respublika.lt

Sausį Vokietijoje ir toliau mažėjo nedarbas

(0)
Publikuota: 2011 vasario 01 12:53:37, Respublika.lt, Eltos inf.
×

Sausį nedarbas Vokietijoje sumažėjo labiau nei prognozuota ir siekė 7,4 proc., praneša BBC.

2010 m. gruodį nedarbo lygis Vokietijoje buvo 7,5 proc. Ekonomistai prognozavo, kad sausį nedarbas šalyje ir toliau sieks 7,5 proc.

Neseniai buvo pranešta, kad dėl padidėjusių eksporto prognozių verslo pasitikėjimas Vokietijoje išaugo iki aukščiausio lygio per aštuoniolika mėnesių.

Nors mažėjantis nedarbo lygis turėtų padidinti Vokietijos vartotojų išlaidas, auga nerimas, kad kompanijos gali susidurti su kvalifikuotų darbuotojų stygiumi.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Kas Jus labiausiai skatintų pakeisti darbo vietą?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar esate pasirengę pripažinti Palestiną kaip suverenią valstybę?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+11 +16 C

+11 +17 C

+16 +20 C

+20 +24 C

+22 +26 C

+19 +25 C

0-4 m/s

0-5 m/s

0-5 m/s