respublika.lt

Ką žada žvaigždės ketvirtadieniui (balandžio 21 d.)?

2022 balandžio 20 22:00:00
Eltos info

Astrologinė prognozė balandžio 21-ajai, ketvirtadieniui.

×
nuotr. 1 nuotr.
pixabay nuotr.

 


AVINAS. Galite sulaukti naujo dalykinio pasiūlymo arba didesnio krūvio darbe. Regis, nersitės iš kailio, jeigu mėginate realizuoti save administracinėje veikloje, politikos srityje.

JAUTIS. Regis, jums aktuali bus kelionė, situacija užsienyje, konferencija, studijos ar pan. Bet kuriuo atveju, tai viltinga diena. Nestokosite energijos, optimizmo, drąsos veikti.

DVYNIAI. Regis, galvosite apie praturtėjimą arba tiesiog kitokį gyvenimą, pokyčius. Visgi jiems įgyvendinti neužtenka galvojimo ir svajojimo. Teks aktyviai veikti. O kol kas planuokite, remdamiesi realiomis galimybėmis.

VĖŽYS. Būsite nusiteikę bendradarbiauti, partneriauti. Galbūt parodysite iniciatyvą, norėdami įsilieti į bendraminčių grupę, sudalyvauti renginyje, projekte ar pan.

LIŪTAS. Jums teks rimtai padirbėti ir pademonstruoti gebėjimą priimti bei kitiems perteikti naujoves, modernesnius metodus. Pasirūpinkite savo ūkiu, augintiniais.

MERGELĖ. Šiandien neslopinkite savęs, jeigu norisi išlieti gerus jausmus, pademonstruoti talentus, suteikti malonių siurprizų vaikams, mylimam žmogui.

SVARSTYKLĖS. Jūsų nepaleis kasdieniniai rūpesčiai, rutina. Šiandien išties naudingiausia rūpintis namais, šeima, nuosavybės klausimais. Gali pavykti tai, kas jau atrodė neįmanoma.

SKORPIONAS. Seksis sudaryti sutartis, tvarkyti su ryšiais, informacija, reklama, įvairiais raštais, technika susijusius reikalus. Pokalbiai su geranoriškai nusiteikusiais aplinkiniais jums kels ūpą aktyviau veikti.

ŠAULYS. Būsite energingi, todėl į priekį gali pasistūmėti verslo reikalai. Darbingos nuotaikos visą dieną neprarasite, jeigu matysite, kad jūsų pastangos nenueina perniek.

OŽIARAGIS. Šiandien pasitikėsite savimi, būsite nusiteikę rizikuoti ir mėginsite pradėti kažkokį naują reikalą, projektą. Jėgų ir įkvėpimo nepristigs net ilgesnio laiko reikalaujantiems sumanymams, orientuotiems į ateitį.

VANDENIS. Paaštrėjusi intuicija turėtų padėti medicinos, meno ir protinio darbo srityse. Visgi galite slapta kurti nelabai realistiškus planus. Venkite svaigalų, kvaišalų. Saugokite sveikatą.

ŽUVYS. Šiandien palanku tartis dėl bendradarbiavimo, tarpininkavimo. Pravartu konsultuotis su dominančios srities profesionalais. Tokie pasitarimai turėtų būti rezultatyvūs.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F
  • ATSAKOMYBĖ: Advokatas Ignas Vėgėlė ir viešoji įstaiga Sveikatos teisės institutas sako svarstantys galimybę reikalauti valstybės ir konkrečių institucijų, sprendimų priėmėjų atsakomybės dėl žalos, kurią, jų teigimu, dėl pandemijos valdymo priemonių patyrė visuomenė.
  • ELEKTRA: Energetikos viceministrė Inga Žilienė sako, kad derybos su Švedija dėl pasidalijimo perteklinėmis elektros gamintojų pajamomis dar tebevyksta - Lietuva iš Švedijos importuoja daugiausia elektros.
  • VERTĖ: Medicinos ir mokslo įrangą gaminanti įmonė „Thermo Fisher Scientific Baltics“, kurios vertė pasiekė 6,06 mlrd. eurų, laikoma vertingiausia bendrove Baltijos šalyse, nusprendė trijų šalių ekspertai.
  • STELOS: Vilniaus Antakalnio kapinėse pradėta ruoštis stelų nukėlimo darbams - trečiadienį ketinama čia ant takų pilti smėlį, kad jais galėtų pravažiuoti transportas.
  • MOKYTOJA: Astra Genovaitė Astrauskaitė iš mokytojos pareigų Vilniaus „Juventos“ gimnazijoje turėtų būti atleista šiomis dienomis, įstaigoje bus atliktas platesnis tyrimas, sako Vilniaus vicemeras Tomas Gulbinas.
  • NEPRITARĖ: Seimo Biudžeto ir finansų komitetas nepritarė siūlymui leisti Valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojams savarankiškai stabdyti ir tikrinti transporto priemones, kai įtariamas su mokesčiais susijęs pažeidimas.
  • KRIZĖ: Trišalė taryba padarė dviejų dienų pertrauką aptariant naujos redakcijos Civilinės saugos įstatymo projektą, numatantį atlygį bei kitas sąlygas darbuotojams, pasitelkiamiems valdyti krizes bei šalinti jų padarinius.
  • RINKIMAI: Druskininkų meras Ričardas Malinauskas antradienį vakare paskelbė, kad įregistravo politinį komitetą „Už Druskininkus“, su kuriuo ir eis į artėjančios savivaldos rinkimus.
  • ŽVALGYBA: Konstitucinis Teismas trečiadienį pagal opozicijos parlamentarų kreipimąsi pradeda nagrinėti bylą dėl žvalgybos kontrolieriaus.
  • INICIATYVA: Kultūros ministras Simonas Kairys kartu su Latvijos, Estijos ir Lenkijos kolegomis ragina riboti Europos Sąjungos šalių jurisdikcijoje esančių palydovų naudojimą Rusijos propagandai už Europos ribų.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar teisingas konservatorių sprendimas išmesti M.Majauską iš partijos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kurį iš šių kandidatų norėtumėte matyti Vilniaus meru?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-8 0 C

-10 -5 C

 

-9 -2 C

-6 0 C

-7 -4 C

 

-3 -1 C

0-3 m/s

0-2 m/s

 

0-4 m/s