respublika.lt

Ką žada žvaigždės antradieniui? (Gegužės 16 d.)

Publikuota: 2023 gegužės 15 20:00:00, ELTA
×
nuotr. 1 nuotr.
Pixabay nuotr.

Astrologinė prognozė gegužės 16-ajai, antradieniui.

 


AVINAS. Nerami diena. Galite nejaukiai pasijusti dėl negrąžintos skolos, laiku nesumokėtų įmokų, nedeklaruotų pajamų ar kt. Galbūt gausite nemalonų pranešimą. Nekorektiškais pastebėjimais galite ką nors įžeisti.

JAUTIS. Tikriausiai šiandien jausitės nekaip. Regis, bus nelengva susigaudyti situacijoje, prisiderinti prie naujų reikalavimų ar kolektyvo, arba jūsų organizmas reikalaus poilsio. Patausokite save.

DVYNIAI. Aktyviai tvarkysite organizacinius reikalus. Nekils ypatingų rūpesčių, jei darbai tekės įprasta vaga ir visi sutartinai vykdys savo pareigas. Blogiau, jei kažkas pažeis bendrą ritmą.

VĖŽYS. Tikriausiai teks pasirūpinti ne vien įprastais reikalais. Galbūt teks daryti tam tikrą spaudimą, šalinti kažkokius trūkumus darbo dokumentuose, kontaktuose ar kt.

LIŪTAS. Nemažai galvosite apie nebaigtus darbus, mokslus. Galbūt išvyksite į komandiruotę arba svarstysite tokią galimybę. Pasisaugokite konkurentų, oponentų provokacijų.

MERGELĖ. Gali paaiškėti, jog nebegalite delsti, jeigu norite kažko išmokti, kelti kvalifikaciją, įsigyti modernesnės technikos, keisti įvaizdį ar kt. Mažiau gilinkitės į svetimus trūkumus, daugiau kreipkite dėmesį į tai, ką reikia tobulinti savyje.

SVARSTYKLĖS. Šiandien bus sunku priimti bet kokius sprendimus, nes atsiras nepritariančių. Gali būti, kad ant plauko pakibs kai kurie planai. Labiau saugokite jums brangius žmones, vaikus.

SKORPIONAS. Šiandien ramybės nesitikėkite. Dėl tam tikros priežasties galite pasijusti nekaip. Nelengvo būdo asmenys gali reikšti turtines, finansines, teritorines ar kitokias pretenzijas, gal net bauginti teisminiu procesu.

ŠAULYS. Šiandien visur noriai dalyvausite, bendrausite nepaisydami menkų nesusipratimų. Galite elgtis kiek neatsakingai. Neįsivelkite į pavojingą žaidimą. Labiau pasidomėkite, kuo užsiima jūsų vaikai.

OŽIARAGIS. Šiandien jums labiausiai rūpės buitis, kasdieniniai reikalai, vaikai. Skubiems sprendimams nekoks metas. Kol kas nesistenkite pakeisti nepakeičiamų dalykų ir būkite tolerantiškesni artimiesiems.

VANDENIS. Ši diena be pasigailėjimo įsuks į reikalų verpetą. Galite gauti netikėtą žinią ar išgirsti gandus, kurie sudrums protą. Galbūt geriau kai ką pristabdyti, atidėti nei skubotai pasirašyti ir įsipareigoti.

ŽUVYS. Aktualūs bus reikalai, susiję su pinigais, nuosavybe, nuoma, tiekimu. Galbūt planuosite reikiamus verslo žingsnius ar pirkinius. Gali kilti pagunda veltis į aferą, žadančią pasipelnymą. Tai gana pavojinga.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
3
F

Dienos klausimas

Ar pritariate pedagogų streikui?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Š.m. antrame ketvirtyje vidutinės darbo pajamos šalyje siekė 1230 eurų „į rankas“. Jūsų pajamos:

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+10 +16 C

+4 +12 C

 

+10 +16 C

+10 +14 C

+11 +15 C

 

+7 +10 C

0-10 m/s

0-11 m/s

 

0-13 m/s