respublika.lt

Astrologinė prognozė savaitei (balandžio 17–23 dienoms)

Publikuota: 2023 balandžio 16 17:30:00, Sidonija Kulikauskienė (ELTA)
×
nuotr. 1 nuotr.
Asociatyvi socialinių tinklų nuotr.

Astrologinė prognozė balandžio 17–23 dienoms.

 

AVINAS

Šią savaitę iki ketvirtadienio derėtų užbaigti kai kuriuos darbus, laiku sumokėti įmokas, mokesčius. Itin rūpinkitės sveikata, saugokitės alerginių reakcijų, apsinuodijimo. Galimas karminis atpildas, kuris tik už gera bus geras. Nuo ketvirtadienio kartu su prasidedančia jaunatimi prasidės nauji rūpesčiai, dėl kurių jausitės įsitempę. Regis, teks tvarkyti turtinius, komercinius reikalus, tartis dėl kredito ar pan. Galbūt dalyvausite svarbiame renginyje. Savaitgalį laiko veltui nešvaistysite ir suksitės kaip vijurkai.

JAUTIS

Savaitės pradžioje įdomių pojūčių ir žinojimo suteiks sustiprėjusi intuicija bei kažkas iš pažįstamų asmenų. Gandai, prielaidos gali pasitvirtinti. Regis, neblogai seksis tvarkyti tokius reikalus, kuriems reikia empatijos, konfidencialumo. Prasidedant mėnulio jaunačiai ir saulės užtemimo poveikiui, problemų gali sukelti jūsų savijauta, pasąmoninės baimės. Pasipriešinimas ar kažkieno diktatas gali atrodyti neįveikiami. Kaip bebūtų, stenkitės mąstyti kuo pozityviau. Savaitgalį pabendraukite su mielais jums žmonėmis.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje teks atsiskaityti už kai kuriuos atliktus darbus. Gali pavykti pasinaudoti ankstesne patirtimi ar pažintimi. Tikėtini įdomūs pokalbiai, bendrų veiklų aptarimai. Visgi problemų gali kilti per kitų žmonių ar jūsų neapdairumą, neatsakingumą. Nuo ketvirtadienio prasidedanti jaunatis nežada geros nuotaikos. Regis, labiau slėgs vienatvė arba trūkumai, susiję su išvaizda, sveikata. Prieš teikdami informaciją pagalvokite, ar nesuklaidinsite kitų žmonių. Savaitgalis žada malonių akimirkų.

VĖŽYS

Savaitės pradžia bus gana dalykiška. Sėkmingai darbuositės ir tikriausiai pagerinsite savo įvaizdį. Gautas atsakymas suteiks aiškumo dėl ateities planų. Visgi tikėtini kažkokie apsunkinimai, trukdantys užbaigti kai kuriuos „degančius“ reikalus. Kažko reikalaudami iš kitų, jauskite ir savo atsakomybę. Prasidedant jaunačiai venkite galvoti vien apie rūpesčius, išpūsti smulkias nesėkmes. Būtinas pozityvus mąstymas. Savaitgalį nesinorės nei bendrauti, nei užsiimti praktiniais dalykais. Gali dominti menas, meditacijos, muzika.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje jūsų geri ar blogi ketinimai neliks neįvertinti. Galite vykusiai pasirodyti profesinėje, mokslinėje veikloje, ypač jeigu svarbu kitus kažkuo įtikinti, paskatinti reformas. Iš užsienio gauta informacija, siunta arba atvykęs asmuo leis jums įgyvendinti suplanuotą tikslą. Prasidedant mėnulio jaunačiai stenkitės būti tvirti ir orūs, disciplinuotai dirbti, nesipykti su kolegomis. Savaitgalį turėtumėte pralinksmėti ir panorėti renginių, pramogų. Regis, išties smagiai praleisite laiką su draugais, vaikais.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje bendraukite, veikite lanksčiai, tuomet turėsite galimybę kai ką pakreipti norima linkme. Neišvengsite išlaidų, jeigu yra nesumokėtų mokesčių, skolų arba užsiimate remontu, tiekimu, statybomis, taisote techniką. Prasidedant jaunačiai gana pavojinga pervertinti savo jėgas bei galimybes. Pravartu konsultuotis dėl teisinių reikalų, jei tai aktualu. Galima netikėta žinia iš užsienio arba oficialios institucijos. Savaitgalį  nebus laiko ramiai patinginiauti. Veikiausiai imsitės to, ką privalote atlikti.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje daugiausiai jėgų ir laiko atims nebaigti darbai, įprasta rutina. Gali spręstis ir tolesnės svarbių santykių eigos klausimai. Galbūt dėl kažko teks gailėtis arba daryti žygius, kad vėliau būtų įmanoma kai ką pakoreguoti. Savaitės viduryje pasijusite suirzę, jei atsiras neplanuotų išlaidų, nuostolių, kitokių praradimų ar iššūkių, kurių nepageidaujate. Būkite kuo atidesni su svetimomis vertybėmis, nesugadinkite jų. Saugokite vaikus. Savaitgalį norėsis turiningai leisti laiką. Galima kelionė, konferencija.

