respublika.lt

Naujųjų naktį Prancūzijoje padegta daugiau kaip 1 000 automobilių

(0)
Publikuota: 2014 sausio 02 15:20:39, Respublika.lt, Eltos inf.
×

Naujųjų metų naktį Prancūzijoje padegta daugiau kaip tūkstantis automobilių. Pasak Vidaus reikalų ministerijos, visoje šalyje liepsnojo 1 067 transporto priemonės. Tai yra 10,6 proc. mažiau nei pernai, kai degė 1 200 automobilių, praneša agentūra AFP.

Jau daug metų pirmiausiai probleminiuose Prancūzijos didmiesčių kvartaluose Naujųjų išvakarėse ir per Bastilijos paėmimo dieną liepą liepsnoja automobiliai. Prieš tai buvusi konservatorių vyriausybė paskutiniu metu neskelbė atitinkamų skaičių, kad užkirstų kelią "konkurencijai" tarp atskirų kvartalų ir miestų.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar gyventojai turėjo gauti pavojaus signalus dėl į Lietuvą įskridusios skraidyklės iš Baltarusijos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate savo sveikatos būklę?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+12 +22 C

+15 +22 C

+14 +21 C

+18 +27 C

+20 +25 C

+20 +24 C

0-6 m/s

0-5 m/s

0-3 m/s