respublika.lt

Ką žada žvaigždės ketvirtadieniui? (Sausio 20 d.)

2022 sausio 19 22:00:00
Eltos inf.

Astrologinė prognozė sausio 20-ajai, ketvirtadieniui.

×
nuotr. 1 nuotr.
Žiemos peizažai. Dainiaus Labučio nuotr.

 

AVINAS. Galite gauti žinią, naujieną ar įvertinimą. Regis, kiekviename žingsnyje turėsite kontroliuoti savo kalbą, jeigu nenorite konfliktų ir problemų. Nelikite abejingi mylimo žmogaus, vaikų poreikiams.

JAUTIS. Jeigu tik galite, susitvarkykite darbo vietą, namus. Rutina ir artimųjų niurzgėjimas šiek tiek slopins jūsų energiją ir polėkį. Vakare suaktyvėsite. Pravartu paieškoti aukso vidurio ten, kur būtina suderinti šeimos narių interesus.

DVYNIAI. Turėsite reikalų, susijusių su reklama, komunikacija, transportu. Daug kalbėsite telefonu, tarsitės, derėsitės. Galbūt gausite nerimą keliančią žinią. Galite prisiimti reikšmingą įsipareigojimą.

VĖŽYS. Nestokosite dosnumo, solidarumo ir dėl to aplinkiniams atrodysite verti pasitikėjimo bei gero įvertinimo. Finansinės, turtinės operacijos gali būti sėkmingos, jeigu padeda patyrę tarpininkai.

LIŪTAS. Užsispyrimu galite patys save įvaryti į aklavietę. Jūsų įtaka žmonėms yra didesnė nei jums atrodo, todėl negalite sau leisti elgtis nebrandžiai. Neatmeskite tvirtos partnerystės galimybės.

MERGELĖ. Kažkokio sandorio ar sandėrio pasekmės gali būti ne tokios, kokių laukėte. Labiau pasikliaukite savo intuicija ir patirtimi. Turbūt labiau parūps šeimos narių, vaikų, naminių gyvūnų sveikata, higiena.

SVARSTYKLĖS. Iki pavakarių pasistenkite kuo daugiau nuveikti ir pabendrauti, nes vėliau jums užteks energijos tik komfortiškam buvimui namuose ir ramiam bendravimui su namiškiais.

SKORPIONAS. Gana įtempta diena. Bus sunku, jeigu reikia dirbti ir daug padaryti, o pagalbos nėra. Darbe arba namuose kažkas rodo nepasitenkinimą. Bet kuriuo atveju atsiras rimtų pareigų, nuo kurių neišsisuksite. Vakare galite sudalyvauti renginyje.

ŠAULYS. Ši diena neleis pamiršti pareigų, įsipareigojimų. Savi ir svetimi rūpesčiai neduos ramybės bei reikalaus mąstyti apie ateitį. Galbūt ieškotės darbo arba esate kviečiami ateiti į darbo pokalbį.

OŽIARAGIS. Regis, stengsitės išspręsti finansinius keblumus. Yra vilties, kad padės įtakingas užtarėjas ar rėmėjas. Jeigu turite psichologinių problemų, nesivaržykite kreiptis į psichologą. Arba atverkite sielą patikimam draugui.

VANDENIS. Pasistenkite būti mandagūs, draugiški, nors jums ir oponuoja. Tuomet pavyks pagerinti tarpusavio santykius bei produktyviai padirbėti. Gebėkite įvertinti šalia esančių žmonių pastangas.

ŽUVYS. Gali padaugėti rūpesčių, susijusių su sava ar kito žmogaus sveikata. Labai svarbu nepersidirbti ir kitaip nepakenkti savo sveikatai. Visgi gali būti, kad žymiai labiau nerimausite dėl savo išvaizdos nei dėl fizinės savijautos.

Laikraščių prenumerata internetu

  • JĖGAINĖS: Privataus kapitalo fondų valdytojos „BaltCap“ fondas Šakių rajone, ties Žvirgždaičiais, pradeda 42 mln. eurų vertės šešių vėjo jėgainių parko statybą.
  • DONORAI: Lietuvos vyskupų konferencija pasisako prieš numanomo sutikimo organų donorystės modelį, kai visi žmonės laikomi potencialiais donorais, išskyrus raštiškai atsisakiusius jais būti.
  • DOTACIJA: Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) ketvirtadienį planuoja skirti biudžeto dotaciją jos iki šiol negavusiai Demokratų sąjungai „Vardan Lietuvos“ – apie 175 tūkst. eurų.
  • GINKLAS: Vokietijos policija trečiadienį sulaikė keletą asmenų, kai vienos mokyklos darbuotojas pranešė pastato rūsyje pastebėjęs jaunuolį, turėjusį šaunamąjį ginklą.
  • PASMERKIMAS: Popiežius Pranciškus trečiadienį sakė, kad jam „veria širdį“ šaudynės Teksaso mokykloje, ir pasmerkė prekybą ginklais.
  • PRIEMOKOS: Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) inicijuojami pakeitimai, skatinantys rinktis pigiausius vaistus, kompensuojamųjų vaistų priemokas padidins kiek daugiau nei euru, sako sveikatos apsaugos viceministras Aurimas Pečkauskas.
  • TESTAVIMAS: Konstitucinis Teismas (KT) trečiadienį pradeda bylą, ar karantino metu kaip COVID-19 pandemijos valdymo priemonė galiojęs privalomas darbuotojų testavimas neprieštaravo Konstitucijai.
  • EGZAMINAI: Brandos egzaminus šiemet laikys 27 731 bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinių mokyklų baigiamųjų klasių moksleiviai, populiariausias išlieka anglų kalbos egzaminas, trečiadienį pranešė Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA).
  • RENOVACIJA: Šiemet Vilniuje neįvyko 85 proc. daugiabučių atnaujinimo darbų konkursų, dėl to sustojo beveik trys dešimtys renovacijos projektų: procesą sustabdė koronaviruso pandemijos ir Rusijos karo Ukrainoje sukelta energetikos išteklių krizė ir statybų kainų šuolis.
  • ATLEIDIMAS: Ministrų kabinetas šalių susitarimu iš pareigų atleidžia Lietuvos vyriausiąją archyvarę Kristiną Ramonienę.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar manote, jog V.Landsbergis yra šešėlinis Lietuvos vadovas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip manote, ar pavyks Seime priimti Civilinės sąjungos (Partnerystės) įstatymą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+8 +13 C

+7 +11 C

 

+5 +11 C

+10 +14 C

+10 +15 C

 

+12 +14 C

0-9 m/s

0-7 m/s

 

0-5 m/s