SKORPIONAS 

Savaitės pradžioje teks užbaigti kai kuriuos darbus, projektus, daryti ataskaitas. Labai svarbu deramai rūpintis savo bei artimų žmonių, augintinių sveikata. Nepagailėkite dėmesio ir šilumos vaikams. Prasidedant mėnulio jaunačiai stenkitės racionaliai planuoti gyvenimą ir santykius, remtis į tvirtą pagrindą, o jei jis sugriuvo – lipdyti iš naujo. Taktas ir saikas būtinas bendraujant su partneriais, klientais, kreditoriais. Net ir vienas suklydimas gali ilgam atnešti žalos. Savaitgalį kils ūpas kažką renovuoti, perdaryti, tvarkyti.  

ŠAULYS

Savaitės pradžioje labai svarbu pasirūpinti šeimos nariais, nes galite pražiopsoti tinkamiausią laiką įsikišti, kad neatsirastų rimta problema. Raskite laiko kartu su vaikais pajudėti, pasportuoti arba užsiimti kūryba. Atsargiai kelyje. Nors savaitės viduryje atrodysite nusiteikę įtemptai plušėti, tačiau rimtiems darbams gali pritrūkti ir kantrybės, ir sveikatos. Iš esmės tai neturėtų sumenkinti jūsų perspektyvų, jei esate jų verti ir pasitikite savimi. Savaitgalį gali pavykti atkurti partnerišką ryšį. Nevenkite sakyti komplimentų.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje pravartu baigti senus darbus, susumuoti rezultatus, padaryti išvadas. Tiktų ieškotis reikalingos informacijos, tik neskubėkite jos platinti nepatikrinę faktų. Regis, namuose norėsis ramybės bei jaukumo, tačiau jūsų vaikai gali elgtis kažkaip rizikingai. Labiau juos saugokite. Savaitės pabaigoje galite surizikuoti ten, kur anksčiau nesiryžote. Galbūt duosite valią savo saviraiškai scenoje ar kitur. Teks labiau pasirūpinti ir ūkiniais reikalais, gyvūnais, savo bei šeimos narių sveikata, išvaizda.

VANDENIS

Savaitės pradžia gana palanki mokslo projektams, studijų atsiskaitymams, rašto darbams, interviu, reklamai, komercijai. Visgi nors jausitės teisūs, kažkas gali reikalauti paneigti klaidingą informaciją, pašalinti nepagrįstą reikalavimą ar pan. Verčiau nepiktnaudžiaukite savo padėtimi, ryšiais. Tai ypač svarbu prasidedant jaunačiai. Ką įmanoma, stenkitės pataisyti, o ko neįmanoma – pamirškite ir judėkite pirmyn. Savaitgalį daugės romantikos bei noro smagiai leisti laisvalaikį. Labiau prižiūrėkite vaikus.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje nestokosite įkvėpimo kūrybinei, psichologinei veiklai bei pertvarkymams buityje, nekilnojamojo turto reikalams, sveikatos ir grožio procedūroms. Stenkitės laiku užbaigti darbus, sutvarkyti dokumentus. Savaitės viduryje gali atsirasti rimtų reikalų su žiniasklaida, logistika. Regis, patirsite stresą dėl numatomo svarbaus susitikimo, pasisakymo ar egzamino. Galvokite, ką skelbiate, rašote, nes tai liks užfiksuota. Savaitgalį pravartu pasimėgauti namų ramybe arba gamtos grožiu.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
6
F

Dienos klausimas

Ar vairuojant visada laikotės kelių eismo taisyklių?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Š.m. antrame ketvirtyje vidutinės darbo pajamos šalyje siekė 1230 eurų „į rankas“. Jūsų pajamos:

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+11 +17 C

+14 +19 C

 

+11 +16 C

+19 +26 C

+14 +18 C

 

+14 +16 C

0-4 m/s

0-8 m/s

 

0-8 m/s