respublika.lt

Astrologinė prognozė savaitei (sausio 9–15 dienoms)

(2)
Publikuota: 2023 sausio 09 06:53:24, Sidonija Kulikauskienė, Elta
×
nuotr. 1 nuotr.
Asociatyvi pixabay.com nuotr.

Astrologinė prognozė savaitei, sausio 9-15 dienoms.

 

AVINAS

Savaitės pradžioje negalėsite nustygti vietoje dėl emocijų ar energijos antplūdžio. Jums gali būti pasiūlyta verslo avantiūra, kūrybinis iššūkis arba žaismingas pasimatymas.
Nestokosite darbštumo darbe. Gali atsirasti papildomo uždarbio galimybė ar pan. Regis, rasite draugų ar tarpininkų, nusiteikusių jus ginti, remti, jeigu kiltų teisinių, verslo ar kitų problemų. Savaitgalis žada daug bendravimo ir įspūdžių. Galite bandyti įrodyti savo pranašumą. Galbūt pamanysite, jog laimite, tačiau prarasti galite daugiau.

JAUTIS

Savaitės pradžioje neišsisuksite nuo šeiminių ir buitinių pareigų. Galbūt išleisite pinigų pirkdami daiktus, kurie palengvina darbą arba suteikia daugiau komforto. Džiaugsitės, jei pavyks gauti apčiuopiamos naudos iš komercinių operacijų ar sandorių. Vis daugiau dėmesio teks skirti vaikams, kūrybai. Galbūt mintys suksis apie kelionę, pripažinimą. Artėjant savaitgaliui, susirūpinsite savo ir aplinkinių sveikata, mityba, švara, higiena, grožiu. Pasitelkite kantrybę, nes kiti bus nusiteikę jus auklėti bei kritikuoti.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje turėsite daug įvairių smulkių reikalų. Regis, sulauksite giminaičio, draugo, gerbėjo žinios ar vizito. Atsiras progų geriau pažinti dominančius asmenis. Visgi tvarkydami informaciją, dokumentus bei komentuodami būkite itin atidūs. Galite sulaukti atsakymo ar rezultato, jei mėginote išsiaiškinti reikalą, susijusį su nuosavybe, draudimu, paveldėjimu ar pan. Savaitės pabaigoje būsite veiklūs, kūrybingi. Jeigu laukia pasirodymai, sporto varžybos ar pasimatymai, patirsite stiprių įspūdžių. Venkite aklos rizikos.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje gali būti aktualu užsiimti komerciniais ar nuosavybės reikalais, tvarkyti finansinius dokumentus. Pravartu pirkti, remontuoti buitinę, kompiuterinę ar kitokią techniką. Neblogai seksis bendrauti, mokytis. Tik neimkite į širdį apkalbų savo arba artimo žmogaus atžvilgiu. Savaitės pabaigoje norėsis užsiimti žemiškais reikalais, buitimi, šeima. Atokvėpio teks palaukti tiems, kurie dirba protinį darbą, ypač susijusį su tarptautine sfera, užsieniu, renginiais. Saugokite mylimus žmones, vaikus.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje galite gauti reikalingos informacijos, atnaujinti ar užmegzti pageidaujamus ryšius. Kita vertus, galimi ir nemalonūs netikėtumai. Pats metas pasirūpinti piniginiais, turto, tiekimo, komerciniais reikalais. Pasistenkite būti racionalūs, taupūs, kalbėti konkrečiai. Gali nudžiuginti mylimo žmogaus, partnerio sėkmė. Regis, nuo penktadienio norėsis užsiimti protiniu darbu, rašyti, komentuoti. Visgi dabar kaip tik būtinas ypatingas atsargumas viešinant informaciją apie save, kalbant, rašant, vairuojant.

