respublika.lt

Ką žada žvaigždės ketvirtadieniui? (Sausio 12 d.)

(0)
Publikuota: 2023 sausio 11 20:00:00, ELTA
×
nuotr. 1 nuotr.
Pixabay nuotr.

Astrologinė prognozė sausio 12-ajai, ketvirtadieniui.

 


AVINAS. Jūsų darbą gali kiek apsunkinti griežtėjantys reikalavimai ar kriterijai. Galbūt iš keblios situacijos teks gelbėti kolegą, kažką taisyti arba dėl ko nors aiškintis. Saugokitės infekcijų.

JAUTIS. Šiandien galite sėkmingai pademonstruoti kūrybinius gabumus, humoro jausmą. Regis, labai rūpės vaikų ir mylimo žmogaus interesai. Kaip įmanydami jiems padėsite.

DVYNIAI. Tikriausiai nesiseks sklandžiai susikalbėti su artimais žmonėmis. Maža tikimybė, kad sulauksite jų pritarimo dėl skirtingų požiūrių susikirtimo. Nepameskite svarbių dokumentų.

VĖŽYS. Aktyviausi iš jūsų šiandien bus tie, kuriems tenka daug bendrauti. Tačiau vertėtų aklai nepasitikėti abejotina informacija, gandais. Neimkite į širdį apkalbų savo ar artimo žmogaus atžvilgiu.

LIŪTAS. Patinka ar nepatinka, šiandien teks aiškintis piniginius reikalus, derėtis, tartis dėl nuomos, kreditų, prekių ar paslaugų užsakymų, verslo sutarčių. Pasistenkite būti racionalūs, taupūs, kalbėti konkrečiai.

MERGELĖ. Būsite jautresni nei paprastai, emocionalesni. Regis, giliai išgyvensite artimos aplinkos žmogaus problemą, jo sunkumus. Saugokitės vagių ir sukčių.

SVARSTYKLĖS. Jus domins kitiems nesuprantami dalykai, keisti eksperimentai. Lengva susikompromituoti, pakenkti sveikatai, įvaizdžiui. Pasistenkite būti apdairesni.

SKORPIONAS. Galimi pokyčiai santykiuose su draugais, bendradarbiais. Derėtų išsiaiškinti mažus nesusipratimus ir švelninti nuomonių skirtumus. Būtina atsižvelgti į kitų žmonių jausmus ir poreikius.

ŠAULYS. Diena bus gana nerami. Nervins nestabilumas, susidūrimai su abejingais pareigūnais, biurokratais. Per didelę svarbą galite suteikti nereikšmingai pastabai ar permainai.

OŽIARAGIS. Šiandien pasistenkite nepažeisti profesinės ir pilietinės etikos, nes svarbu išsaugoti gerą reputaciją. Įtakingi asmenys gali padėti realizuoti kai kuriuos tikslus. Visgi galimi ir tušti pažadai.

VANDENIS. Primygtinai siūloma investicija arba gauta finansinė sąskaita gali kelti nerimą. Sekite aktualią informaciją, nes galimi pranešimai, kurių nepastebėjimas ar nepaisymas atneš nuostolių.

ŽUVYS. Tikriausiai suaktyvės jūsų konkurentai arba jų padaugėti. Tikslų ir pažiūrų kaitaliojimą, nekantrumą aplinkiniai gali įvertinti kaip jūsų nebrandumą. Lengva pakirsti iki šiol turėtą pasitikėjimą.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
2
F

Dienos klausimas

Ar eisite valgyti į „Michelin" įvertintus restoranus?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kokia oro temperatūra vasarą jums labiausiai komfortiška?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+7 +17 C

+12 +19 C

+14 +21 C

+20 +23 C

+19 +26 C

+21 +25 C

0-5 m/s

0-5 m/s

0-4 m/s