respublika.lt

Juodasis vandens tigras atsėlina. Kurių zodiako ženklų laukia permainos?

2022 sausio 02 16:20:00
Milda Kunskaitė

Jis artinasi! Jam būdinga jėga ir grakštumas, jis tuo pačiu metu kelia baimę ir susižavėjimą... 2022-ieji - Juodojo (Mėlynojo) vandens tigro metai - globalių ir esminių įvykių, didelių permainų laikas. Jie tikrai ypatingi: tai ir „apvalus" metų skaičius, susidedantis iš trijų dvejetų, ir retas kosminis įvykis - šešių planetų paradas, kuris vyks 2022 m. birželio12-ąją. Iškart penkios didelės planetos - Jupiteris, Venera, Neptūnas, Marsas ir Saturnas - kartu su Mėnuliu šią dieną išsirikiuos į eilę, provokuodami permainas ir globalius įvykius Žemėje.

×
nuotr. 1 nuotr.
Tigras. EPA-Eltos nuotr.

 

2022-ieji - bendravimo, kūrybos, kardinalių pokyčių ir dvasinio tobulėjimo metai, ryškus, dinamiškas, įvykių kupinas laikas. Idealūs metai pradėti ką nors nauja. Stabilumo tikėtis neverta, geriau būti pasiruošusiems staigioms permainoms ir posūkiams. Tigras globoja drąsius ir ambicingus, savo idėjoms atsidavusius žmones. Naujaisiais metais jie gali nieko nebijoti: tigras suteiks jėgų ir sėkmės įgyvendinant nestandartines ir pažangias idėjas, padės tiems, kas siekia savo svajonės, kad ir kas tai būtų - meilė, karjera, sportiniai ar kūrybiniai laimėjimai. O štai tiems, kas bijo sunkumų ir nėra pasirengę kardinalioms permainoms, šiuos metus geriau pralaukti nuošaly, praleisti tyliai, toliau nuo pagrindinių įvykių.

Permainų metai bus palankūs daugeliui Zodiako ženklų, ypač karjeroje ir asmeniniame gyvenime. Kiekvieno ženklo atstovo laukia savas sėkmės laikotarpis. Tigras yra dryžuotas, todėl ir gyvenime ryškias sėkmės akimirkas keis laikotarpiai, kai teks įtempti jėgas. Tačiau nereikia kliautis vien likimu, būtina būti aktyviems, nes sėdint sudėjus rankas niekas nepasikeis. Tigrui nepatinka pasyvumas - jis pasivys ir parodys iltis. Tai - bebaimis ir reiklus žvėris.

Avinas (03.21-04.19)

2022 m. Avinų laukia harmonija visose gyvenimo srityse. Juos pagrįstai galima vadinti Fortūnos lepūnėliais, nes krizių šiais metais jiems neturėtų kilti. Palankiausias laikotarpis - nuo pavasario pabaigos iki lapkričio. Tuo metu galima tikėtis naujų karjeros galimybių, finansinių reikalų pagerėjimo, bet dirbti teks daug. Daugelis šio ženklo atstovų sugebės susikurti patikimą ateities pamatą ir pasiekti naują gerovės lygį. Šis laikas palankus įgyvendinti drąsiausias idėjas. Vasarą tikėtini audringi romanai arba sutvirtės dabartinis ryšys. Venkite impulsyvumo ir nepamirškite pasirūpinti sveikata.

Jautis (04.20-05.20)

Jaučio 2022 m. laukia intensyvios gyvenimo tėkmės laikotarpiai, kuriuos vis keis ramybės periodai. Reikia pasiruošti tam, kad pirmieji du žiemos mėnesiai gali būti sudėtingi daugelyje gyvenimo sričių. Harmoningas laikotarpis - pavasaris. Tuo metu Jaučiams seksis karjera ir finansiniai reikalai: galima drąsiai keisti darbą, skolintis ir investuoti, įsigyti nekilnojamojo turto ir ryžtis dideliems pirkiniams. Vasarą rekomenduojama susipažinti su naujais žmonėmis. Gyvenimo sunkumų gali kilti rugsėjį ir lapkritį. Galimi netikėtumai, unikalūs sutapimai ir kardinalūs pasikeitimai.

Dvyniai (05.21-06.20)

Tai bus pakilimų ir nuopuolių metai. Sunkūs, bet gana perspektyvūs profesinėje srityje, geri metai mokslams. Finansinė padėtis nebus stabili, todėl derėtų nerizikuoti, vengti abejotinų sandorių. Visus metus reikėtų stengtis nepasiduoti iliuzijoms, savo problemas spręsti blaiviai ir racionaliai. Yra nedidelė rizika būti apgautiems verslo partnerių ar kolegų - rekomenduojama „filtruoti" savo aplinką ir dirbti tik su tais, kuriais tikrai galima pasitikėti. Nesiveliant į avantiūras ir nerizikuojant pinigais, yra šansų pagerinti materialinę padėtį. Metai tinkami tobulėti dvasiškai, rūpintis sveikata. Būtina daugiau dėmesio skirti šeimai, stiprinti asmeninius ryšius. Meilėje Dvyniams šiemet seksis.

