respublika.lt

Ką žada žvaigždės antradieniui? (Sausio 24 d.)

2023 sausio 23 20:00:00
ELTA

Astrologinė prognozė sausio 24-ajai, antradieniui.

×
nuotr. 1 nuotr.
Pixabay nuotr.

 


AVINAS. Norėsis atsipalaiduoti, nieko neveikti, tačiau to padaryti, regis, nepavyks - atsiras įvairių reikalų. Branginkite kitų žmonių jausmus, bet kartu gerbkite ir save.

JAUTIS. Ši diena turėtų būti gana įdomi. Jus prisimins draugai, galite užmegzti reikšmingą pažintį, sulaukti reikalingos pagalbos arba rimtų pažadų. Turėkite omenyje, kad tarpusavio susitarimai jus irgi įpareigos.

DVYNIAI. Būsite gana darbštūs, objektyviai mąstantys, organizuoti, bet kartu stengsitės aprėpti daugiau, nei yra įmanoma. Galite sulaukti raginimo dėl kažko apsispręsti, imtis neatidėliotinų reformų, pradėti mokymus, inicijuoti projektą ar pan.

VĖŽYS. Galite sulaukti žinių, susijusių su finansinėmis, teisinėmis perspektyvomis, užsieniu, tarptautiniu projektu, mainų programos studijomis ar kt. Palaikymo galite tikėtis iš nepažįstamų žmonių, specialistų.

LIŪTAS. Būsite gana gerai vertinami, bet turbūt norėsite dar daugiau naudos, pagarbos bei meilės. Tikriausiai sulauksite finansinio ar kitokio pasiūlymo. Jei balansavote ant pavojingos ribos, specialisto konsultacija gali pasirodyti veiksminga.

MERGELĖ. Regis, jausite, kad jau pavyksta įveikti dalį problemų, kilusių asmeniniuose santykiuose arba dėl tarpininkavimo, finansų, mokesčių, paslaugų teikėjų, neteisingai suprastų taisyklių ir kt. Neretai tereikia aiškaus komunikavimo ir kompromiso.

SVARSTYKLĖS. Darbe tikėtinos reformos, naujovės. Gali pavykti sudaryti naudingą komercinę ar tiekimo sutartį. Jeigu dabar ypač svarbi sveikata, tikėtini jos tyrimų rezultatai.

SKORPIONAS. Tikriausiai šiandien panorėsite išbandyti savo jėgas, talentus ar išmonę, jei tik atsiras tokia proga. Regis, net komplikuoti santykiai pagerės, jei jums nepritrūks supratingumo, šilto humoro, gebėjimo išgirsti kitų žmonių norus, mintis.

ŠAULYS. Užplūs prieštaringos mintys bei nuotaikos. Galimas pasiūlymas dėl papildomo darbo, nuomos ar pan. Prisiimdami didesnę atsakomybę, turite būti įsitikinę, kad sugebėsite pateisinti kitų pasitikėjimą.

OŽIARAGIS. Šiandien tikriausiai nebus kliūčių susitarti dėl aktualių jums dalykų. Seksis tvarkyti organizacinius, reklamos reikalus, mokytis, derėtis. Jeigu elgsitės diplomatiškai, galite pasiekti norimą tikslą.

VANDENIS. Aktyviai bendrausite ir tvarkysite su verslu susijusius klausimus. Taip pat spėsite pasirūpinti ir kitų žmonių interesais bei poreikiais. Regis, nenuvils žmogus, su kuriuo turėsite finansinių, komercinių reikalų.

ŽUVYS. Diena praeis gerai, jei nepristigs pakantumo ir kantrybės. Galite įgyvendinti kai kuriuos planus ir sėkmingai pasireklamuoti. Galbūt sudominsite žiniasklaidos atstovą ar visuomenės nuomonės formuotoją.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
1
F
  • VIZITAS: Specialiųjų tyrimų tarnyboje lankėsi Europos vyriausioji prokurorė Laura Kodruca Kovesi ir Europos prokuroras Tomas Krušna.
  • PAJAMOS: Valstybės ir savivaldybių biudžetų pajamos pernai siekė 15,9 mlrd. eurų – 1,382 mlrd. eurų (9,5 proc.) daugiau nei planuota ir 2,641 mlrd. eurų (19,9 proc.) daugiau nei 2021 metais.
  • PARAŠAI: Vyriausioji rinkimų komisija apsisprendė neregistruoti Lietuvos regionų partijos rinkiminių sąrašų Kauno ir Klaipėdos savivaldos rinkimuose, nes partijai šiuose miestuose nepavyko surinkti reikiamo parašų skaičiaus.
  • KONKURSAS: Šiemet Knygos meno konkurse varžosi 113 leidinių, išleistų 2022 metais, juos pateikė šešiasdešimt leidėjų.
  • VIEŠINIMAS: Praėjusiais metais 95 Seimo nariai iš parlamentinei veiklai jiems skiriamų lėšų įsigijo viešosios informacijos rengėjų paslaugų ir tam išleido 105 tūkst. eurų.
  • MOKESČIAI: Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Mindaugas Lingė sako, kad Seime svarstant kai kurių mokesčių peržiūrą dėl jos turėtų būti iš anksto sutarta tiek valdančiųjų viduje, tiek su Prezidentūra.
  • PROKURORĖ: Generalinė prokurorė Nida Grunskienė atsisako susitikti su opozicinės Darbo partijos frakcija, kuri žada aiškintis, ar buvusiam Seimo nariui Kristijonui Bartoševičiui galėjo būti nutekinta informacija apie prokuratūros tyrimą jo atžvilgiu bei ruoštą kreipimąsi į Seimą dėl jo imuniteto panaikinimo.
  • MALIARIJA: Nacionalinis visuomenės sveikatos centro preliminariais duomenimis, šiemet maliarija nustatyta jau dviem Lietuvos gyventojams, keliavusiems po Afrikos šalis.
  • VERDIKTAS: Marijampolės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo Marijampolės ligoninės vidaus ligų gydytojas G.K. nuteistas dėl neatsargaus gyvybės atėmimo - jam paskirta 5 tūkst. eurų bauda ir dveji metai laisvės atėmimo.
  • LEIDIMAS: Aplinkos ministerija informuoja, kad nuo šiol visiems gyventojams, norintiems įsirengti vietines nuotekų valyklas, nereikės gauti statybą leidžiančio dokumento ir vykdyti statybų užbaigimo procedūrų išskyrus atvejus, kai jos statomos miestų, saugomose ar kultūros paveldo objektų teritorijose.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar gerai, kad ukrainiečiams bus nemokamai išduodami receptiniai vaistai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar laikysitės astrologų rekomendacijų 2023 metams?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

0 +3 C

-3 +1 C

 

-6 0 C

-1 +2 C

-4 +1 C

 

-5 -3 C

0-5 m/s

0-5 m/s

 

0-5 m/s