respublika.lt

Astrologinė prognozė savaitei (Liepos 17–23 dienoms)

(0)
Publikuota: 2023 liepos 17 05:44:58, Sidonija Kulikauskienė, Elta
×
nuotr. 1 nuotr.
Asociatyvi pixabay.com nuotr.

Astrologinė prognozė liepos 17–23 dienoms.

 

AVINAS

Šią savaitę teks viskam rasti pakankamai laiko – ir šeimai, vaikams, ir darbui bei ūkinei veiklai. Jeigu pasinersite tik į vieną sritį, kita gali nukentėti. Pvz., pernelyg įnikę į profesinę ar ūkinę veiklą, galite nepastebėti, kad vaikai pavojingai leidžia laisvalaikį ir netinkamai švaisto jūsų pinigus. O jeigu per daug laiko ir lėšų eikvosite vaikų bei savo pramogoms, galite nustebti dėl nepastebėtos techninės problemos ir dėl jos sukeltos avarijos. Atsargiai su ugnimi, piktais gyvūnais, netvarkinga technika.

JAUTIS

Savaitės pradžioje prasideda jaunatis, tad derėtų ją pasitikti su gera nuotaika, sklandžiais santykiais, nes tuomet ilgoką laiką lydės panaši būsena. Nefiksuokite apmaudo, nuoskaudų, vykite šalin neigiamas mintis. Pagarba kitiems grįš pagarba jums patiems. Planuodami vaikų laisvalaikį, pagalvokite apie traumų tikimybę ir kaip jų išvengti. Menas džiugins, o sportas gali paveikti dvejopai. Labiau saugokite jaunesnius šeimos narius. Pasistenkite, kad savaitgalio pramogos būtų malonios ir saugios.

DVYNIAI

Šią savaitę labai svarbu nebūti „kelių ereliais“, antraip autoįvykiai jūsų neaplenks. Regis, daugės kontaktų su giminaičiais, senais draugais, kaimynais, pagausės viešnagių, iškylų. Galbūt jūsų pagalbos prireiks į bėdą pakliuvusiam artimam žmogui. Arba patys pasijusite į ją pakliuvę dėl patirtos traumos, agresijos, nemalonaus akibrokšto. Artėjant savaitgaliui, prioritetą teikite šeimai, asmeniniam ūkiui. Jeigu to nepadarysite, rūpesčių, nuostolių gali sukelti vaikai arba tie, kuriems esate neabejingi. Atsargiai kelyje.  

VĖŽYS

Savaitės pradžia bus itin svarbi dėl prasidedančios jaunaties. Nusiteikite pozityviai, nebūkite pernelyg kritiški aplinkiniams. Vertinkite kitų žmonių poelgius racionaliai, tačiau be pykčio ir oponavimo. Filosofinis požiūris būtų tinkamiausias. Pagalvokite, ką galite ir ko norite. Su džiaugsmu kažką kitiems duoti, dalintis yra kas kita, nei save versti ir po to gailėtis. Gerų įspūdžių teiks tolimos kelionės, kūrybinė veikla. Visgi kelyje turite būti labai atsargūs, įvertinti technikos būklę ir kitos šalies eismo taisykles, įstatymus.

LIŪTAS

Šią savaitę pradėsite kartu su mėnulio jaunatimi, kuri gana stipriai fiksuos jūsų būseną ilgesniam laikui. Būtų gerai išvengti prastos savijautos ir nesusipratimų. Gali būti, kad jums teks pakovoti su savo vidiniais demonais, baimėmis, pagundomis, godumu ar kaip tik išlaidumu. Norėsis malonesnių dalykų, bet turbūt teks pirkti techniką, ūkines ar statybines prekes. Savaitgalį kažkas trukdys realizuoti planus. Galite išgirsti nekokių naujienų arba kliūčių kils kelyje. Saugokitės nuostolių, pasirūpinkite namų saugumu.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje veikiausiai jausite nerimą dėl artimo žmogaus, išvykusio į kelionę ar esančio užsienyje. Nusiteikite pozityviai, nes prasidedanti jaunatis fiksuos jūsų būseną. Nesiprogramuokite nesėkmėms. Jos ir taip atsėlina nekviečiamos. Saugokite sveikatą, vaikus ir švarią sąžinę. Labai svarbu būti pakantesniems bendraujant su vyresnės kartos asmenimis, nesusipriešinti su jais. Tikėtini susitikimai su labdaringais arba meniškos prigimties žmonėmis. Jų požiūris bei empatiškas palaikymas jums labai pravers.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje paskubėkite užbaigti tai, ką privalu pabaigti, nes prasidedanti jaunatis jau skatins imtis naujų planų. Susitikite su draugais, pasidžiaukite vasaros renginiais, bet nedemonstruokite nepagarbos kitiems žmonėms. Tai neliktų be pasekmių. Reikėtų būti atidiems, kad nesukeltumėte apkalbų ir priešiškumo. Itin atsargiai elkitės su technika, ugnimi. Savaitės pabaiga bus kupina neaiškumų, nerimo. Į paviršių gali iškilti amoralios paslaptys, ydos. Galbūt neramins jūsų arba artimos žmogaus sveikata.

