respublika.lt

Didžiausi pavyduoliai tarp vyrų pagal Zodiako ženklą

Publikuota: 2023 gegužės 06 07:29:52, Respublika.lt
×
nuotr. 1 nuotr.
Asociatyvi socialinių tinklų nuotr.

Viena pagrindinių įsimylėjėlių porų problemų - pavydas. Jis gali kilti net be priežasties ir stipriai kenkti santykiams. Astrologai išskiria šiuos Zodiako ženklus tarp vyrų, kuriuos galima vadinti profesionaliais pavyduliautojais.

 

Skorpionas

Tai lyderis tarp vyrų pavyduolių. Skorpionas gali pavyduliauti išrinktosios net negyviems daiktams! Tai savininkai, kurie savo antrosios puselės nepaleis nuo savęs nė per žingsnį. Ankstesni merginos santykiai tik kursto Skorpiono įtarimus. O jeigu ji dar ir palaikys ryšį su buvusiuoju, Skorpioną gali apimti įsiūtis.

To išvengti pavyks tik tokiu atveju, kai mergina visiškai nutrauks bendravimą su buvusiu partneriu arba apie jį atsilieps tik blogai. Priešingu atveju reikia tikėtis bėdos, juk Skorpionai dažnai būna kerštingi, įtarūs ir menantys pikta.

Liūtas

Liūtas pajunta pavydą labai dažnai ir be priežasties, tačiau to neparodo, išlieka pažiūrėti ramus ir šaltakraujiškas. Liūtas nori visą laiką būti dėmesio centre. Jeigu jo mergina daug bendraus su kuo nors kitu, Liūtui tai nepatiks. Šis ženklas net yra pasirengęs imtis gudrybių, kad susigrąžintų išrinktosios dėmesį ir vėl būtų jai svarbiausias.

Galima sakyti, kad Liūtai ne pavyduliauja, o tiesiog nori užtemdyti visus kitus vyrus. Negana to, Liūtas gali neprieštaraudamas išleisti savo merginą vieną į vakarėlį. Svarbiausia, kad ji kuo dažniau skambintų ir sakytų, kad jo pasiilgo. O jeigu jo dama ims flirtuoti su kitu, Liūtas vargu ar už tokį elgesį atleis.

Avinas

Šio Zodiako ženklo atstovai nesinešioja savyje pykčio ir pavydo, o pirma proga viską iškart ir išsako. Tai yra labai ūmaus būdo asmenybės, kurie aiškindamiesi santykius net gali imti daužyti indus. Jų antrajai pusei tuo metu geriau patylėti. Jokie argumentai ir pasiteisinimai negelbės. Reikia tiesiog išlaukti, kol Avinas nusiramins ir atsiras galimybė pradėti racionalų pokalbį. Gerai yra tai, kad tokie vyrai greitai nusiramina ir gali net prisipažinti, kad buvo neteisūs. Maža to, visas savo klaidas jie kompensuoja dovanomis.

Jautis

Be jokio pagrindo toks vyras nepavyduliaus. Viena vertus, tai yra gerai, juk supykdyti Jautį tiesiog vėlai grįžus namo nepavyks. Tačiau atsiradus pagrįstiems įtarimams, jis ims kasti giliau ir būtinai ką nors iškapstys. Sielos gilumoje jis - tikras detektyvas, ypač meilės srityje. Vyras Jautis gali lengvai virsti privačiu sekliu ir sekti mylimąją nuo namų iki darbo ir atvirkščiai. Jeigu jo įtarimai pasitvirtins, apie tolesnius santykius galima visiems laikams pamiršti. Čia galimi du variantai: Jautis gali išeiti pats arba merginos daiktus išmesti už durų. Tolesnis jos likimas Jaučio visai nedomins.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
14
F

Dienos klausimas

Ar palaikote sprendimą drausti kailinių žvėrelių fermas Lietuvoje?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kam labiausiai reikia kelti atlyginimus?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+16 +21 C

+12 +16 C

 

+7 +13 C

+15 +26 C

+14 +20 C

 

+16 +17 C

0-6 m/s

0-5 m/s

 

0-3 m/s