respublika.lt

Ką žada žvaigždės šeštadieniui (balandžio 9 d.)?

2022 balandžio 08 22:00:00
Eltos info

Astrologinė prognozė balandžio 9-ajai, šeštadieniui.

×
nuotr. 1 nuotr.
pixabay nuotr.


AVINAS. Nors ir prasidėjo savaitgalis, atsikvėpti jums kol kas nepavyks - darbas vys darbą, o rūpestis - rūpestį. Paprašykite, kad jums padėtų artimi žmonės. Taktiškai bendraukite, net jei sunku išlikti kantriems. Atsargiai kelyje.

JAUTIS. Pokalbiai suksis apie artimų žmonių, giminaičių problemas ir pasiekimus. Labai aktualūs gali būti mokslo, egzaminų, kelionių klausimai. Galite gauti žinutę iš užsienio arba leisitės į kelionę.

DVYNIAI. Diena gali būti keista. Gali pasirodyti, kad tai, ką darėte dėl kitų žmonių, yra beprasmiška, nevertinama. Nenusiminkite - įvertinimo dar galite sulaukti. Būkite kantrūs. Venkite besaikio išlaidavimo. Jeigu suėjo terminas, grąžinkite skolą.

VĖŽYS. Ši diena bus gana sėkminga, jei mokėsite suderinti pareigas su saikingais malonumais. Tuomet daug nuveiksite ir nepervargsite. Venkite aiškintis santykius.

LIŪTAS. Regis, nerimausite dėl savo ar artimo žmogaus, augintinio sveikatos ar jo neįprasto elgesio. Šiandien bet kokias idėjas realiai įgyvendinti bus nelengva, todėl pataupykite jėgas.

MERGELĖ. Būsite nusiteikę aktyviai leisti laiką. Regis, bus progų susitikti su draugais, giminaičiais. Jeigu norite išvengti problemų, venkite abejotinų nuotykių bei saugokite nuo pavojų vaikus.

SVARSTYKLĖS. Dienos sėkmė priklausys nuo jūsų arogancijos ir kuklumo lygio. Jeigu tikitės kažko labai daug, tai galbūt nusivilsite. Pasistenkite nesinervinti, neišsišokti.

SKORPIONAS. Nors jaučiatės užtikrinti dėl savo atliekamos veiklos kokybės, rimto plano, visgi gali tekti dar ir dar kartą įrodinėti kitiems, kad neklystate. Nepykite, būkite kantrūs.

ŠAULYS. Šiandien pravartu pasimėgauti komforto teikiamais malonumais ir dėl nieko nesukti sau galvos. Tik neskubėkite išleisti krūvos pinigų daiktui, kuriuo spontaniškai susižavėjote. Skirkite laiko šio poreikio įvertinimui.

OŽIARAGIS. Bendraukite su mielais jums žmonėmis, tik nemanykite, kad jie turi pildyti visas jūsų užgaidas. Antraip teks nusivilti ir jums gali nebepavykti sukurti partneriško ryšio.

VANDENIS. Šiandien leiskite sau atitrūkti nuo darbų, rūpesčių, pasimėgauti vienatve, ramybe, kūryba ar tiesiog ramiai patinginiauti. Nepasiduokite išlaidavimo manijai.

ŽUVYS. Ši diena žada turiningą atsipalaidavimą. Tikriausiai smagiai praleisite laiką su draugais, vaikais, prisigalvosite laisvalaikio užsiėmimų. Tiesa, jūsų piniginė suplonės.

Laikraščių prenumerata internetu

  • ATAKOS: Kibernetinės atakos prieš Lietuvos institucijas ir verslą nuslopo, bet ekspertai pasirengę jų atsinaujinimui, sako Nacionalinio kibernetinio saugumo centro laikinasis vadovas Jonas Skardinskas.
  • TARNYBA: Nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą baigė 800 karių, jie papildė kariuomenės aktyvųjį rezervą.
  • PALMĖS: Verslininkas Antanas Bosas ir jo sutuoktinė Daina Bosas laimėjo bylą teisme dėl iš kito verslininko įsigytų bei neprigijusių palmių.
  • KREPŠINIS: Panevėžio „Lietkabelio“ komanda pradėjo rikiuoti gretas artėjančiam sezonui: LKL vicečempionai pratęsė sutartį dar dvejiems metams su kapitonu Vyteniu Lipkevičiumi.
  • PASIENIS: Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas Rustamas Liubajevas tvirtina, kad, atsižvelgiant į lengvėjančią situaciją Lietuvos–Baltarusijos pasienyje, kai sumažėjęs migrantų, norinčių patekti į Lietuvą, srautas, yra mažinamas ir sienos apsaugos pajėgų skaičius.
  • FINANSAVIMAS: Krašto apsaugos ministerija penktadienį pranešė patrigubinusi šaulių finansavimą, lėšų skirta ginklams, ekipuotei, įrangai įsigyti.
  • ARCHITEKTŪRA: Lietuvoje nuo kitų metų bus teikiami Nacionaliniai architektūros apdovanojimai, kuriais siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į kokybiškiausią Lietuvos architektūrą.
  • DEKLARAVIMAS: Žemės ūkio ministerija primena, kad liepos 8 dieną baigiasi žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimo terminas.
  • TRANZITAS: Europarlamentaras Petras Auštrevičius tikina gavęs atsakymą iš Europos Komisijos dėl Kaliningrado tranzito - galutinis sprendimas dėl šio klausimo nėra priimtas.
  • VIZITAS: Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda liepos 2–4 dienomis su darbo vizitu lankysis Filadelfijoje, JAV.
Daugiau

Dienos klausimas

Jeigu valstybė mokėtų kas mėnesį 1000 Eur už nieką, papildomai dirbtumėte?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+19 +27 C

+15 +20 C

 

+15 +22 C

+18 +35 C

+22 +27 C

 

+23 +26 C

0-6 m/s

0-4 m/s

 

0-4 m/s