respublika.lt

Tyliai mirštanti Europos civilizacija (0)

2016 gegužės 21 08:09:19
Ričardas Čekutis, „Respublikos“ žurnalistas

Libijos vadovas Muamaras Kadafis (Muammar Gaddafi) kadaise pareiškė: „Atrodo, kad Alachas padovanos islamui pergalę Europoje be kardų, be ginklų ir be užkariavimų. Mums nereikia teroristų, mums nereikalingi mirtininkai. Vos po kelių dešimtmečių daugiau nei 50 milijonų musulmonų Europą pavers musulmonišku žemynu.“ Šie pranašiški žodžiai šiandien pildosi su kaupu - Europą užkariauja musulmonai, o tikrieji europiečiai šį faktą piktybiškai ignoruoja. Apie tai kalbėjomės su Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signataru, politikos apžvalgininku Rolandu Paulausku.

×
nuotr. 1 nuotr.
ANTPLŪDIS. Jauni ir agresyvūs musulmonai užplūdo Europą, kurioje primeta savo gyvenimo taisykles. EPA-Eltos nuotr.


- Oficialiais duomenimis, jau dabar Europoje gyvena 52 milijonai musulmonų. Jeigu jų dauginimosi tempai išliks tokie patys ir ateityje, po 15 metų jų turėtų padaugėti iki 103 milijonų, o tai jau penktadalis visos Europos populiacijos. Be to, į šiuos skaičius neįtrauktas vadinamųjų pabėgėlių antplūdis. Kuo visa tai gresia Europai?

- Čia pati vieta tiesiog ironiškai pasijuokti, todėl būtinai kaip nors įrašykite mano juoką... Kalbėdamas apie tuos europiečius, aš visada klausiu: kokio naivumo reikia būti žmonėmis, kaip reikia bijoti realybės, kad nesuprastum, kuo visa tai baigsis. Reikia taip norėti save apgaudinėti, be to, reikia mokėti save šitaip apgauti... Nes jeigu tik prakrapštysi akis ir įjungsi mažytę dalelę savo smegenų, iškart bus aišku, kuo visa tai baigsis. Jau dabar musulmonų gimstamumas tokiose šalyse kaip Belgija ar Olandija yra didesnis nei tikrųjų tų šalių gyventojų. Kita vertus, gimstamumas tarp šių ateivių iš principo yra didėjantis, o europiečių gimstamumas nuolat mažėja. Pas musulmonus šeimose gimsta 3-6-8-10 vaikų, o europiečiai vos išstena po vieną... Tuo labiau kad pati Europa musulmonams už tuos vaikus dar ir moka, o tai tampa net jų bizniu, nes kuo daugiau turi vaikų, tuo daugiau gauni pinigų. Dabar paleistas į apyvartą populiarus mitas, esą yra 500 milijonų europiečių, todėl jeigu atvyks vienas kitas milijonas musulmonų, tai nieko nepakeis... O aš tvirtinu, kad pakeis ir tai nutiks labai greitai. Juo labiau kad tie atvykėliai koncentruojasi tam tikrose vietose, o nepasiskirsto tolygiai po visą Europą. Jie koncentruojasi didžiuosiuose miestuose, kuria savo uždarus getus, jie jau dabar visiškai kontroliuoja atskirus miestų rajonus - Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas yra įvardijęs, kad tokių uždarų zonų Europoje jau yra daugiau nei 900... Tai kokia dar Europos baigtis čia gali būti?

- Pažvelkime politiškai: juk visa šita publika rinkimuose balsuos ne už kažkokias europietiškas demokratines partijas, o grynai už musulmonus. Londono meras jau taip išrinktas ir netgi tokiame juokingame konkursėlyje kaip „Eurovizija“ balsuojama pagal tikėjimą. Nejaugi Europoje tai niekam nerūpi?

- Visa tai tėra labai menkos apraiškos, kurios jau dabar glūdi pačiame paviršiuje. Tai apraiškos to, kas Europos laukia ateityje. Paklauskime dabar mūsų skaitytojų: už ką balsuoja tie 52 milijonai musulmonų savo šalių rinkimuose? Taip pat paklauskime: už ką balsuos tie 103 milijonai musulmonų po 15 metų? Visa Europa nežino, už ką jie balsuos... Tikriausiai už Masiulio liberalus bei demokratiją... Žinoma, šitą klausimą galima užduoti ir Olandijoje, ir Belgijoje. O jeigu šį klausimą užduotumėte kur nors Vakarų Vokietijoje, iškart turėtumėte nemalonumų su teisėsauga, tačiau svarbiausia, kad jiems patiems atsakymas nebūtų toks akivaizdus, koks yra mums. Jie nematytų jokių problemų.

- Niekada nemaniau, kad Vakarų Europoje gyvena akli žmonės. Kodėl jie nemato šitų jau dabar akis badančių problemų? Ar Europa, jų manymu, jau nėra europiečiams priklausantis žemynas? Kas čia turi būti šeimininkai?

