respublika.lt

Ką žada žvaigždės ketvirtadieniui? (Lapkričio 24 d.)

2022 lapkričio 23 20:00:00
ELTA

Astrologinė prognozė lapkričio 24-ajai, ketvirtadieniui.

×
nuotr. 1 nuotr.
Pixabay nuotr.

 


AVINAS. Tikriausiai kartu su prasidėjusia jaunatimi pajusite įkvėpimą imtis naujų žygių, darbų, sumanymų. Aktyviai reikšite savo nuomonę. Aplinkinius galite nustebinti plačiu akiračiu.

JAUTIS. Galite griebtis gudrybių versle, finansų srityje. Galbūt suksite galvą, kaip gauti kreditą, suderinti išsimokėjimo terminus, palūkanų normas ir pan.

DVYNIAI. Šiandien gali įvykti tam tikras lūžis asmeninių santykių srityje. Tikėtina, kad į gera, nes visaip stengsitės gludinti aštresnius kampus, rasti kompromisą, suderinti interesus.

VĖŽYS. Jus gali labiau įtraukti įvykių sūkurys darbe, visuomenėje. Galbūt domėsitės darbo keitimo galimybėmis arba papildoma veikla prie esamos. Rimčiau pasirūpinkite sveikata, jei jaučiate įtartinus negalavimus.

LIŪTAS. Jeigu pozityviai, optimistiškai nusiteiksite, tai savaime pasitaisys ir savijauta. Neblogai klostysis jus dominantys santykiai. Būsite nusiteikę užsiėmimams su vaikais, pasimatymams. Galite atskleisti kai kuriuos savo sugebėjimus.

MERGELĖ. Būsite linkę užsisklęsti, jeigu artimieji nenorės jūsų suprasti. Nereikėtų pernelyg dramatizuoti. Verčiau kantriai kurkite palaikantį mikroklimatą, jaukią aplinką namuose.

SVARSTYKLĖS. Pasižymėsite noru bendrauti, kaupti informaciją, mokytis. Galite užsirašyti į kursus. Jau galima planuoti ir naujas komercines, tiekimo, reklamos sutartis, dėl jų tartis.

SKORPIONAS. Prasidėjo jaunatis, o tai reiškia, kad galima startuoti nauja kryptimi. Svarbu pozityviai nusiteikti bei pasitikėti savimi. Taip pat prireiks gebėjimo apskaičiuoti, suplanuoti, įvertinti perspektyvas.

ŠAULYS. Aplinkiniams atrodysite įdomūs ir žavūs. Galite dalyvauti įdomiame renginyje. Tikriausiai aplinkinius džiuginsite atviresnėmis nei paprastai emocijomis, išradingomis frazėmis.

OŽIARAGIS. Jums gali atrodyti, kad pradeda stigti jėgų ir noro įtemptai dirbti. Nepraraskite optimizmo, nes energijos stygių galite kompensuoti kūrybingumu ir gebėjimu pasitelkti į pagalbą kitus. Susilaikykite nuo svaigalų. Saugokite sveikatą.

VANDENIS. Galimas kolektyvinis renginys, bendraminčių, senų bičiulių susitikimas, pasimatymas su patinkančiu asmeniu ar pan. Norėsis daugiau populiarumo, viešos saviraiškos. Tai tikrai įmanoma.

ŽUVYS. Šiandien neišvengsite emocinės įtampos. Nerimo bus tuo daugiau, jei esate nepatenkinti savo darbu, išvaizda ar gyvenimo būdu. Jaunaties pradžia tarsi skatins labiau įprasminti savo gyvenimą, realizuoti save, siekti tikslo.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F
  • SKULPTŪRA: Lapkričio 27 dieną, artėjant 65-osioms brigados generolo Adolfo Ramanausko-Vanago žūties metinėms, Merkinėje buvo atidengta skulptoriaus Gintauto Lukošaičio sukurta skulptūra „Vanagas su vanagėliu“ ir atidarytas Lietuvos partizanų vado vardu pavadintas skverelis.
  • TVARKA: VRM keičia užsieniečių įsileidimo tvarką, siekdama, kad į šalį neatvyktų Lietuvai priešiškų užsienio valstybių piliečiai, galintys kelti grėsmę nacionaliniam saugumui ir viešajai tvarkai - tikimasi, kad tai padės apsisaugoti nuo savo biografijos detales slepiančių rusų.
  • TEISĖJA: Po dešimties metų teisėjos darbą paliekanti Vilniaus miesto apylinkės teismo apylinkės teismo teisėja Ramunė Makelienė sako „labai pavargusi ir perdegusi“ nuo įtempto darbo ir jo krūvio - ji papildė sąrašą teisėjų, paliekančių ir kritikuojančių teismų sistemą dėl sunkių darbo sąlygų.
  • LĖŠOS: Išnaudoję šiems metams komandiruotėms skirtas lėšas parlamentarai į jas vyks kitų metų sąskaita - Seimo kanceliarijos duomenimis, iki lapkričio 8-osios komandiruotėms išleisti 458 tūkst. 898 eurai.
  • ORIGINALAS: Istorinėje Prezidentūroje Kaune sekmadienį baigiamas eksponuoti iš Vokietijos atvežtas Vasario 16-osios Akto originalas.
  • AKCIJOS: Vakarų sankcijų suvaržytos Baltarusijos trąšų gamintojos „Belaruskalij“ trąšas iki šių metų vasario Klaipėdos uoste krovusio Birių krovinių terminalo (BKT) didžiausias akcininkas Igoris Udovickis neatskleidžia, ar iš „Belaruskalij“ įsigijo 30 proc. jo valdomų BKT akcijų ir taip tapo vieninteliu įmonės savininku.
  • EGLUTĖS: Parduotuvėse, įskaitant ir elektronines, jau porą savaičių vyksta aktyvi prekyba dirbtinėmis kalėdinėmis eglutėmis - nors šį sezoną eglutės šiek tiek pabrango, jų pardavimai ne tik nemažėja, bet ir auga.
  • KALĖDOS: Prezidentas Gitanas Nausėda ir ponia Diana Nausėdienė šeštadienį įžiebė pagrindinę Prezidentūros šv. Kalėdų eglę, papuoštą visoje Lietuvoje žmonių sukurtomis dekoracijomis.
  • MUZIEJAI: Kultūros ministerijai pavaldūs nacionaliniai ir respublikiniai muziejai kiekvieną paskutinį mėnesio sekmadienį kviečia lankytojus apžiūrėti savo nuolatines ekspozicijas nemokamai.
  • MOKYTOJA: Vilniaus savivaldybės komisija konstatavo, kad lietuvių kalbos mokytoja Astra Genovaitė Astrauskaitė į darbą „Juventos“ gimnazijoje grąžinta pažeidus tvarką – tinkamai nepaskelbus atrankos.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar dalyvausite savo miesto eglutės įžiebimo šventėje?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kurį iš šių kandidatų norėtumėte matyti Vilniaus meru?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-2 0 C

-3 +1 C

 

-2 0 C

-2 +1 C

-1 +1 C

 

-2 +1 C

0-4 m/s

0-3 m/s

 

0-3 m/s