respublika.lt

Ką žada žvaigždės penktadieniui (balandžio 8 d.)?

2022 balandžio 07 22:00:00
Eltos info

Astrologinė prognozė balandžio 8-ajai, penktadieniui.

×
nuotr. 1 nuotr.
pixabay nuotr.


AVINAS. Su finansiniais apskaičiavimais, pinigais, technika susiję reikalai gali strigti. Tačiau šeima, namai teiks neblogų emocijų. Norėsis rūpintis savo ir namiškių gerove.

JAUTIS. Šiandien nenustygsite vietoje. Viskas jums bus įdomu, norėsis daug sužinoti, išbandyti. Turėsite progų pasijusti populiarūs. Tik pasistenkite pernelyg nešvaistyti pinigų.

DVYNIAI. Profesinėje veikloje naujovių tarsi ir nebus, tačiau kai kurie praktiniai ir finansiniai klausimai pajudės pirmyn. Nestigs aplinkinių dėmesio. Sulauksite intriguojamų užuominų.

VĖŽYS. Regis, augs profesinės bei kūrybinės ambicijos. Galite patirti romantiškų akimirkų. Kita vertus, jūsų organizmas gali priversti jus daugiau galvoti apie sveikatą, kitokį gyvenimo būdą.

LIŪTAS. Gali apnikti abejonės dėl vaikų situacijos arba jus dominančio žmogaus planų, jausmų ir paslapčių. Neieškokite kliūčių ten, kur jų nėra. Verčiau užsiimkite menine kūryba ar ramia protine veikla. Rūpinkitės sveikata.

MERGELĖ. Aktyvi, kontaktų, įspūdžių kupina diena. Tačiau ji gali atnešti ir išbandymų. Kuo daugiau norėsite, tuo mažiau gausite. Po darbo pamirškite problemas - tegul jos nebegadina nuotaikos nei jums, nei jūsų artimiesiems.

SVARSTYKLĖS. Neblogas metas demonstruoti iškalbą ir profesionalumą. Pravartu „didinti apsisukimus", pasitelkti ryžtą. Tik būkite diplomatiški ir kantrūs su tais, kurie turi daugiau valdžios bei įtakos nei jūs.

SKORPIONAS. Aktyvi diena. Išvykos, pokalbiai gali ir džiuginti, ir stebinti. Degsite noru pralenkti kitus drąsa, originalumu. Iš užsienio ar iš įtakingų asmenų galima tikėtis svarbių pranešimų, o galbūt ir konkrečios paramos.

ŠAULYS. Staiga gali keistis planai, susiję su investicijomis, nuosavybe. Galbūt prisiminsite, kad dar nedeklaravote pajamų, nesumokėjote kokių nors mokesčių. Neeikvokite santaupų abejotiniems dalykams, keistoms investicijoms.

OŽIARAGIS. Šiandien būsite neramūs, bet pasižymėsite kūrybingumu, originalumu. Taktiškai reikalaukite, kad kiti jus išklausytų arba atsakytų į rūpimus klausimus.

VANDENIS. Šiandien nestokosite energijos bet kokiam darbui. Dirbsite su ugnele, kūrybingai. Visgi turėtumėte labiau tausoti sveikatą, nepersidirbti. Ir būtinai galvoti, ką kalbate, neskleisti apkalbų.

ŽUVYS. Ši diena skatins kūrybinius ieškojimus, susižavėjimus. Norėsis elgtis nevaržomai tiek veikloje, tiek santykiuose. Galbūt jums palankūs asmenys padės kažko išmokti, įsigyti tinkamą prekę, patarpininkaus aktualiame reikale.

Laikraščių prenumerata internetu

  • ATAKOS: Kibernetinės atakos prieš Lietuvos institucijas ir verslą nuslopo, bet ekspertai pasirengę jų atsinaujinimui, sako Nacionalinio kibernetinio saugumo centro laikinasis vadovas Jonas Skardinskas.
  • TARNYBA: Nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą baigė 800 karių, jie papildė kariuomenės aktyvųjį rezervą.
  • PALMĖS: Verslininkas Antanas Bosas ir jo sutuoktinė Daina Bosas laimėjo bylą teisme dėl iš kito verslininko įsigytų bei neprigijusių palmių.
  • KREPŠINIS: Panevėžio „Lietkabelio“ komanda pradėjo rikiuoti gretas artėjančiam sezonui: LKL vicečempionai pratęsė sutartį dar dvejiems metams su kapitonu Vyteniu Lipkevičiumi.
  • PASIENIS: Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas Rustamas Liubajevas tvirtina, kad, atsižvelgiant į lengvėjančią situaciją Lietuvos–Baltarusijos pasienyje, kai sumažėjęs migrantų, norinčių patekti į Lietuvą, srautas, yra mažinamas ir sienos apsaugos pajėgų skaičius.
  • FINANSAVIMAS: Krašto apsaugos ministerija penktadienį pranešė patrigubinusi šaulių finansavimą, lėšų skirta ginklams, ekipuotei, įrangai įsigyti.
  • ARCHITEKTŪRA: Lietuvoje nuo kitų metų bus teikiami Nacionaliniai architektūros apdovanojimai, kuriais siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į kokybiškiausią Lietuvos architektūrą.
  • DEKLARAVIMAS: Žemės ūkio ministerija primena, kad liepos 8 dieną baigiasi žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimo terminas.
  • TRANZITAS: Europarlamentaras Petras Auštrevičius tikina gavęs atsakymą iš Europos Komisijos dėl Kaliningrado tranzito - galutinis sprendimas dėl šio klausimo nėra priimtas.
  • VIZITAS: Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda liepos 2–4 dienomis su darbo vizitu lankysis Filadelfijoje, JAV.
Daugiau

Dienos klausimas

Jeigu valstybė mokėtų kas mėnesį 1000 Eur už nieką, papildomai dirbtumėte?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13 +20 C

+13 +22 C

 

+15 +20 C

+22 +25 C

+23 +27 C

 

+19 +23 C

0-4 m/s

0-3 m/s

 

0-6 m/s