respublika.lt

Tyrimas: Nyderlandų parama invazijai į Iraką nebuvo pagrįsta

(0)
Publikuota: 2010 sausio 13 11:10:45, Respublika.lt, Eltos inf.
×

Nyderlandų valdžios užsakymu atlikto tyrimo išvadose teigiama, kad šalies parama invazijai į Iraką nebuvo pagrįsta Jungtinių Tautų (JT) rezoliucijomis, informuoja BBC.

Nyderlandų karo Irake tyrimo komiteto išvadose teigiama, kad JT Saugumo Tarybos rezoliucijos "nesuteikė teisės 2003 metais įsiveržti į Iraką".

Tyrimas buvo pradėtas po to, kai buvo paviešinti šalies Užsienio reikalų ministerijos duomenys, sukėlę įtarimų teisiniu karo pagrįstumu.

Nyderlandai politiškai parėmė 2003 metų JAV invaziją į Iraką, tačiau ten nevaidino karinio vaidmens.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar pastaruoju metu savo aplinkoje dažnai girdite žmones kalbant kitomis kalbomis (ne lietuviškai)?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar Donaldas Trumpas padarys Ameriką vėl didžią?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+14 +19 C

+13 +18 C

+13 +18 C

+16 +20 C

+13 +19 C

+18 +20 C

0-7 m/s

0-7 m/s

0-6 m/s