respublika.lt

D. Trumpas: „Visi nori, kad aš kandidatuočiau 2024 metais“

(38)
Publikuota: 2022 rugsėjo 08 12:26:00, Živilė Aleškaitienė, Elta
×
nuotr. 1 nuotr.
Donaldas Trumpas. EPA-Eltos nuotr.

Donaldas Trumpas vėl užsiminė apie tai, kad gali dalyvauti 2024 metų prezidento rinkimuose – buvęs JAV prezidentas Indijos televizijai sakė, kad jo kandidatavimas „daugelį žmonių padarytų labai laimingus“.

 

„Visi nori, kad kandidatuočiau. Aš pirmauju apklausose“, – sakė D. Trumpas NDTV kanalui per interviu, kuris visas bus transliuojamas vėliau ketvirtadienį.

„Visose apklausose, respublikonų apklausose, demokratų apklausose, ir manau, kad artimiausiu metu priimsiu sprendimą. Ir manau, kad daug žmonių bus labai laimingi“, – pridūrė jis.

76 metų milijardierius, buvusi realybės šou žvaigždė, taip pat pakartojo melagingus teiginius, kad 2020 metų rinkimai, kuriuose jis pralaimėjo dabartiniam prezidentui Joe Bidenui, buvo suklastoti.

„Yra daugybė įrodymų, yra daugybė patvirtinimų“, – sakė D. Trumpas.

Dėl jo pastangų panaikinti rinkimų rezultatus ir dėl praėjusių metų sausio 6 dieną jo šalininkų surengto išpuolio prieš JAV Kapitolijų atliekamas platus teisinis tyrimas.

Pasitraukęs iš pareigų jis išliko labiausiai skaldančia asmenybe Amerikoje, toliau sėjančia melagingus prasimanymus, kad laimėjo rinkimus.

Šiuo metu vyksta tyrimas dėl galimo netinkamo įslaptintų dokumentų tvarkymo, o praėjusį mėnesį FTB atliko reidą jo namuose Floridoje.

D. Trumpas neigė padaręs pažeidimus ir reidą pavadino „vienu šiurkščiausių išpuolių prieš demokratiją per visą mūsų šalies istoriją“.

Šeštadienį Pensilvanijoje jis atkirto J. Bidenui, kad šis kartu su savo šalininkais kenkia JAV demokratijai, ir pavadino J. Bideną „valstybės priešu“.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
21
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Skaityti komentarus (38)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar patiko naujasis katalikų Bažnyčios popiežius?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kurioje šalyje gyvena draugiškiausi žmonės?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+1 +8 C

+2 +9 C

+4 +10 C

+10 +16 C

+10 +17 C

+9 +11 C

0-6 m/s

0-4 m/s

0-8 m/s