respublika.lt

Sirijos agonija mėgaujasi JAV globalistai su ROLANDO PAULAUSKO komentaru (78)

2021 vasario 27 15:34:31
Ričardas Čekutis

Amerikoje laimėjus globalistams, vyksta ne tik susidorojimas su „vidaus priešais", t.y. normaliais žmonėmis, bet ir vėl prasideda konfliktų eksportas į užsienį, siekiant chaotizuoti tas šalis, kurios vis dar nepasiduoda naujajai globalistų vado Klauso Švabo (Klaus Schwab) išpažįstamai ideologijai, mano politikos apžvalgininkas Rolandas Paulauskas. Panašu, šis konfliktų eksportas prasideda nuo seniai iškankintos Sirijos...

×
nuotr. 1 nuotr.
Banali tiesa - po globalistų organizuojamų atakų dažniausiai nukenčia civiliai žmonės. EPA-Eltos nuotr.

 

JAV pajėgos prezidento Džo Baideno (Joe Biden) įsakymu praėjusią naktį surengė oro antskrydžius Rytų Sirijoje. Per juos, aktyvistų duomenimis, žuvo mažiausiai 17 Irano remiamų kovotojų, o žuvusių civilių niekas neskaičiavo.

Oficialiai pranešama, esą atakos naktį į penktadienį buvo nukreiptos prieš tris sunkvežimius su amunicija prie Irako sienos. Tokią informaciją paskleidė amerikiečių išlaikomas vadinamasis Sirijos žmogaus teisių stebėsenos biuras.

Tiesa, JAV gynybos departamentas netikėtai pranešė kiek daugiau, nei minėtas biuras: esą atakų taikinys buvo „keli objektai" prie pasienio perėjos. Jais neva naudojosi Irano remiami kovotojai, sakė Pentagono atstovas Džonas Kirbis (John Kirby). Oro antskrydžiai esą buvo „proporcingas" atsakas į pastarąsias atakas prieš amerikiečių karius ir jų užsienio partnerius Irake.

„Ši operacija siunčia aiškią žinią", - aiškino Dž.Kirbis. Prezidentas Dž.Baidenas esą pasiruošęs veikti, kai būtina apsaugoti amerikiečių karius ir jų sąjungininkus. Kartu proporcingos atakos sąmoningai įvykdytos taip, „kad būtų deeskaluota padėtis Rytų Sirijoje ir Irake", sakė atstovas. Pentagono duomenimis, sunaikinta infrastruktūra, be kita ko, naudojosi šiitų kovotojų grupuotė „Kataib Hezbollah".

Per raketų ataką Šiaurės Irako Erbilio mieste praėjusią savaitę žuvo tarptautinės koalicijos civilis darbuotojas, keli žmonės buvo sužeisti. Šita ataka pakurstė baimę dėl tolesnio smurto prieš amerikiečių dalinius ir tarptautines pajėgas Irake. Iš viso buvo paleista 14 raketų, tačiau iki šiol niekas nepateikė jokių įrodymų, kad tai padarė Irano kovotojai iš Sirijos teritorijos.

Kita vertus, Iranas neokupavo dalies Sirijos teritorijos - iraniečiai ten yra teisėto šalies prezidento Bašaro al Asado (Bashar al-Asad) kvietimu ir padeda Sirijos pajėgoms kovoti su teroristais bei įvairaus plauko banditais.

Situaciją komentuoja Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signataras, politikos apžvalgininkas Rolandas Paulauskas:

Apžvelkime šią situaciją plačiau, ne tik iš Sirijos įvykių perspektyvos. Rinkimus Amerikoje santykinai laimėjo tos jėgos, kurios visiškai kitaip supranta pasaulį ir tas pačias Jungtines Valstijas, nei supranta Donaldo Trampo (Donald Trump) šalininkai. Šiandien JAV iš darbų jau mėtomi žmonės, kurie drįsta pasakyti kažką tokio, kas nepatinka už Džo Baideno stovintiems veikėjams... Taigi, šie veikėjai pirmiausia siekia palaužti pasipriešinimą Jungtinėse Valstijose. O kas yra tie žmonės, kurie priešinasi? Tai yra tie, kurie pasaulį dar mato normaliai.

Mes gyvename tokiu laikotarpiu, kai normalumas pasidarė nuodėme... Šį paradoksą jau stebime ir Lietuvoje. Taigi, dabartiniame pasaulyje normalumas vis dar bando gintis, tačiau yra atakuojamas visais frontais. Ir užsienio politika yra viena iš tų kertinių šios kovos pozicijų.

