respublika.lt

Ką žada žvaigždės antradieniui? (Kovo 14 d.)

(0)
Publikuota: 2023 kovo 13 20:00:00, ELTA
×
nuotr. 1 nuotr.
Pixabay nuotr.

Astrologinė prognozė kovo 14-ajai, antradieniui.

 


AVINAS.
Jūsų filosofiškas ar meniškas nusiteikimas gali subyrėti, atsitrenkęs į racionalių išskaičiavimų sieną. Regis, mylimo žmogaus, vaikų poreikiai bus žymiai pragmatiškesni, nei jums norėtųsi.

JAUTIS. Šiandien mažiau reikalaukite ir tikėkitės, tuomet ir nusivilti neteks. Venkite nemalonių pokalbių, nesivelkite į konfliktus. Kuo labiau gerbsite šalia esančius, tuo saugesni bus ir jie, ir jūs.

DVYNIAI. Jei pasistengsite neįžeisti artimo žmogaus ar kolegos savo kritika ir perdėta kontrole, tuomet ši diena nesugriaus trapaus stabilumo, kurį turite. Derėtų itin saugotis ugnies, dujų nuotėkio, aštrių daiktų.

VĖŽYS. Jeigu rimčiau pasirūpinsite sveikata, išvaizda, tvarkingai imsitės darbų užuot kur nors blaškęsi, tuomet viskas klostysis neblogai. Tik neskubėkite tikėti abejotina informacija, ja remtis bei skleisti.

LIŪTAS. Šiandien būsite linkę bet kokiomis priemonėmis gauti tai, ko trokštate, atkreipti į save patinkančio asmens ar publikos dėmesį. Pasistenkite neapsigauti, nes norėdami per daug galite likti prie suskilusios geldos.

MERGELĖ. Jūsų nuotaika banguos ir kaitaliosis iš geros į blogą ir atvirkščiai. Labai jautriai reaguosite į artimo žmogaus elgesį, jo problemas. Graužaties gali sukelti techninė problema, nuostolis. Saugokitės ugnies, vagysčių.

SVARSTYKLĖS. Šiandien bus ypač svarbu pabendrauti su artimos aplinkos žmonėmis. Kalba gali pasisukti apie keliones, studijas ir atities planus. Kai kurie pasidalijimai bus informatyvūs ir naudingi. Visgi lengva suklysti dėl ateities planų.

SKORPIONAS. Jums gali būti priminta apie nesugrąžintą skolą, neatliktą paslaugą, kuri buvo pažadėta. Gali kilti keblumų, jei esate numatę kažką įsigyti ar parduoti. Lengva užkibti ant sukčių kabliuko.

ŠAULYS. Labai marga bus ir jūsų nuotaika, ir pati diena. Jūsų noras išlaidauti ar padaryti įspūdį dominančiam asmeniui gali nepatikti antrajai pusei, namiškiams. Neignoruokite perspėjimų, nes lengvai galite apsigauti, įsivelti į problemas.

OŽIARAGIS. Nors savijauta bus ne pati geriausia, nemažai galvosite apie įsipareigojimus, darbus. Jei dirbate, venkite bet kokio aplaidumo. Saugokitės gamybinių traumų, avarijų.

VANDENIS. Šiandien būsite geranoriškai nusiteikę aplinkinių atžvilgiu, sieksite pozityvaus bendravimo. Visgi nebūtinai sąžiningi ir patikimi bus jus dominantieji asmenys. Jie gali siūlyti abejotinas avantiūras, manipuliuoti.

ŽUVYS. Regis, jūsų nuotaika bei savijauta bus lengvai pažeidžiama ir net menkiausia kritiška replika žeis iki širdies gelmių. Darykite tai, ką sugebate, o į keistus eksperimentus nesivelkite. Saugokitės sukčių, avarinių situacijų, apsinuodijimo.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
6
F

Dienos klausimas

Ar laikote save pilietišku žmogumi?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar mokate rusų kalbą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+14 +21 C

+16 +22 C

+15 +21 C

+20 +28 C

+21 +28 C

+19 +24 C

0-6 m/s

0-7 m/s

0-6 m/s