Somalio piratai ketvirtadienio rytą Indijos vandenyne į šiaurę nuo Seišelių salų užgrobė žvejybos laivą su Tailando vėliava. Pranešama, kad jo įgulą sudaro 25 rusai.
Dviem kateriais atplaukę piratai laivą užpuolė rajone, esančiame už 200 jūrmylių nuo Seišelių salų ir už 650 jūrmylių nuo Somalio pakrantės.
Dabar incidento rajone patruliuoja tarptautinių pajėgų lėktuvas. Kai kuriais duomenimis, užgrobtas laivas plaukia Somalio link.
Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.