Pažvelkime į tai, ką Davoso ekonomikos forume pasakė vienas svarbiausių globalizmo ideologų Klausas Švabas. O jis sako, kad pasauliui yra ruošiama visiškai nauja gyvensena, kurioje nebeliks vietos valstybėms bei tautoms ir net nereikės privačios nuosavybės... Į apyvartą įvedama „inkliuzyvinio kapitalizmo" sąvoka, kuri iš principo keičia santykius net ir privataus kapitalo srityje. Bet ką toliau sako K.Švabas? Jis sako, kad šis planas būtų įgyvendintas, jam turi pritarti bent jau pagrindiniai pasaulio žaidėjai - JAV, Rusija, Kinija ir ES. Jeigu nors vieno iš šių žaidėjų nepavyks priversti gyventi, drįsčiau sakyti, prieštaraujant sveikam protui, tuomet šis planas žlugs. Ir kaip gi čia neprisiminus 1917 metų, kada Rusijoje prasidėjo revoliucija ir bolševikai sakė, kad tai tik pradžia, nes revoliucija turi apimti visą pasaulį ir socializmas gali egzistuoti tik arba visame pasaulyje, arba jo nebus visiškai... Kai tas socializmas neišsiplėtė toliau Rusijos ribų, tuomet kilo konfliktas tarp pačių bolševikų - tarp Lenino, Stalino ir Trockio. Trockis sakė, kad jeigu jau mums nepavyko perkelti socializmo į visą pasaulį, tai reikia mesti šį užsiėmimą, Leninas su Stalinu puolė jį įgyvendinti vienoje šalyje. Ir štai mes vėl girdime tuos pačius balsus...

Dėl ko dabar situacija paaštrėjo Sirijoje? Todėl, kad Sirijoje jau susidūrė Rusijos ir Jungtinių Valstijų interesai. 2011 metais jau buvo likę vos pora kilometrų iki Bašaro al Asado rūmų ir tik Rusijos įsikišimas sustabdė Sirijos valstybės žlugimą. O rusams juk ne Sirija rūpi tame regione - jiems rūpi, kad tas chaosas neartėtų prie jų teritorijos.

Viskas čia paprasta: jeigu būtumėte globalistų atstovas ir norėtumėte pertvarkyti visą pasaulį pagal savo šitų žmogaus prigimčiai bei sveikam protui prieštaraujančią viziją, tai reikia palaužti tuos K.Švabo įvertintus pagrindinius žaidėjus. Na, tai Ameriką jau užvaldė globalistai, Europos Sąjungoje vokiečiai net negali sau atsivesti vamzdžio iš kur nori, o apie kitų ES narių savarankišką žaidimą apskritai kalbėti neverta - taigi, lieka dar du žaidėjai. Natūralu, jog tas konfliktas bus sprendžiamas artinant chaosą prie jų sienų. Man visada kelia nuostabą tie žmonės, kurie šito elementoriaus nemato.

Yra trys pagrindiniai šalies ekonomikos rodikliai: valstybės skola, užsienio prekybos balansas ir biudžeto deficitas. Pagal šituos kriterijus Jungtinės Valstijos yra visiškame dugne. Tuomet atsakykime sau į klausimą: kam reikalingas konfliktas pasaulyje - ar tam, kuris guli dugne pagal minėtus kriterijus, ar tam, kuris viso to neturi? Atrodytų - atsakymas ant delno guli, bet pas mus daugelis to nemato. Dėl to ir vyksta tie konfliktai - ir Sirijoje, ir Ukrainoje, ir Armėnijoje, o už kelių mėnesių tokie patys konfliktai bus organizuoti ir Kazachstane bei Uzbekistane... Tai yra šio didžiulio žaidimo atskiri elementai. Kadangi JAV laimėjo globalizmo atstovai ir K.Švabo ideologiniai draugai, tai žaidimas ir vyks tokia linkme...

