respublika.lt

Ką žada žvaigždės ketvirtadieniui? (Gruodžio 1 d.)

2022 lapkričio 30 20:00:00
ELTA

Astrologinė prognozė gruodžio 1-ajai, ketvirtadieniui.

×
nuotr. 1 nuotr.
Pixabay nuotr.

 


AVINAS. Galimos nelinksmos nuotaikos, išgyvenimai, susiję su artimaisiais arba su sveikata. Situacija atrodys neaiški, kupina bauginamų šešėlių. Saugokitės avarijų ir infekcijų. Derėtų labiau pasitikėti savimi ir vengti savęs gailėti. Imkite save į rankas.

JAUTIS. Tikriausiai pastebėsite, kad tai, ką planavote, apie ką svajojote, yra nelengvai įgyvendinama. Galbūt dėl to, kad asmuo, žadėjęs paramą ar tarpininkavimą, ims išsisukinėti. Kita vertus, turėtų sektis kūrybinė veikla.

DVYNIAI. Regis, neišvengsite įtampos profesiniuose ir asmeniniuose santykiuose. Nepersistenkite dirbdami ir bendraudami, neeikvokite tuščiai energijos, jei matote, kad jūsų nevertina, negirdi. Tačiau jei kažko imatės, atlikite sąžiningai, nepriekaištingai.

VĖŽYS. Šiandien dėl kažko bus labai lengva apsigauti, susikompromituoti. Net jei labai stengsitės viską daryti tinkamai, smulkių nesklandumų pasitaikys. Svarbu objektyviai ir kartu tolerantiškai vertinti kitų žmonių poelgius, tiesas.

LIŪTAS. Finansinių bėdų neįveiksite, jeigu neatsakingai plauksite pasroviui arba griebsite daugiau, nei nusipelnėte. Stenkitės atiduoti ir atsiimti skolas. Išmeskite nereikalingus daiktus, jei nebegalite jų panaudoti. Saugokite savo ir kitų sveikatą.

MERGELĖ. Nelabai seksis tvarkyti su verslu, visuomenine ar politine veikla susijusius reikalus. Galite susidurti su priešiškumu, manipuliavimu, provokavimu. Galbūt patirsite žalą. Svarbu išlikti sąžiningiems ir nesileisti į aferas.

SVARSTYKLĖS. Su ūpu dirbti ir gerai jaustis jums gali sutrukdyti nemaloni informacija, nesėkmingas studijų atsiskaitymas ar interviu, nekokie medicininiai rodikliai, incidentas kelyje ar pan. Iš seno gerbėjo galite gauti naudingą patarimą.

SKORPIONAS. Regis, būsite viliojami finansine rizika arba malonumais, kurie nemažai kainuoja. Gali būti priminti kažkokie jūsų pažadai. Darbų ir pagundų sūkuryje nepamirškite savo vaikų, augintinių.

ŠAULYS. Šiandien jūsų nuotaikų kaita daug ką stebins. Galimos įvairios pretenzijos. Galbūt neįvyks numatytas susitikimas arba kils nemalonus ginčas, pavydo scena. Pasisaugokite traumų, ugnies, dujų, nesukelkite avarijų.

OŽIARAGIS. Galite išgirsti žinią, kuri atskleis tam tikras paslaptis, išsklaidys gandus. Kita vertus, netikėtas nesusipratimas gali išmušti jus iš pusiausvyros, pakirsti pasitikėjimą artimu žmogumi, jūsų santykiais. Kontroliuokite savo elgesį ir žodžius.

VANDENIS. Šią dieną geriausia būtų praleisti ramiai, vengiant avantiūrų ir bereikalingų išlaidų. Labai lengva nusipirkti nekokybišką prekę, patirti nuostolį. Būkite dėmesingi vaikams, saugokite juos nuo pavojingų pagundų.

ŽUVYS. Kažkas jums kels didelį nerimą, vers abejoti vienu ar kitu pasirinkimu, gautais pažadais. Nepervarkite dirbdami bei nekritikuokite kolegų netgi už akių. Saugokitės vagysčių, traumų, ugnies, dujų.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
1
F
  • PREKIAUJA: „Vilniaus pergalė“ generalinis direktorius Rolandas Jančeris sureagavo į socialiniuose tinkluose pasirodžiusias „Pergalės“ produkcijos Rusijos parduotuvių lentynose, nuotraukas ir sako norintis pabrėžti, kad iš įmonės pusės veiksmų dėl šios situacijos imtasi dar prieš kelis mėnesius - gavus pirmuosius signalus esą pradėta aiškintis, per kurią šalį ir kokiais būdais produkcija be įmonės žinios patenka į prekybos vietas Rusijoje.
  • KANAPĖS: Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetui nesikreipus ekspertinio vertinimo dėl nedidelio kiekio kanapių dekriminalizavimo projektų, pažeistas Seimo statutas, todėl siūloma grįžti į ankstesnę jų svarstymo stadiją - tokį sprendimą priėmė Etikos ir procedūrų komisija.
  • SKVERAS: Viename iš sostinės rajonų, Pilaitėje, prie naujai pastatytos Šv. Juozapo bažnyčios ir tik pernai duris atvėrusios Pilaitės gimnazijos, planuojama įrengti naują viešąją erdvę - 1,4 ha ploto skverą.
  • ALGA: Praėjusiais metais Lietuvoje apie 100 tūkst. žmonių uždirbo mažiau nei minimalią algą, rodo preliminarūs „Sodros“ duomenys.
  • ŽELDINIAI: Vyriausybė nusprendė nepritarti želdinių naikintojų ir žalotojų griežtesniam baudimui - tokia išvada bus teikiama Seimui.
  • AMBASADORIUS: Vyriausybė pritarė ambasadoriaus Korėjos Respublikoje Ričardo Šlepavičiaus skyrimui ambasadoriumi Mongolijai.
  • TEISĖJAI: Prezidentas Gitanas Nausėda pasirašė dekretą dėl keturių teisėjų skyrimo ir priėmė jų priesaikas: Gabrielė Kaktienė paskirta Kauno apylinkės teismo Kaišiadorių rūmų teisėja, Miglė Kiršienė – Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmų teisėja, Greta Osinovskienė – Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėja dvejiems metams, Jūratė Vaidelytė – Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėja.
  • PAJAMOS: „Sodra“ pernai gavo 6,3 mlrd. pajamų, arba 17 proc. daugiau nei užpernai, o jos išlaidos didėjo 13 proc. iki 5,58 mlrd. eurų, rodo preliminarūs duomenys.
  • TERMINALAS: Klaipėdos konteinerių terminale jau trejus metus veikianti keltų linija – „TT–Line“ didina maršrutų kiekį ir nuo balandžio mėnesio pabaigos atidarys dar vieną kryptį į Karslhamną, Švediją.
  • NEDARBAS: Užimtumo tarnybos duomenimis, registruotas nedarbas šalyje sausį, palyginti su praėjusiu mėnesiu, paaugo 0,3 proc. punkto iki 9,2%, bet yra 1 proc. punkto mažesnis nei prieš metus.
Daugiau

Dienos klausimas

Kas meluoja K.Bartoševičiaus istorijoje?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jei turite šiek tiek laisvo laiko, kas jums labiau patiktų?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-4 +1 C

-4 +4 C

 

-1 +5 C

-2 +2 C

0 +3 C

 

+2 +4 C

0-8 m/s

0-10 m/s

 

0-11 m/s