

MERGELĖ. Nestigs rūpesčių, kurie traukte traukia pinigus iš kišenės. Tam tikra prasme galimi tušti pažadai ar bevertės pagundos. Meilės sferoje - aistros ir nusivylimai.

SVARSTYKLĖS. Šiandieną bus nelengva įtikti kitiems bei patys būsite kritiški aplinkinių atžvilgiu. Jeigu iš artimo žmogaus tikitės kažko per daug, nusivylimų neišvengsite. O ir patys galite sulaukti priekaištų dėl nenoro padėti, prisidėti.

SKORPIONAS. Gali suaktyvėti konkurentai. Galbūt teks teisintis dėl neapgalvotai prisiimto ar neįvykdyto įsipareigojimo. Meilės santykiai taip pat gali pakrypti neaiškia linkme.

ŠAULYS. Regis, skubėsite užbaigti darbus, kad galėtumėte ramiai persijungti į savaitgalio aktualijas. Verčiau nesielkite lengvabūdiškai, kad nenukentėtų jūsų paslaugos ar gaminio kokybė, mokymosi rezultatai ir pan.

OŽIARAGIS. Šeimos, vaikų poreikiai šiandien jums bus svarbiausi. Jūs negailėsite pastangų, tačiau daug reikalausite ir iš aplinkinių. Būkite objektyvūs, vertindami savo ir kitų galimybes. Nepamirškite, kad visi esame skirtingi.

VANDENIS. Diena bus apgaubta emocijų ir nerimo lauku. Gilinsitės į save, murkdysitės prisiminimuose, nerimausite dėl šeimos ir pinigų. Dėl tokio emocinio nusiteikimo pirmenybę turbūt teiksite įprastoms pareigoms, rutinai.

ŽUVYS. Susidomėsite finansiškai naudingais projektais, sandoriais. Tačiau gali būti, kad jie tik iš tolo atrodys naudingi. Apdairiai elkitės su disponuojama informacija bei nuosavybe.

Laikraščių prenumerata internetu

  • TRAUKINYS: Minskui pareiškus pageidavimą atnaujinti prieš dvejus metus nutrauktą keleivinį susisiekimą geležinkeliais su Vilniumi, „Lietuvos geležinkeliai“ sako tokių planų neturintys nei šiais, nei kitais metais.
  • BAUDA: Lietuvos apeliacinis teismas ketvirtadienį paliko galioti žemesnės instancijos teismo sprendimą skirti 15 tūkst. eurų baudą už piktnaudžiavimą nuteistam parlamentarui Petrui Gražuliui.
  • SIENA: Europos Komisija Lietuvai skyrė 55 mln. eurų sienų apsaugai stiprinti, pranešė Vidaus reikalų ministerija.
  • STUDIJOS: Švietimo ministrė Jurgita Šiugždinienė sako, kad Seime priimtos įstatymų pataisos leis didinti studijų kokybę, aukštųjų mokyklų reitingus ir studijų prieinamumą socialiai pažeidžiamiems asmenims.
  • NAUJAGIMIAI: Šiaulių apygardos prokuratūros prokurorai kartu su Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnais aiškinasi skaudaus įvykio – dviejų naujagimių mirties – priežastį.
  • VALDYMAS: Iš 239 savivaldybių valdomų įmonių pernai pelningai dirbo 144 įmonės - iš jų tik 36 įmonės savivaldybių biudžetus papildė dividendais ir pelno įmokomis.
  • ĮRENGINIAI: Kuršių marių tarša kaltinamai kartono gamybos įmonei „Grigeo Klaipėda“ teismas panaikino dalį draudimų naudotis katiline ir siurbline, tačiau valymo įrenginiai Dumpiuose lieka areštuoti - bendrovė jais ateityje naudotis neketina.
  • ATSTOVĖ: Pirmą kartą Eurojusto istorijoje viceprezidente išrinkta Lietuvos nacionalinė atstovė, ja tapo prokurorė Margarita Šniutytė-Daugėlienė, pranešė Lietuvos prokuratūra.
  • TRANZITAS: Jokių pokyčių ar atnaujinimų Europos Komisijos gairėse dėl Kaliningrado tranzito be Lietuvos sutikimo negali būti, sako kadenciją baigusi prezidentė Dalia Grybauskaitė.
  • PARODA: Ketvirtadienį 17.00 val. Vilniaus paveikslų galerijoje (Didžioji g. 4, Vilnius) atidaroma paroda „Iš Žemaitijos dvarų kolekcijų. Žemaičių muziejaus „Alka" rinkinys": tai eksponatai iš Oginskių, Pliaterių, Šuazelių-Gufjė, Gorskių bei kitų Žemaitijos didikų ir bajorų dvarų.
Daugiau

Dienos klausimas

Kaip vertinate naują vaiko priežiūros tvarką ir išmokas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip manote, ar pavyks Seime priimti Civilinės sąjungos (Partnerystės) įstatymą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+20 +26 C

+19 +25 C

 

+15 +20 C

+28 +32 C

+20 +31 C

 

+22 +25 C

0-5 m/s

0-5 m/s

 

0-5 m/s