Baltarusija atšaukia savo ambasadorių Prancūzijoje
(0)
Publikuota: 2021 spalio 18 15:47:00, Lina Linkevičiūtė, Elta

1 nuotr.
Eltos nuotr.
Baltarusija pirmadienį atšaukė savo ambasadorių Prancūzijoje, kai ankstesnę dieną Paryžiaus pasiuntiniui Nicolas de Lacoste buvo nurodyta išvykti iš Minsko.
„Baltarusijos ambasadorius Prancūzijoje Igoris Fisenko buvo atšauktas į Minską konsultacijoms“, – sakoma Baltarusijos Užsienio reikalų ministerijos pranešime.
Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Nesutinkate - diskutuokime!
Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Rekomenduojami straipsniai