- Yra sukurtas tam tikras „gero gyvenimo“ Vakarų Europoje fenomenas. Europa užaugino visiškai silpną, nesugebantį už save pakovoti žmogų, net nesuprantantį, kad reikės kovoti, tam visiškai nepasiruošusį... Europa užaugino individualistą, visokiausių glamūrinių žurnalų skaitytoją, žmogų, norintį gyventi šitame išgalvotame glamūriniame pasaulyje ir besidominantį tik savimi, savo skrandžiu, savo apranga. Tokio Europoje užauginto žmogaus simbolis galėtų būti tokia Končita Vurst... Štai toks žmogus nesugeba ekstrapoliuoti situacijos 10-20 metų į priekį, jis net nesuvokia tų pavojų, kurie jo laukia. Jis yra savotiškai atbukęs, praradęs savisaugos jausmą ir visiškai nesupranta, kuo baigsis tai, ką jis dabar daro. Tai yra pastarųjų kelių dešimčių metų Vakarų Europos auklėjimo sistemos produktas, taip pat produktas to amžino gyvenimo iš skolintų pinigų. Juk jie visi ten gyvena ne pagal išgales, visos tos Vakarų šalys yra prasiskolinusios iki ausų. Todėl tie žmonės savo glamūrinį gyvenimo būdą gali puoselėti tik dėl to, kad gyvena į skolą. Antra vertus, iki šiol iš inercijos dar yra plėšiamos buvusios bei esamos kolonijos. Ta pati Prancūzija ir šiandien gauna nemažą pelną iš Centrinės Afrikos valstybių... Kitaip sakant, atsiliepia ir nesenos kolonijinės praeities liekanos. Ir šis fenomenas iš esmės atspindi amerikiečių mokslininkų eksperimento „Visata-25“ rezultatus...

- Koks tai buvo eksperimentas? Ką konkrečiai jis parodė?


- JAV mokslininkai darė eksperimentą su pelėmis. Paėmė nemažą skaičių pelių porų ir sudarė joms maksimaliai geras gyvenimo sąlygas. Iš pradžių jos dauginosi, o po to pradėjo rūpintis tik savo kailiukų puošnumu, be to, tos pelės pasidarė homoseksualios... Ir tai ne mano nuomonė, tai buvo rimtas JAV mokslinis eksperimentas, kartotas ne vieną kartą ir visada davęs tą patį rezultatą. O po maždaug 1780 dienų visa pelių populiacija išmiršta, nes nugaišta paskutinis pelių rojaus gyventojas... Taigi, kokia išvada? Kai populiacijai sudaromos ypač geros sąlygos, kai nereikia kovoti už būvį, nereikia konkuruoti dėl maisto ar patelių, tokia populiacija apskritai praranda norą gyventi. Nebelieka jokio gyvybingumo. Aš manau, kad kažkas panašaus atsitiko su Vakarų Europos gyventojais, ypač su ta jaunąja karta. Iš čia ir ta Končita Vurst, iš čia ir tas nesupratimas, kuo viskas baigsis su šitais ateiviais... O juk tie ateiviai ateina ištisais jau susiformavusiais kolektyvais, su savo ideologija ir, svarbiausia, jie patys net neslepia, ko jie čia eina. Juk ir Anglijoje, ir Belgijoje, ir Vokietijoje, ir Prancūzijoje atvirai veikia įvairiausios islamo sektos, taip pat atvirai veikia įvairiausi islamo propagandistai, kurie verbuoja žmones jau ne tik tarp savų, bet ir tarp europiečių...

- Kitaip sakant, musulmonų kultūrinė aplinka jau tampa visiškai priimtina ir patiems europiečiams? Jie jau nejaučia diskomforto tarp šitų teoriškai svetimųjų ateivių? Tuomet visos kalbos apie „integraciją“ yra niekinės, nes netrukus europiečiai privalės integruotis savo žemėse į svetimųjų kultūrą?

- Taip, čia atsiranda visiškai naujas fenomenas. Pažvelkime kaip į pavyzdį į Stokholmo gyventojus, apie kuriuos rašo žmogus, kuris ten tarp jų gyvena. Kadangi švedai yra visiški individualistai, šeimos santykiai ten, mūsų akimis, keisti, nes vaikai su tėvais stengiasi negyventi, - jie sulaukę pilnametystės iš šeimų tiesiog išeina. Tokios tradicijos. O greta švedų gyvena ištisos arabų bei afrikiečių kolonijos, kurios išsaugojusios kolektyvizmo dvasią ir savo šeimynines tradicijas. Todėl tas žmogus rašo, kad aš jau pažįstu tokių švedų, kurie labiau linksta prie tų kolonijų gyventojų. Nes tie švedai tarp savųjų jaučiasi vieniši, visi užsiėmę savimi, o ten yra kolektyvas, jame gyventi yra smagiau, saugiau... Ir todėl netgi tikrieji švedai pereina ten. Tai ypač liečia moteris. Aš pats asmeniškai pažįstu tokių europiečių moterų, kurios nutekėjo į tą musulmonišką terpę ir ten labai gerai jaučiasi. Štai viena tokia moteris man pasakojo: mūsų europietiškoje civilizacijoje moteris privalo kovoti už savo vietą, turi sau užsidirbti, be to, čia klesti visokie feminizmai, homoseksualizmai ir kitokie įvairiausi „prajovai“... O ten yra išsaugotas senas tradicinis moters vaidmuo, ji žino savo vietą, ir nors jai užmovė tą čadrą, savo aplinkoje ji yra vadas, ji tam arabui pagimdė sūnų, dėl ko tapo dar labiau gerbiama... Kitaip sakant, dalis moterų ten kuo puikiausiai save atranda. Čia yra ne taip paprasta, kaip mums atrodo.

