respublika.lt

Ką žada žvaigždės antradieniui? (Gruodžio 6 d.)

2022 gruodžio 05 20:00:00
ELTA

Astrologinė prognozė gruodžio 6-ajai, antradieniui.

×
nuotr. 1 nuotr.
Pixabay nuotr.

 


AVINAS. Ši diena žadins norą dirbti, tvarkytis, rūpintis verslais, nekilnojamuoju turtu, dovanomis. Tam galite pakloti nemažą pinigų sumelę. Jei ieškote uždarbio šaltinio, būsite labai aktyvūs. Pastangos gali pasiteisinti, bet ne iš karto.

JAUTIS. Turėtų būti nebloga diena, nes darniai veiks emocijos ir racionalumas. Jums gali labai palengvėti, pagaliau išsprendus aktualią problemą. Visgi neverta tikėtis iš kitų daugiau, nei jie pasirengę jums duoti.

DVYNIAI. Iš ryto bus nelengva imtis net įprastų darbų, nes jūsų mintys skrajos padebesiais ir nenorės nusileisti į pilką realybę. Tikėtina, jog gausite konfidencialios informacijos.

VĖŽYS. Aktyvesnei veiklai jus gali įkvėpti draugai, šeimos nariai. Aktualūs gali būti su mokslu, protinėmis užduotimis susiję reikalai. Net jei kiltų keblumų, nepraraskite humoro jausmo ir gebėjimo lanksčiai elgtis.

LIŪTAS. Darbo, karjeros, viešumo, politinės aktualijos šiandien jums gali būti itin svarbios. Turbūt gilinsitės į dokumentus, duomenis. Nenumokite ranka į savo sveikatą bei vaikų poreikius.

MERGELĖ. Šiandieną tiktų ieškoti atsakymų į svarbius klausimus, kalbėti apie globalines problemas, pagalvoti apie būtinas reformas, kvalifikacijos kėlimą. Mokykitės, plėskite akiratį. Gali dominti kalėdiniai kelionių pasiūlymai.

SVARSTYKLĖS. Šiandien mintys suksis apie draudimo, paskolų ir kitus finansinius klausimus. Galvosite, kaip užtikrinti gerovę ir stabilumą savo šeimai. Regis, iš to galvojimo bus naudos.

SKORPIONAS. Po vienokio ar kitokio santykių aiškinimosi pelnysite aplinkinių supratimą. Bet kuriuo atveju išsakysite savo poziciją, todėl situacija ir perspektyvos bus konkretesnės.

ŠAULYS. Šiandien būsite darbingai nusiteikę ir daug nuveiksite, jei mažai plepėsite. Iš reklamos ir savireklamos nebūtinai bus tiek naudos, kiek tikitės. Demagogiški pasisakymai ir oponentų žeminimas garbės nepridės.

OŽIARAGIS. Iš dominančio žmogaus galite sužinoti apie tai, ką anksčiau tik galėjote įtarti arba svajoti. Gali atsirasti naujas pomėgis, užsiėmimas arba susižavėjimo objektas. Galbūt gausite trokštamą pažadą.

VANDENIS. Šiandien visur remkitės patirtimi ir išmintimi. Pasirūpinkite, kad jūsų namai ir namiškiai būtų saugūs, tvarkingi. Beje, daugiau tvarkos bei disciplinos gali būti pareikalauta ir darbe.

ŽUVYS. Jums turėtų pavykti susitarti dėl aktualaus darbo, užsakymo, informacijos, interviu, reklamos ar projekto termino. Naudingos informacijos gali suteikti giminaičiai, draugai, kaimynai.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
4
F
  • PREKIAUJA: „Vilniaus pergalė“ generalinis direktorius Rolandas Jančeris sureagavo į socialiniuose tinkluose pasirodžiusias „Pergalės“ produkcijos Rusijos parduotuvių lentynose, nuotraukas ir sako norintis pabrėžti, kad iš įmonės pusės veiksmų dėl šios situacijos imtasi dar prieš kelis mėnesius - gavus pirmuosius signalus esą pradėta aiškintis, per kurią šalį ir kokiais būdais produkcija be įmonės žinios patenka į prekybos vietas Rusijoje.
  • KANAPĖS: Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetui nesikreipus ekspertinio vertinimo dėl nedidelio kiekio kanapių dekriminalizavimo projektų, pažeistas Seimo statutas, todėl siūloma grįžti į ankstesnę jų svarstymo stadiją - tokį sprendimą priėmė Etikos ir procedūrų komisija.
  • SKVERAS: Viename iš sostinės rajonų, Pilaitėje, prie naujai pastatytos Šv. Juozapo bažnyčios ir tik pernai duris atvėrusios Pilaitės gimnazijos, planuojama įrengti naują viešąją erdvę - 1,4 ha ploto skverą.
  • ALGA: Praėjusiais metais Lietuvoje apie 100 tūkst. žmonių uždirbo mažiau nei minimalią algą, rodo preliminarūs „Sodros“ duomenys.
  • ŽELDINIAI: Vyriausybė nusprendė nepritarti želdinių naikintojų ir žalotojų griežtesniam baudimui - tokia išvada bus teikiama Seimui.
  • AMBASADORIUS: Vyriausybė pritarė ambasadoriaus Korėjos Respublikoje Ričardo Šlepavičiaus skyrimui ambasadoriumi Mongolijai.
  • TEISĖJAI: Prezidentas Gitanas Nausėda pasirašė dekretą dėl keturių teisėjų skyrimo ir priėmė jų priesaikas: Gabrielė Kaktienė paskirta Kauno apylinkės teismo Kaišiadorių rūmų teisėja, Miglė Kiršienė – Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmų teisėja, Greta Osinovskienė – Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėja dvejiems metams, Jūratė Vaidelytė – Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėja.
  • PAJAMOS: „Sodra“ pernai gavo 6,3 mlrd. pajamų, arba 17 proc. daugiau nei užpernai, o jos išlaidos didėjo 13 proc. iki 5,58 mlrd. eurų, rodo preliminarūs duomenys.
  • TERMINALAS: Klaipėdos konteinerių terminale jau trejus metus veikianti keltų linija – „TT–Line“ didina maršrutų kiekį ir nuo balandžio mėnesio pabaigos atidarys dar vieną kryptį į Karslhamną, Švediją.
  • NEDARBAS: Užimtumo tarnybos duomenimis, registruotas nedarbas šalyje sausį, palyginti su praėjusiu mėnesiu, paaugo 0,3 proc. punkto iki 9,2%, bet yra 1 proc. punkto mažesnis nei prieš metus.
Daugiau

Dienos klausimas

Kas meluoja K.Bartoševičiaus istorijoje?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jei turite šiek tiek laisvo laiko, kas jums labiau patiktų?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-4 +1 C

-4 +4 C

 

-1 +5 C

-2 +2 C

0 +3 C

 

+2 +4 C

0-8 m/s

0-10 m/s

 

0-11 m/s