MERGELĖ

Savaitės pradžia turėtų būti palanki mokslinei ir meninei kūrybai, labdarai, farmacijai bei tinkama ieškoti dingusių daiktų, dokumentų ar netgi filosofinės gyvenimo prasmės. Regis, giliai išgyvensite artimos žmogaus sunkumus. Kad įgyvendintumėte slaptus siekius, be būtinos asmeninės iniciatyvos dar reikalinga pagalba iš šalies, palaikymas. Savaitės pabaigoje jau geriau jausite pagrindą po kojomis ir gebėsite į bet kokią situaciją pažvelgti racionalesniu žvilgsniu. Galimas nevykęs pirkinys, regis, užsakytas internetu.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje tikėtinas dalyvavimas įdomiuose renginiuose. Užsimezgę pokalbiai padės geriau susivokti situacijoje, gal net pakeisti kai kuriuos planus, požiūrį. Savaitės viduryje šiek tiek sumažės energijos, polėkio ir atsparumo infekcijoms. Regis, jus domins kitiems nesuprantami dalykai, eksperimentai, keistos pramogos, apkalbos. Savaitės pabaigoje turėsite priežasčių ir nerimui, ir optimizmui. Regis, nevengsite atsipalaidavimo būdų, kurie atrodo rizikingi ir nepadorūs. Saugokite vaikus.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje galite gauti kvietimą ar preliminarų pasiūlymą, susijusį su darbu, karjera, finansavimu, konkursu, interviu ar pan. Būsite nusiteikę dalykiškai, galvosite apie didelių ambicijų patenkinimą. Galite sėkmingai pasinaudoti sukaupta patirtimi, užmegztomis pažintimis. Tačiau taip pat būtina atsižvelgti į kitų žmonių jausmus ir poreikius. Savaitės pabaigoje padaugės nerimo, galimas infekcijų pavojus. Galbūt sužinosite paslaptį, dėl kurios suabejosite svarbiais santykiais. Geriau pasijusti padės poilsis, rami aplinka.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje rimtai domėsitės mokslu, kelionėmis, globaline situacija, politika. Įgytos žinios, išgirstos mintys, diskusijos pasirodys gana vertingos. Galimi susitarimai su užsieniečiais, flirtas. Vis dėlto pravartu atsispirti pagundai demonstruoti tuščias ambicijas. Per daug svarbos galite suteikti nereikšmingai permainai. Savaitės pabaigoje noriai leisite laiką tarp žmonių, visuomeniniuose renginiuose. Visgi nepatartina rizikuoti bei daryti spaudimo draugams, aplinkiniams. Nauju pažįstamu aklai nepasikliaukite.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje tiktų spręsti skolų, mokesčių, alimentų, draudimo, turtines problemas. Su kreditoriais gali pavykti susiderėti dėl paskolos termino pratęsimo, sutarties sąlygų pakeitimo ar pan. Tai atlikę, susidomėsite tuo, kas vyksta toliau nuo jūsų rutinos. Galite bendrauti su įžymybėmis, užsieniečiais. Savaitės pabaigoje būkite kantresni, jei norite išsaugoti gerą reputaciją bei santykius. Džiaukitės tuo, ką turite, bei nesiglemžkite svetimo. Su vaikais elkitės šiltai, tačiau nelepinkite pertekliniais daiktais.

VANDENIS

Šią savaitę bus nervingų, nemalonių situacijų, tačiau pasitaikys ir intriguojamų siūlymų, romantikos dvelksmo. Regis, ramybės neduos kitų gaunama nauda ir laimėjimai. Verčiau rūpinkitės savo reikalais ir sąžine. Iš to turėsite daugiau naudos. Sekite aktualią informaciją, nes galimi pranešimai, kurių nepastebėjimas ar nepaisymas gali atnešti nuostolių. Pasidomėkite, kam išleidžia pinigus partneris, vaikai. Savaitgalis skatins keistis, tobulėti, kelti intelekto lygį. Tačiau jūsų gali nesuprasti artimiausi žmonės.

ŽUVYS

Savaitės pradžia žada pokalbių sveikatos, dalykinėmis ir ūkinėmis temomis. Gali būti priimti sprendimai dėl darbo, augintinių ar asmeninio įvaizdžio. Tikėtinas interviu arba informacijos, prekių teikimas pagal sutartį ir pan. Venkite rizikos kelyje. Iki savaitgalio nemažai nuveiksite, jei šalia yra kompetentingų žmonių, pasirengusių bendradarbiauti. Tuo metu tikslų ir požiūrių kaitaliojimas jūsų įvaizdį gadins. Savaitės pabaigoje teks paplušėti srityse, susijusiose su finansais, komercija. Slapta pagunda gali daug kainuoti.

 

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
4
F

Dienos klausimas

Ar reikėtų griežtesnės ginklų išdavimo kontrolės Lietuvoje?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip praleidžiate savo atostogas?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+17 +24 C

+14 +22 C

+16 +21 C

+20 +27 C

+19 +27 C

+20 +25 C

0-5 m/s

0-7 m/s

0-4 m/s