respublika.lt

J.Bidenas žada, kad parama JAV ekonomikai „jau pakeliui”

(0)
Publikuota: 2020 gruodžio 02 08:58:20, Darius Mikutavičius, Elta
×
nuotr. 1 nuotr.
Išrinktasis JAV prezidentas Joe Bidenas. EPA-Eltos nuotr.

Išrinktasis JAV prezidentas Joe Bidenas antradienį pristatė savo ekonomikos reikalų komandą ir pažadėjo skubiai įgyvendinti paramos planą šlubuojančiai JAV ekonomikai, kurios būklę į iždo sekretorės pareigas nominuota Janet Yellen pavadino „Amerikos tragedija".

 


Nepaisant vakcinų pažangos suteikiamo optimizmo, ekonomistai perspėja, jog žmonės gali būti paskiepyti nepakankamai greitai, kad būtų sustabdyta tolesnė žala ekonomikai.

„Žinau, kad laikai dabar sunkūs, tačiau noriu, kad žinotumėte - pagalba jau pakeliui", - renginyje, skirtame pristatyti „patikrintą ir patyrusią" komandą, kuriai vadovaus J. Yellen, sakė J. Bidenas.

Jis paragino Kongresą skubiai priimti „tvirtą" naują paramos paketą.

„Turime veikti dabar, turime dirbti kartu", - ragino J. Bidenas, žadėdamas „pastatyti naują Amerikos ekonomiką, kuri veiktų visiems amerikiečiams".

J. Bidenas tikino, kad jo komanda jau rengia naują planą, kuris galės būti pradėtas įgyvendinti „nuo pirmosios dienos" po inauguracijos. Šiuo planu siekiama atgaivinti ekonomiką ir sukurti daugiau nei 18 mln. darbo vietų, investuojant į infrastruktūrą, žaliąją energetiką ir gamybą.

JAV pandemijos pradžioje darbo neteko daugiau nei 20 mln. žmonių, iki šiol tik pusė jų grįžo į darbą.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar gyventojai turėjo gauti pavojaus signalus dėl į Lietuvą įskridusios skraidyklės iš Baltarusijos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate savo sveikatos būklę?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+12 +18 C

+12 +22 C

+14 +21 C

+22 +25 C

+18 +27 C

+20 +22 C

0-4 m/s

0-7 m/s

0-4 m/s