respublika.lt

Ką žada žvaigždės ketvirtadieniui? (Kovo 30 d.)

(0)
Publikuota: 2023 kovo 29 20:00:00, Eltos info
×
nuotr. 1 nuotr.
pixabay nuotr.

Astrologinė prognozė kovo 30-ajai, ketvirtadieniui.


AVINAS. Gali stiprėti ramesnio, patogesnio gyvenimo troškimas. Pirmiausia gebėkite pasidžiaugti tuo, ką dabar turite bei galite turėti. Pravartu atsispirti pagundai kažko vaikytis dėl tuščių ambicijų.

 


JAUTIS. Būsite neramūs ir smalsūs. Regis, jus domins kitiems nesuprantami dalykai, originalios idėjos. Iš jums palankaus asmens galite gauti neįprastą laišką, viliojamą pasiūlymą.

DVYNIAI. Jūs būsite tuo laimingesni, kuo labiau gebėsite įvertinti artimos aplinkos žmonių, draugų, kolektyvo palaikymą. Tačiau jei koncentruositės ne į tai, o į menkas nesėkmes, meilės ar pinigų stoką, tai patys sau kenksite.

VĖŽYS. Gerai jausitės bei neblogai seksis, jeigu pasinersite į darbą, verslą bei pritrauksite bendraminčių. Ir nuotaika pagerės, ir finansinė nauda bus neabejotina.

LIŪTAS. Nors ši diena palanki kai kurioms veiklos sritims, derėtų labiau tausoti jėgas, saugoti sveikatą. Lengva peršalti, apsinuodyti. Kuo mažiau atviraukite, kad nesukeltumėte apkalbų lavinos.

MERGELĖ. Galimi pokyčiai santykiuose su aplinkiniais. Derėtų išsiaiškinti mažus nesusipratimus, švelninti nuomonių skirtumus. Pasistenkite atsižvelgti ir į kitų poreikius.

SVARSTYKLĖS. Rytas gali būti kiek nervingas, tačiau netrukus įsitrauksite į darbus ir iš dalies pamiršite asmenines problemas. Regis, tikėsitės viską sureguliuoti remdamiesi savo pranašumu ar pinigais.

SKORPIONAS. Įtakingi draugai ar užsieniečiai gali padėti realizuoti kai kuriuos troškimus. Galbūt jų pavyzdys sužadins jūsų ambicijas, privers išsikelti didesnius tikslus. Svarbu nepažeisti įstatymų, etikos normų.

ŠAULYS. Kai kurie šiandieniniai kontaktai gali jus kiek supainioti. Turbūt teks rinktis tarp naudos ir malonumo, pareigos ir laisvės. Psichologinė įžvalga sakys viena, o artima aplinka - kita.

OŽIARAGIS. Būsite godūs daugeliu prasmių, tarp jų - sekso, meilės džiaugsmų. Domėsitės patraukliais asmenimis ir jumis kažkas akivaizdžiai domėsis. Daugiau dėmesio skirkite vaikų ugdymui, lavinimui.

VANDENIS. Kils ūpas tvarkyti namus ar įstaigą, keisti darbovietę, profesinius planus arba įvaizdį, stilių. Jei tai nėra aktualu, galbūt domėsitės naminių gyvūnų pasiūla, priežiūra arba daug dėmesio skirsite turimam augintiniui.

ŽUVYS. Galite sėkmingai panaudoti savo ir kitų kūrybinius gabumus, iškalbą. Derėtų pasitelkti sveiką humoro jausmą - tai padės neprarasti pusiausvyros susidūrus su sunkumais. Regis, kils pagunda įsitraukti į meilės avantiūrą.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
5
F

Dienos klausimas

Ar baiminatės vasaros audrų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kokia oro temperatūra vasarą jums labiausiai komfortiška?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+10 +18 C

+10 +21 C

+14 +17 C

+19 +25 C

+17 +26 C

+15 +19 C

0-7 m/s

0-6 m/s

0-8 m/s