Vėžys (06.21-07.22)

Metai bus palankūs - Vėžiai sugebės pamiršti savo baimes ir ryšis permainoms. Nuo sausio iki gegužės bei lapkritį ir gruodį daugelyje gyvenimo sričių Vėžių laukia sėkmė. Jie gali tikėtis dovanų, finansinės padėties pagerėjimo, kilimo karjeros laiptais. Asmeninis gyvenimas suteiks ryškių emocijų. Nuo rugpjūčio pabaigos iki metų galo bus tinkamas metas pakeisti gyvenimo būdą ir atsikratyti visko, kas juos smukdė, traukė žemyn. Ypatingą dėmesį reikėtų skirti sveikatai.

Liūtas (07.23-08.22)

Liūtų laukia lemiami metai, kai daug kas gali pasikeisti. Būtina daug dirbti, galbūt teks ką nors paaukoti. Palankus laikotarpis šio ženklo atstovams - nuo gegužės iki lapkričio, kai pasiteisins visos anksčiau įdėtos pastangos. Gyvenimas privers kai ką keisti ne tik darbe, bet ir tarpusavio santykiuose. Didelė persikraustymo į kitą vietą, nekilnojamojo turto pirkimo, pokyčių šeimoje tikimybė.

Mergelė (08.23-09.22)

Laukia svarbios permainos asmeniniame ir šeimyniniame gyvenime: santuoka arba jos nutraukimas, šeimos pagausėjimas, naujos pažintys, nauji santykiai. Galbūt teks aukoti laimėjimus kitose srityse ir visas jėgas skirti asmeniniam gyvenimui. Mergelėms rekomenduojama permąstyti savo gyvenimą, nes 2022 m. visas permainas bus lengva įgyvendinti. Įtampa gali kilti nuo sausio iki gegužės ir lapkritį bei gruodį. Skirkite pakankamai dėmesio sveikatai, laikykitės režimo ir neužsikraukite ant savo pečių svetimų įsipareigojimų.

Svarstyklės (09.23-10.22)

Svarstyklių 2022 m. laukia karjeros sėkmė, tačiau reikšmingi laimėjimai įmanomi tik tuomet, kai šio ženklo atstovai ir patys labai stengsis. Keisis uždarbio ir pajamų šaltiniai, galimas kilimas karjeros laiptais, veiklos srities pasikeitimas. Nuo gegužės iki lapkričio patartina stiprinti santykius, tuoktis, laikas tinkamas naujoms pažintims. Galimi lemtingi susitikimai ir šeimos pagausėjimas, kelionės, mokymasis ko nors naujo. Labai svarbus gyvenimo aspektas - dvasinis augimas.

Skorpionas (10.23-11.21)

Kad pasiektų tikslą, Skorpionams 2022 m. teks daug dirbti. Sėkmingas laikotarpis - sausis-gegužė ir lapkritis-gruodis. Vieniši Skorpionai gali sutikti naują meilę, seksis ir tiems, kas norės nutraukti išsikvėpusius santykius. Palankiausias laikas meilei - liepa ir rugpjūtis. Geri metai naujoms pažintims, šeimai kurti, imtis verslo ir pakeisti aplinką. Visus metus aplink Skorpionus bus daugybė žmonių. Galimas konkurencinės kovos paaštrėjimas.

Šaulys (11.22-12.21)

Šauliams metai bus palankūs. Ypatinga sėkmė galima karjeroje. Nuo gegužės iki lapkričio Šauliai gali tikėtis likimo dovanų, privilegijų ir malonių netikėtumų įvairiose gyvenimo srityse. Šiuo laikotarpiu patariama pradėti naujus projektus ir dalyvauti svarbiuose renginiuose. Asmeniniame gyvenime Šauliams seksis pavasarį ir vasaros pabaigoje: yra šansų susitikti savo antrąją pusę ir susituokti.

Ožiaragis (12.22-01.19)

Ožiaragiams 2022 m. reikia tikėtis rimtų permainų. Laikas bus palankus atsisakyti konservatyvių nuostatų, pakeisti judėjimo kryptį, įsileisti į gyvenimą naujovių. Tikėtina, kad pakeisite darbą į perspektyvesnį. Finansinėje srityje Ožiaragių laukia stabilumas ir aiškumas. Yra tikimybė išlošti loterijoje. Sėkmė asmeniniame gyvenime tikėtina žiemą bei rudenį: daugelis ženklo atstovų sutiks savo meilę ir susilauks vaikų. Visi kiti turėtų siekti tobulėti, rūpintis sveikata ir atsikratyti žalingų įpročių.