 

 

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Skaityti komentarus (78)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • MUITAI: Europos Sąjunga (ES) siekia sumažinti įtampą ginče dėl muitų tarp JAV ir Europos ir pasiūlė šešiems mėnesiams stabdyti visų abipusių muitų taikymą.
  • VAKARĖLIS: šeštadienio naktį Vilniuje policijai pranešta apie vykstantį triukšmingą vakarėlį. Jame linksminosi daugybė studentų.
  • GALIMA PATIEMS: nacionalinis visuomenės sveikatos centras primena, kad kiekvienas žmogus, kuriam patvirtinta COVID-19 liga, gali prisidėti prie viruso plitimo sustabdymo užpildydamas anketą, kurią galima rasti pagal šią nuorodą atvejis.nvsc.lt. - kuo greičiau žmogus pateiks epidemiologinę informaciją, tuo greičiau bus izoliuoti su užsikrėtusiuoju bendravę ir kitiems riziką užsikrėsti galintys kelti žmonės.
  • VIRŠ BALTIJOS: Europos jūrų saugumo agentūra Lietuvoje pradeda nuotolinio pilotavimo orlaivių, stebinčių laivų taršą, misiją, kuri padės sustiprinti Baltijos jūros aplinkos apsaugos kontrolę ir taršos prevenciją.
  • ATRADIMAS: Egipto archeologai teigia atkasę didžiausią iki šiol Egipte atrastą 3000 metų senovės miestą, gyvavusį valdant faraonui Amenhotepui III, sakė egiptologas Sahi Hawassas.

  • IDĖJA: Lietuvos kultūros politikos institutas pritaria idėjai pastatyti paminklą Justinui Marcinkevičiui ir siūlo, kad geriausia vieta statybai būtų Odminių skveras Vilniuje.

  • PAVOJINGA: Karibų jūros rytinėje dalyje esančioje Sent Vinsento saloje paskelbtas nurodymas evakuotis kai kuriems gyventojams, nes greitu metu gali išsiveržti Sufriero ugnikalnis, kuris stūkso už 20 km nuo salos sostinės Kingstauno.
  • AUKŠTAI: penktadienį į Tarptautinę kosmoso stotį iš Kazachstane esančio Baikonūro kosmodromo išskris trys astronautai - nešančioji raketa „Sojuz 2.1a“ turėtų pakilti 7 val. 42 min. Grinvičo (9 val. 42 min. Lietuvos) laiku.
  • KELIUOSE: Anykščių ir Ignalinos rajonuose valstybinės reikšmės keliai vietomis slidūs dėl ant kelių dangų susiformavusio plikledžio, slidžius kelių ruožus barsto AB „Kelių priežiūra“, o likusioje šalies dalyje valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia sausos, vietomis drėgnos.
  • SKIEPAI: nuo šio ketvirtadienio Vilniuje skiepui gali registruotis visoms Sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintoms prioritetinėms grupėms priklausantys asmenys – policijos pareigūnai, senjorai, pedagogai, abiturientai (18 metų ir vyresni), dėstytojai, asmenys, kurie turi lėtinių ligų, taip pat slaugantieji neįgaliuosius.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar sutinkate, kad Lietuvoje turėtų nedelsiant atsirasti imuniteto pasai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jei Seimo rinkimai vyktų ateinantį sekmadienį, už ką balsuotumėte?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
2. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
3. Ruoškitės: valdžia perka informaciją apie COVID-19. Gąsdinimų bus daug
4. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
5. Civilizacijos griovimas yra užsakytas ir apmokėtas
6. Vitas Tomkus: APIE NACIONALINES VERTYBES, NACIONALINĘ LRT IR NACIONALINĘ IDĖJĄ
7. Olava STRIKULIENĖ: Konservatoriai rezga pokyčius rinkimuose
8. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
9. Teisininkas Dominykas Vanhara: trys pandemijos valdymo klaidos
10. Olava STRIKULIENĖ: Mes buvome teisūs, o „delfiukai“ ir „15minučiai“ vėl apsikvailino!
11. Manifestas prieš politinį korektiškumą
12. Dvejopi standartai jau įgriso
13. Olava STRIKULIENĖ: Laisvoji A.Tapino televizija - priklausoma nuo labdaros kaip benamis šuo
14. Gintaras Furmanavičius: APSIVOGUSIEMS GĖJAMS KRENTA KAUKĖS
15. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
16. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
17. Gintaras FURMANAVIČIUS: nuo komunistų „Tiesos" iki sorososų „Melagienos"
18. Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie patyčias
19. „Tokius reikėtų šaudyti“ Kaip skambų posakį atskirti nuo grasinimo?
20. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
21. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
22. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
23. Tapinas VS Pukelis (1)
24. TOMKUS VS MALINAUSKAS (2)
25. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+3 +5 C

-4 +5 C

 

+7 +11 C

+5 +11 C

+11 +16 C

 

+10 +14 C

0-6 m/s

0-6 m/s

 

0-7 m/s

       

Nuorodos