respublika.lt

JAV skyrė sankcijas Honkongo vadovei ir 10 kitų pareigūnų

(0)
Publikuota: 2020 rugpjūčio 07 18:52:55, Neringa Šarmavičiūtė, Elta
×
nuotr. 1 nuotr.
Carrie Lam. EPA-Eltos nuotr.

JAV Iždo departamentas penktadienį paskyrė sankcijas Honkongo vadovei Carrie Lam ir 10 kitų aukšto rango pareigūnų iš Honkongo ir žemyninės Kinijos, reaguojant į Kinijos priimtą naują nacionalinio saugumo įstatymą Honkongui, skelbia BBC.

 

Prieštaringai vertinamas nacionalinio saugumo įstatymas, kritikų teigimu, kelia grėsmę laisvėms Honkonge.

Pasak JAV iždo sekretoriaus Steveno Mnuchino, sankcijos yra nukreiptos prieš tuos, kurie kenkia Honkongo autonomijai.

JAV Iždo departamentas tiesiogiai kaltina C. Lam „įgyvendinant Pekino laisvės ir demokratinių procesų slopinimo politiką“.

„JAV remia Honkongo žmones“, – pridūrė S. Mnuchinas.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar griaudžiant naudojatės elektros prietaisais?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate savo sveikatos būklę?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+14 +19 C

+14 +19 C

+15 +20 C

+18 +23 C

+18 +23 C

+20 +25 C

0-4 m/s

0-4 m/s

0-4 m/s