Vandenis (01.20-02.18)

Vandenių laukia intensyvios veiklos metai. Iškils būtinybė keisti veiklos pobūdį, bet tai padaryti bus sunku, trukdys išorinės kliūtys. Tačiau nereikia nusiminti, nes nuo gegužės iki lapkričio šio ženklo atstovų laukia sėkmė visuose reikaluose. Daugeliui labai įtemptai dirbančių Vandenių jau pavasarį užsinorės lengvumo ir naujumo meilės srityje. Harmoningiems meilės santykiams palankus laikas - gegužė, liepa ir rudens mėnesiai iki pat Naujųjų metų. Iki kovo patartina laikytis atsargumo finansiniuose reikaluose, tai ne geriausias laikas investuoti. Galimi rūpesčiai, susiję su gyvenamosios vietos pakeitimu, gyvenamojo ploto didinimu, remontu ir pan.

Žuvys (02.19-03.20)

Žuvys 2022 m. bus Fortūnos numylėtinės. Metai bus sėkmingi, dosnūs ir kupini malonių netikėtumų. Vieni geriausių metų per visą gyvenimą! Metai palankūs tobulėti, kurti naujus projektus ir atsinaujinti. Itin tam palankus laikas - pirmieji keturi metų mėnesiai. Žuvims nereikia bijoti krizių ir rimtų išmėginimų, metai joms bus ramūs. Svarbu nekreipti dėmesio į smulkius nemalonumus, jie truks neilgai. Sėkmė šio ženklo atstovų laukia ir asmeniniuose santykiuose.

Laikraščių prenumerata internetu

  • APSAUGA: Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen ir premjerė Ingrida Šimonytė nori atsisakyti visą parą trunkančios apsaugos.
  • ATSARGUS: Europos Sąjungai planuojant šiais metais dviem trečdaliais sumažinti priklausomybę nuo rusiškų dujų, Lietuvos energetikos agentūros vadovas Virgilijus Poderys tokias galimybes vertina atsargiai.
  • ELGESYS: Užsieniečių registracijos centre Medininkuose migrantai pastaruoju metu sudaužė 120 šildytuvų, skelbia Valstybės sienos apsaugos tarnyba.
  • VAIRUOTOJAI: Lietuvos logistikos įmonės, susiduriančios su vairuotojų trūkumu, transporto saugojimo aikšteles pildo prastovose laukiančiais vilkikais, praneša Tarptautinio transporto ir logistikos aljansas.
  • KOMPENSACIJA: Ukrainiečius priėmusiems gyventojams ir verslui skirta trečdalis milijono eurų kompensacijų - Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skelbia, kad daugiausia lėšų skirta Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.
  • DRAUDIMAS: Nidoje šį sezoną verslininkams bus draudžiama nuomoti elektrinius paspirtukus, taip pat bus draudžiamas eismas dalyje miesto šia transporto priemone.
  • PREMIJA: Rusijos premjeras Michailas Mišustinas pirmadienį nurodė buvusį Maskvos Vachtangovo teatro meno vadovą režisierių Rimą Tuminą išbraukti iš asmenų, apdovanotų vyriausybine kultūros premija, sąrašo: premija skirta pernai gruodį, jis apdovanotas už „reikšmingą indėlį plėtojant Rusijos kultūrą“, konkrečiai – už teatre pastatytą spektaklį „Edipas karalius".
  • TARYBA: Prezidentas pirmadienį paskyrė naują Ryšių reguliavimo tarnybos tarybą, jai pirmininkaus Gitano Nausėdos vyriausioji patarėja teisės klausimams Jūratė Šovienė.
  • EKONOMIKA: Pastarųjų metų duomenys rodo, kad šešėlinės ekonomikos dalis Lietuvoje mažėja, sako finansų ministrė Gintarė Skaistė.
  • BIBLIOTEKA: Gegužės 19 d. atidaroma valstybės saugoma Neringos Preilos gyvenvietės biblioteka, įsikūrusi istorinėje raudonmūrėje prieškario mokykloje, pastatytoje 1907 metais.
Daugiau

Dienos klausimas

Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jeigu Seimo rinkimai vyktų ateinantį sekmadienį, už kurią partiją balsuotumėte?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+2 +9 C

+3 +12 C

 

+11 +16 C

+10 +18 C

+16 +23 C

 

+11 +18 C

0-5 m/s

0-5 m/s

 

0-7 m/s