respublika.lt

Islamistai Sirijoje pagrobė 400 civilių

(0)
Publikuota: 2016 sausio 17 15:42:22, Respublika.lt, Eltos inf.
×

"Islamo valstybės" (IS) kovotojai šeštadienį užpuolė Sirijos vyriausybės pajėgų užimtas teritorijas Deir ez Zoro mieste šalies šiaurės rytuose ir pagrobė mažiausiai 400 civilių gyventojų, skelbia "Reuters".

Sekmadienį Sirijos žmogaus teisių stebėjimo organizacija (SOHR) pranešė, kad tarp pagrobtųjų yra provyriausybinių kovotojų šeimų nariai. SOHR prezidentas baiminasi, kad jų gyvybėms gresia tikras pavojus, nes islamistai gali civilius išžudyti lygiai taip, kaip jau yra padarę ne kartą kitose vietovėse.

Deir ez Zoras yra pagrindinis to paties pavadinimo Sirijos provincijos miestas. Ši provincija yra tiltas tarp IS de facto sostinės Rakos Sirijoje ir islamistų kontroliuojamų teritorijų kaimyniniame Irake.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar šią vasarą turite planų vykti į Lietuvos pajūrį poilsiauti?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar Donaldas Trumpas padarys Ameriką vėl didžią?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+11 +20 C

+15 +25 C

+13 +18 C

+22 +29 C

+17 +35 C

+16 +23 C

0-4 m/s

0-8 m/s

0-5 m/s