respublika.lt

Ką žada žvaigždės antradieniui (gegužės 3 d.)?

2022 gegužės 02 22:00:00
Eltos info

Astrologinė prognozė gegužės 3-ajai, antradieniui.

×
nuotr. 1 nuotr.
pixabay nuotr.


AVINAS. Noriai bendrausite, plepėsite, domėsitės paskalomis ir patys jas skleisite. Trauksite aplinkinių dėmesį, sulauksite telefono skambučių net iš tų žmonių, kuriuos jau spėjote pamiršti. Neviršykite greičio kelyje ir nežiopsokite gatvėje.

JAUTIS. Darbe galite būti nepakeičiami, jeigu jus tenkina uždarbis ir kolektyvas. Regis, pajusite norą gyventi prašmatniau, komfortiškiau ir to sieksite. Regis, atsiras ugnelės, ryžto ir netgi drąsos sužibėti originalumu.

DVYNIAI. Pasistenkite, kad ši diena būtų rami ir taiki. Tai bus nelengva, nes jums norėsis visko čia ir dabar, stokosite kantrybės, takto, būsite linkę skubėti ir ginčytis.

VĖŽYS. Būsite linkę slėptis nuo realių sunkumų, fantazuosite apie savaiminį problemų išsisprendimą, praturtėjimą ir pan. Kai kas gali nuvilti, o kai kas visgi puikiai pavykti kitų aktyvios iniciatyvos dėka.

LIŪTAS. Nusimato gana intensyvus bendravimas su žmonėmis. Nors kai kurie kontaktai atrodys neproduktyvūs ar nedraugiški, jie visgi gali jus nuostabiai praturtinti, praplėsti suvokimą. Pasitelkite kantrybę ir toleranciją.

MERGELĖ. Darbe visa galva pasinersite į reikalus ir turbūt daug nuveiksite. Jeigu jums svarbūs taikūs santykiai namie, vakare pasitelkite kantrybę ir nekelkite įtampos savo kalbomis apie dalykinius reikalus, globalines problemas ir visokias blogybes.

SVARSTYKLĖS. Gali atsirasti reikalų, kuriuos teks tvarkyti su nepažįstamų žmonių pagalba ar netgi paskubomis leistis į kelionę. Bendraukite, jeigu tai aktualu, tačiau pernelyg neatviraukite. Pasidomėkite įstatymais.

SKORPIONAS. Gali atsirasti reikalų, susijusių su skolomis, svetimais ar bendrais pinigais, pa(si)skolintais ar iš(si)nuomotais daiktais. Regis, abejosite, ar pavyks sklandžiai sutarti. Sklandaus, ramaus proceso nesitikėkite, bet susitarimai tikrai įmanomi.

ŠAULYS. Ši diena bus nerami, jeigu darbe arba namuose tvyro nesantaika, nes ji gali paaštrėti. Venkite supriešinančių temų, kritikavimo. Saugokitės agresijos, ugnies, avarijų.

OŽIARAGIS. Tikriausiai teks paplušėti be malonaus atokvėpio. Galimas darbo interviu. Būkite itin atidūs kelyje bei dirbdami su technika, nes nemaža avarijų grėsmė.

VANDENIS. Jums įprastoje aplinkoje šiandien sugebėsite atsiskleisti. Galbūt kils noras džiuginti, intriguoti kitus. Regis, smagiai praleisite laisvą laiką su artimaisiais, vaikais. Atsargiai kelyje, venkite rizikos, nes tykos pavojai.

ŽUVYS. Nuotaiką gali kiek gadinti smulkūs nesklandumai santykiuose, piniginės arba ūkinės problemos. Labiau vertinkite artimus žmones, juos gerbkite, branginkite ryšį su jais. Saugokitės ugnies, prižiūrėkite vaikus.

Laikraščių prenumerata internetu

  • ATAKOS: Kibernetinės atakos prieš Lietuvos institucijas ir verslą nuslopo, bet ekspertai pasirengę jų atsinaujinimui, sako Nacionalinio kibernetinio saugumo centro laikinasis vadovas Jonas Skardinskas.
  • TARNYBA: Nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą baigė 800 karių, jie papildė kariuomenės aktyvųjį rezervą.
  • PALMĖS: Verslininkas Antanas Bosas ir jo sutuoktinė Daina Bosas laimėjo bylą teisme dėl iš kito verslininko įsigytų bei neprigijusių palmių.
  • KREPŠINIS: Panevėžio „Lietkabelio“ komanda pradėjo rikiuoti gretas artėjančiam sezonui: LKL vicečempionai pratęsė sutartį dar dvejiems metams su kapitonu Vyteniu Lipkevičiumi.
  • PASIENIS: Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas Rustamas Liubajevas tvirtina, kad, atsižvelgiant į lengvėjančią situaciją Lietuvos–Baltarusijos pasienyje, kai sumažėjęs migrantų, norinčių patekti į Lietuvą, srautas, yra mažinamas ir sienos apsaugos pajėgų skaičius.
  • FINANSAVIMAS: Krašto apsaugos ministerija penktadienį pranešė patrigubinusi šaulių finansavimą, lėšų skirta ginklams, ekipuotei, įrangai įsigyti.
  • ARCHITEKTŪRA: Lietuvoje nuo kitų metų bus teikiami Nacionaliniai architektūros apdovanojimai, kuriais siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į kokybiškiausią Lietuvos architektūrą.
  • DEKLARAVIMAS: Žemės ūkio ministerija primena, kad liepos 8 dieną baigiasi žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimo terminas.
  • TRANZITAS: Europarlamentaras Petras Auštrevičius tikina gavęs atsakymą iš Europos Komisijos dėl Kaliningrado tranzito - galutinis sprendimas dėl šio klausimo nėra priimtas.
  • VIZITAS: Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda liepos 2–4 dienomis su darbo vizitu lankysis Filadelfijoje, JAV.
Daugiau

Dienos klausimas

Jeigu valstybė mokėtų kas mėnesį 1000 Eur už nieką, papildomai dirbtumėte?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+19 +27 C

+15 +20 C

 

+15 +22 C

+18 +35 C

+22 +27 C

 

+23 +26 C

0-6 m/s

0-4 m/s

 

0-4 m/s