respublika.lt

PSO kol kas negavo pranešimų apie mirtis dėl omikron atmainos

(0)
Publikuota: 2021 gruodžio 03 13:50:00, Živilė Aleškaitienė, Elta
×
nuotr. 1 nuotr.
PSO kol kas negavo pranešimų apie mirtis dėl omikron atmainos. EPA-Eltos nuotr.

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) penktadienį pranešė, kad kol kas negauta jokių pranešimų apie mirties atvejus, susijusius su naująja COVID-19 omikron atmaina.

 

PSO teigė renkanti duomenis apie šį susirūpinimą keliantį variantą, šalims visame pasaulyje stengiantis sustabdyti jo plitimą.

Tačiau, nepaisant to, kad vis daugiau šalių praneša apie užsikrėtimo naująja koronaviruso atmaina atvejus, JT sveikatos agentūrai kol kas nepranešta apie jokius mirties atvejus.

„Kol kas nemačiau pranešimų apie mirtis dėl omikron, – žurnalistams Ženevoje sakė PSO atstovas žiniasklaidai Christianas Lindmeieris. – Mes renkame visus įrodymus, ir toliau dirbdami gausime dar daugiau įrodymų“.

„Kuo daugiau šalių... toliau testuos žmones ir konkrečiai nagrinės omikron atmainą, tuo daugiau rasime atvejų, informacijos ir – tikėkimės, kad ne – bet galbūt ir mirčių“.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Kaip vertinate JAV sprendimą laikinai sustabdyti ginklų tiekimą Ukrainai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar Donaldas Trumpas padarys Ameriką vėl didžią?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+15 +26 C

+14 +21 C

+13 +20 C

+17 +28 C

+19 +26 C

+17 +22 C

0-6 m/s

0-4 m/s

0-7 m/s