respublika.lt

Ką žada žvaigždės antradieniui (balandžio 19 d.)?

2022 balandžio 18 22:00:00
Eltos info

Astrologinė prognozė balandžio 19-ajai, antradieniui.

×
nuotr. 1 nuotr.
pixabay nuotr.


AVINAS. Tikriausiai bus nenuspėjamų situacijų. Reiktų būti pasiruošusiems sutikti netikėtas naujienas, intriguojamus pasiūlymus. Galbūt leisitės į kelionę, užmegsite naują pažintį. Tačiau lengva išprovokuoti konfliktines situacijas.

JAUTIS. Būsite linkę dramatinti nesklandumus, praradimus. Galbūt nerimausite dėl pajamų, sveikatos ar išvaizdos. Yra pavojus, kad tam tikram tikslui išleisite daug pinigų, o rezultatu nebūsite patenkinti. Apdairiai elkitės su technika, ugnimi.

DVYNIAI. Nesiseks sklandžiai bendrauti, įtikti aplinkiniams. Vis nepataikysite į taktą su kitų nuotaikomis. Diskusijos, ginčai gali skaudžiai žeisti. Reiktų būti atsargiems, neprovokuoti agresijos.

VĖŽYS. Šiandien būsite blaškomi emocijų, kintančių norų. Diena gana nepalanki kelionei, tačiau tinkama reikštis darbe, koreguoti gyvenimo būdą, mitybą. Tik svarbu nepersitempti ir vengti eksperimentų. Svetimi receptai gali jums netikti.

LIŪTAS. Regis, šiuo metu savaime įvyks tai, kas turi įvykti, nors tai ir atrodys labai netikėta. Rūpesčių gali sukelti vaikai, artimas žmogus. Gali būti, kad kažką svarbaus praneš kaimynai, giminaičiai ar draugai.

MERGELĖ. Būsite neramūs ir emocionalūs, linkę greitai prarasti savitvardą. Dėl to kentės artimiausi žmonės. Galvokite, ką sakote, ir būkite dėmesingesni prie vairo, atsargiai elkitės su technine įranga, ugnimi.

SVARSTYKLĖS. Nesiseks bendrauti su kitaip jaučiančiais, mąstančiais žmonėmis. Pasistenkite nedaryti to, dėl ko galėtumėte susikompromituoti ar patirti žalos. Atsargiai kelyje.

SKORPIONAS. Šiandien staiga gali kiti poreikis gausiai apsipirkti. Vienokių ar kitokių turbūt rūpesčių kels verslo, turto problemos. Verčiau kiek atokiau laikykitės nuo išlaidauti skatinančių vietų arba nesineškite daugiau pinigų nei galite sau leisti disponuoti.

ŠAULYS. Regis, šiandien bus labai lengva neįtikti kitiems, leptelėti netinkamą frazę. Venkite per didelės euforijos, neskubėkite girtis, plepėti apie savo planus, vertybes - tuo gali kažkas nedorai pasinaudoti. Atsargiai su technika, ugnimi.

OŽIARAGIS. Pagal galimybes dažniau pabūkite vienumoje su savo mintimis. Nesiblaškykite, neverskite savęs įtemptai dirbti ar bendrauti, jei tai atrodys nemalonu ir sunku. Reikėtų susilaikyti nuo gandų platinimo.

VANDENIS. Tikėtina, kad užsimegs spontaniškas ryšys su originaliu asmeniu. Būtų šaunu, jei paremtumėte bendraminčius, prisidėtumėte prie bendro tikslo, užuot galvoję vien apie save ir paisę tik savo interesų.

ŽUVYS. Pasistenkite elgtis ir reikštis subtiliau, nes lengvai galite įžeisti kitų žmonių jausmus, neteisingai įvertinti situaciją, skubotai padaryti neobjektyvias išvadas. Itin atsargiai elkitės su technika, ugnimi.

Laikraščių prenumerata internetu

  • ATAKOS: Kibernetinės atakos prieš Lietuvos institucijas ir verslą nuslopo, bet ekspertai pasirengę jų atsinaujinimui, sako Nacionalinio kibernetinio saugumo centro laikinasis vadovas Jonas Skardinskas.
  • TARNYBA: Nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą baigė 800 karių, jie papildė kariuomenės aktyvųjį rezervą.
  • PALMĖS: Verslininkas Antanas Bosas ir jo sutuoktinė Daina Bosas laimėjo bylą teisme dėl iš kito verslininko įsigytų bei neprigijusių palmių.
  • KREPŠINIS: Panevėžio „Lietkabelio“ komanda pradėjo rikiuoti gretas artėjančiam sezonui: LKL vicečempionai pratęsė sutartį dar dvejiems metams su kapitonu Vyteniu Lipkevičiumi.
  • PASIENIS: Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas Rustamas Liubajevas tvirtina, kad, atsižvelgiant į lengvėjančią situaciją Lietuvos–Baltarusijos pasienyje, kai sumažėjęs migrantų, norinčių patekti į Lietuvą, srautas, yra mažinamas ir sienos apsaugos pajėgų skaičius.
  • FINANSAVIMAS: Krašto apsaugos ministerija penktadienį pranešė patrigubinusi šaulių finansavimą, lėšų skirta ginklams, ekipuotei, įrangai įsigyti.
  • ARCHITEKTŪRA: Lietuvoje nuo kitų metų bus teikiami Nacionaliniai architektūros apdovanojimai, kuriais siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į kokybiškiausią Lietuvos architektūrą.
  • DEKLARAVIMAS: Žemės ūkio ministerija primena, kad liepos 8 dieną baigiasi žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimo terminas.
  • TRANZITAS: Europarlamentaras Petras Auštrevičius tikina gavęs atsakymą iš Europos Komisijos dėl Kaliningrado tranzito - galutinis sprendimas dėl šio klausimo nėra priimtas.
  • VIZITAS: Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda liepos 2–4 dienomis su darbo vizitu lankysis Filadelfijoje, JAV.
Daugiau

Dienos klausimas

Jeigu valstybė mokėtų kas mėnesį 1000 Eur už nieką, papildomai dirbtumėte?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+19 +27 C

+15 +20 C

 

+15 +22 C

+18 +35 C

+22 +27 C

 

+23 +26 C

0-6 m/s

0-4 m/s

 

0-4 m/s