SKORPIONAS 

Savaitės pradžia skatins užbaigti tai, ką reikia pagal užsibrėžtus terminus. Regis, jausite emocinę įtampą, stokosite kantrybės. Galbūt savo ne taktu išprovokuosite atitinkamą atsaką. Galite susipykti su suinteresuotu asmeniu, atsisveikinti su pasipelnymo ar verslo planu. Verčiau tolerantiškai žvelkite į aplinkinių psichologinius ypatumus. Saugokitės traumų, žaibo. Savaitės pabaigoje jau rasite daugiau laiko draugams ir pažįstamiems bei mėgstamai veiklai. Galite pakliūti į energingą draugiją. Atsargiai kelyje.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje neabejotinai teks vykdyti finansinius įsipareigojimus, mokėti mokesčius, atiduoti skolas arba pasistengti jas atgauti, jei esate paskolinę kitiems. Jeigu atostogaujate, laisvalaikį norėsis leisti kažkaip ypatingai, galbūt toli nuo namų. Nepamirškite, kad kitur yra įstatymų ir taisyklių, kurių atvykstantiems taip pat privalu laikytis. Prieš savaitgalį gali užgriūti rimtos pareigos, techniniai rūpesčiai. Dėl pastarųjų gali kilti problemų kelyje. Galite patirti stresą dėl per ilgai nesuteikiamos pagalbos.

OŽIARAGIS

Šią savaitę konkurentai ir oponentai gali pasinaudoti jūsų nestabilumu, nesantūrumu. Pasireikš nuotaikų kaita, abejonės, kils noras apleisti mūšio lauką. Suksite galvą, kaip taupiau gyventi ir kaip tuo įtikinti artimuosius. Tuo pačiu metu negalėsite susilaikyti neišlaidavę. Galimi nuostoliai, nenumatytos išlaidos. Verčiau nesileiskite į jokias avantiūras. Savaitės antroje pusėje jums ypač norėsis išsiveržti iš rutinos, kur nors vykti ar kažką keisti aplinkoje, savyje. Venkite rizikingai elgtis, provokuoti oponentus.

VANDENIS

Šios savaitės pradžioje galite daug nuveikti. Visgi kai kurie planai gali atskleisti savo silpnąją pusę. Regis, visur įtampą kels konkurencija. Tikėtini bendravimo nesklandumai. Netgi namuose ar sodyboje nesijausite ramiai. Nuo savaitės vidurio nesumažės išbandymų, ypač jei esate stipriai priklausomi nuo kitų žmonių, verslo ar meilės partnerių. Regis, jais nepasitikėsite ir ieškosite patvirtinimų įtarimams. Kas ieško, tas randa. Gresia avarinės situacijos, technikos gedimai. Saugokitės žaibo, ugnies.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje turėsite galimybę pademonstruoti savo privalumus laimėti dominančio asmens palankumą. Prasidedanti jaunatis yra puikus metas planuoti naują gyvenimo būdą, darbą, įgyti sveikesnių įpročių vietoj žalingų. Itin svarbu visur laikytis saiko ir nekonfliktuoti. Atsargiai kelyje bei su ugnimi. Labiau saugokite vaikus. Savaitės pabaigoje gali nutikti taip, kad bandant išlaikyti du pagautus „zuikius“ neliks nė vieno. Neskubėkite su didelėmis išlaidomis ir saugokite tai, ką galima lengvai pamesti, prarasti.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
8
F

Dienos klausimas

Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar kada nors šaudėte iš šaunamojo ginklo?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+11 +19 C

+13 +22 C

+14 +22 C

+21 +26 C

+21 +26 C

+23 +27 C

0-4 m/s

0-4 m/s

0-3 m/s