- Žmogus - tai kolektyvinis gyvūnas... Iš to kilo miestai ir valstybės, pagaliau susiformavo tautos. Vadinasi, dirbtinis prigimties pakeitimas perdėtu individualizmu žlugdo pačią civilizaciją?


- Žinoma. Neatremiamai įrodyta, kad žmogus net netampa žmogumi, jeigu negyvena tarp kitų žmonių. Kitaip sakant, jis turi gyventi sociume, kad galėtų save iš principo realizuoti. Tai žiūrėkime toliau: europinė civilizacija žengia priešingai, nei įrodyta mokslo, - į individualizmą. Šiandieninė europinė civilizacija paneigia viską iš principo - tautos reikšmę, valstybės reikšmę, lyties reikšmę, rasės reikšmę... Europietis nori būti laisvas nuo visko. Bet tai iš esmės prieštarauja žmogaus prigimčiai. O štai tie ateiviai atsineša priešingas vertybes: kolektyvas, tikėjimas, bendruomenė, aiškūs tūkstantmečiai santykiai tarp vyrų ir moterų, tarp tėvų ir vaikų... O dabar grįžkime į pokalbio pradžią ir užduokime sau klausimą: kas gi nugalės šioje dvikovoje? Štai matote, ir jums juokinga... Todėl būtinai aprašykite savo juoką ir baigsime tuo, nuo ko pradėjome pokalbį...

Parengta pagal savaitraštį „Respublika“

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • IŠVADA: Bendrovių „BioNTech“ ir „Pfizer“ bendrai sukurta vakcina nuo COVID-19 po trijų dozių „vis dėlto veiksminga“ prieš omikron atmainą, sakoma trečiadienį paskelbtame Vokietijos bendrovės pranešime.
  • AUKCIONAS: Keli Prancūzijos imperatoriaus Napoleono Bonaparto ginklai aukcione JAV parduoti už beveik 3 mln. dolerių.
  • KATASTROFA: Indijos ginkluotųjų pajėgų vadas generolas Bipinas Rawatas ir jo žmona yra tarp 13 žmonių, žuvusių trečiadienį per sraigtasparnio katastrofą šalies pietuose, pranešė Karinės oro pajėgos.
  • KVOTA: Socialinės apsaugos ir darbo ministrės įsakymu tarptautinio transporto sektoriui 2022 metams nustatyta 16 tūkst. dydžio kvota vairuotojams iš užsienio, kuri yra 4,4 tūkst. didesnė nei šiemet.
  • TITULAS: Žurnalo „Time“ skaitytojai išrinko Brazilijos prezidentą Jairą Bolsonarą Metų žmogumi.
  • IŠLAIDOS: Kalėdinės dovanos ir vaišių stalas kiekvienam šalies gyventojui vidutiniškai atsieis 180 Eur, teigia SWED banko vykdyta apklausa.
  • NATO: JAV prezidentas Joe Bidenas, reaguodamas į Maskvos susirūpinimą dėl NATO plėtros į rytus, Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui pažadėjo, kad aptars šią temą su kolegomis iš Aljanso.
  • IŠMOKA: Lenkija ir Vengrija, tikėtina, šiemet nesulauks pirmosios milijardų eurų išmokos iš ES lėšų, skirtų ekonomikos gaivinimui po pandemijos, antradienį perspėjo aukščiausio rango pareigūnas.
  • TRANZITAS: Seimo Užsienio reikalų komitetas ragina nedelsiant nutraukti vienos didžiausių pasaulyje kalio trąšų gamintojų ir eksportuotojų „Belaruskalij“ krovinių tranzitą per Lietuvą.
  • ĮVERTINIMAS: Prezidentas Gitanas Nausėda antradienį Prezidentūroje apdovanojo Konstitucijos egzamino nugalėtojus.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar reikia skiepyti vaikus nuo 5 metų nuo koronaviruso?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Visuomenėje nuolat sklinda kalbos apie „purškiančius” lėktuvus. Kaip manote, ar tai tiesa?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-14 -10 C

-3 +1 C

 

0 +4 C

-9 -3 C

+1 +3 C

 

0 +2 C

0-6 m/s

0-6 m/s

 

0-5 m/s