respublika.lt

Ką žada žvaigždės ketvirtadieniui? (Lapkričio 16 d.)

Publikuota: 2023 lapkričio 15 18:01:42, ELTA
×
nuotr. 1 nuotr.
Pixabay nuotr.

Astrologinė prognozė lapkričio 16-ajai, ketvirtadieniui.

 


AVINAS. Net nemėginkite išsisukinėti, jeigu reikia įtemptai padirbėti. Veiklumas, įžvalgumas šiandien bus geri pagalbininkai, tvarkant bet kokius reikalus, bandant sutaupyti ar užsidirbti.

JAUTIS. Galite susitarti dėl bendradarbiavimo, projektinės veiklos, partnerystės perspektyvų, sudominti užsienietį ar kažkuo ypatingą žmogų. Bendraudami nepamirškite diplomatijos.

DVYNIAI. Tikriausiai rodysite iniciatyvą darbe, tad galite padaryti įspūdį kolegoms, klientams. Arba jie tam tikru būdu pasistengs, kad turėtumėte galimybę pademonstruoti žinias ar įgūdžius.

VĖŽYS. Jeigu nepavyks pasislėpti nuo dėmesio, bendravimo, tai stenkitės būti kantrūs, labiau derinkitės prie aplinkybių ir kitų žmonių. Tikriausiai suvoksite asmeninę ar šeimos nario problemą.

LIŪTAS. Šiandien tiktų atlikti ilgesnio poveikio higienos, grožio ar reabilitacijos procedūras. Galbūt nusipirksite kosmetikos, gražų drabužį ar reikalingą namų apyvokos daiktą. Tai padės atgauti pusiausvyrą. Galimas įdomus darbo ar investavimo pasiūlymas.

MERGELĖ. Tai gali būti puiki diena kūrybinei, sveikatinimo, psichologinei veiklai, tarpininkavimui, užsiėmimams su vaikais. Gali maloniai nustebinti kai kurių žmonių empatiškumas, paslaugumas. Galite tikėtis gero pasiūlymo, kokybiškos paslaugos.

SVARSTYKLĖS. Šiandien jums bus nesunku susitarti dėl įvairių dalykų net su kaprizingais šeimos nariais. Būsite nusiteikę pasirūpinti namų komfortu. Galite įsigyti augintinį.

SKORPIONAS. Neišvengsite kontaktų, kalbų, flirto. Galbūt jums pavyks suprasti kažkokio žmogaus požiūrį, motyvus ir atsikratyti nepagrįstų iliuzijų arba pagaliau įsitikinti, jog esate vertinami, svarbūs.

ŠAULYS. Būsite nusiteikę tvarkyti piniginius, nuosavybės ir verslo reikalus, rūpintis šeimos gerove. Elkitės garbingai. Sąžiningiems, nuoširdiems šį kartą seksis geriau nei linkusiems sukčiauti, išsisukinėti.

OŽIARAGIS. Tai bus įdomi diena. Puikiai reikšitės srityse, kuriose reikia žinių, geros iškalbos. Labiau jausite kitus žmones ir adekvačiai reaguosite į kiekvieną repliką, žodį. Gali sulaukti palaikymo.

VANDENIS. Šiandien jus ypač vilios meno, muzikos garsų, mistinių paslapčių pasaulis. Galbūt kiek nerimausite dėl išgirstų paskalų, gandų, atskleistos jūsų ar kažkieno kito paslapties.

ŽUVYS. Neignoruokite jums neabejingo žmogaus požiūrio, patarimo. Jis gali būti savalaikis dabartinėje jūsų situacijoje. Pravartu remtis svetima patirtimi bei žinovų kompetencija.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
11
F

Dienos klausimas

Ar keliaujate traukiniais?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate kriminogeninę situaciją Lietuvoje?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

-9 -1 C

-8 -3 C

-7 0 C

-7 +1 C

-6 -2 C

-5 +1 C

0-6 m/s

0-5 m/s

0-5 m/s