Trečiadienį į Majamį išvyko tyrėjai, kai šio JAV miesto tarptautiniame oro uoste leidžiantis keleiviniam lėktuvui sugedo jo važiuoklė ir orlaivis užsiliepsnojo, pranešė pareigūnai.
Pasak Majamio ugniagesių tarnybos pareigūnų, po „Red Air“ reiso 203 avarijos antradienį trys žmonės paguldyti į ligoninę, tačiau nepranešta, kad kas nors iš 140-ies lėktuvu skridusių žmonių būtų žuvęs ar rimtai sužeistas.
Dramatiškoje vaizdo medžiagoje buvo matyti, kaip žmonės evakuojami iš „McDonnell Douglas MD-82“ lėktuvo, nuvirtusio skersai kilimo ir tūpimo tako suglamžyta nosimi, iš jo korpuso kilo tiršti juodi dūmai. Dominikos pigių skrydžių bendrovė „Red Air“, startavusi tik praėjusių metų lapkritį, sakė, kad lėktuvas atskrido iš Santo Domingo, kai susidūrė su „techniniais sunkumais“.
Nacionalinė transporto saugos valdyba (NTSB), už civilinės aviacijos avarijų tyrimą atsakinga JAV vyriausybės agentūra, tviteryje paskelbė, kad jos komanda atvyksta į Majamį trečiadienį.
„Red Air“ pranešė, kad lėktuve buvo 130 keleivių ir 10 įgulos narių.