respublika.lt

Ką žada žvaigždės antradieniui? (Gegužės 10 d.)

2022 gegužės 09 22:00:00
ELTA

Astrologinė prognozė gegužės 10-ajai, antradieniui.

×
nuotr. 1 nuotr.
Pixabay nuotr.


AVINAS. Gali vykti jūsų jėgų ir galimybių patikrinimas darbe. Pasinaudokite savo stiprybėmis, kompetencija. Nekelkite pretenzijų, nesivadovaukite ambicijomis - gebėkite įvertinti tai, ką likimas jums suteikia.

JAUTIS. Jūsų požiūris, siūlomas projektas gali sulaukti pritarimo. Nors gera iškalba bus svarbiausias veiksnys, atkreipiant dėmesį į keliamą klausimą, visgi ne mažiau svarbus bus įdirbis ir kompetencija.

DVYNIAI. Šiandien jus domins tai, kas būtų naudinga ir praktiška šeimai, gerinant gyvenimo sąlygas ir pan. Regis, būsite raginami kažką pirkti, investuoti. Neforsuokite, jeigu tam nepritaria šeimos nariai.

VĖŽYS. Šiandien būsite aktyvūs, nenustygstantys. Visomis išgalėmis stengsitės kontroliuoti situaciją ir aplinkinius. Tuo tikslu šiek tiek manipuliuosite informacija, bandydami paveikti kitų nuomonę.

LIŪTAS. Gali spręstis pinigų, nuosavybės klausimas, neblogai seksis rūpintis nekilnojamojo turto, žemės reikalais. Galbūt neatsispirsite pagundai įsigyti šį tą nebūtina.

MERGELĖ. Diskusija aktualiu klausimu, patyrusio žmogaus patarimas gali būti labai vertingas. Tačiau jūsų reikalai gali kiek komplikuotis, jeigu nesiliausite neatsakingai kalbėti, skleisti melagienas.

SVARSTYKLĖS. Šiandien nelengva bus viską suspėti ir suderinti. Nenumatytos problemos arba sveikatos trikdžiai kaišios pagalius į jūsų ratus. Derėtų labiau saugoti savas ir svetimas paslaptis.

SKORPIONAS. Aktyviai rodysite iniciatyvą, su užsidegimu imsitės visuomeninių reikalų. Turėsite galimybę suburti bendraminčius bendrai veiklai, idėjų palaikymui bei sklaidai.

ŠAULYS. Šiandien ne visiškai pagal planą judės darbai, todėl gali tekti aiškintis viršininkams, kolegoms. Regis, aplinkinių dėmesio, šurmulio bei kalbų bus daugiau, nei galite išlaikyti, nesutrikdydami savo darbo proceso.

OŽIARAGIS. Regis, jums nereikės daug pastangų, kad įrodytumėte ir pasiektumėte savo. Iš oficialios įstaigos galite gauti žinią. Savo argumentais jus gali nustebinti mažai pažįstamas žmogus.

VANDENIS. Regis, jums teks kai ką nuspręsti srityje, susijusioje su paskolomis, nekilnojamuoju turtu, draudimu, nuoma ar investicijomis. Apgalvokite, įvertinkite galimas rizikas.

ŽUVYS. Gali atsinaujinti seni ryšiai - tiek dalykiniai, tiek asmeniniai. Aktyviai bendrausite, tačiau atsiras oponuojančių pašnekovų. Teks gintis, įrodinėti, kad esate teisūs.

Laikraščių prenumerata internetu

  • LOGISTIKA: Krovinių gabenimo ir ekspedijavimo grupė „Arijus“ šiemet ketina parduoti įmonę Baltarusijoje ir pasitraukti iš šios rinkos.
  • PAJAMOS: Valstybės įmonė „Regitra“ praėjusiais metais gavo 24,5 mln. eurų pajamų – 8% daugiau nei 2020 metais.
  • OBELISKAS: Palangoje nebeliko sovietinio obelisko su sovietiniais simboliais – kūju ir pjautuvu, ketvirtadienio rytą socialiniame tinkle pranešė Palangos meras Šarūnas Vaitkus.
  • VIEŠBUČIAI: Koncernas „Achemos grupė“ skelbia investavęs 600.000 eurų į viešbučio „Palangos vėtra“ atnaujinimą, taip pat 800.000 eurų į Klaipėdos viešbučius „Old Mill Hotel“ ir „Old Mill conference“.
  • NUTARIMAS: Konstitucinis Teismas ketvirtadienį skelbs nutarimą dėl baudų už neteisėtą socialinio draudimo įmokų sumažinimą proporcingumo.
  • VARPINĖ: Vilniaus universiteto muziejus atveria Šv. Jonų bažnyčios varpinę vasaros sezonui - nuo šiol iki spalio 31 d. ją bus galima aplankyti kasdien.
  • NATO: Kroatijos prezidentas Zoranas Milanovičius išreiškė pageidavimą, kad jo šalis, kaip ir Turkija, užblokuotų Švedijos ir Suomijos prašymus įstoti į NATO.
  • TURTAS: JAV įstatymai nenumato galimybės konfiskuoti Rusijos Centrinio banko turtą - apie tai pranešė JAV iždo sekretorė Džanet Jelen.
  • KELIAI: Vyriausybė paskirstė 16,1 mln. eurų iš šiemet numatytų lėšų valstybei svarbiems vietinės reikšmės keliams Klaipėdoje, Alytuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje ir Jonavos rajone.
  • ATLIEKOS: Stambiagabaritės atliekos Vilniuje iš gyventojų galės būti paimamos kartą per metus – iki šiol tokia galimybė suteikta kartą per dvejus metus.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar pasiruošėte krepšį su būtiniausiais išgyvenimui daiktais, jei kiltų pavojus valstybei?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jeigu Seimo rinkimai vyktų ateinantį sekmadienį, už kurią partiją balsuotumėte?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+11 +17 C

+8 +14 C

 

+7 +11 C

+10 +25 C

+7 +12 C

 

+11 +15 C

0-5 m/s

0-7 m/s

 

0-6 m/s