respublika.lt

Kim Jong-unas įveikė aukščiausią šalies kalną

(0)
Publikuota: 2019 spalio 16 15:26:26, Rasa Strimaitytė, Elta
×
nuotr. 1 nuotr.
Kim Jong-unas įveikė aukščiausią šalies kalną – Šiaurės Korėjoje laukiama pokyčių. EPA-Eltos nuotr.

Šiaurės Korėjos vadovas Kim Jong-unas, anot valstybinės naujienų agentūros KCNA, įveikė aukščiausią šalies kalną – jodamas ant balto žirgo. Trečiadienį paviešintos šios akcijos nuotraukos. Spėliojama, kada dabar reikėtų laukti kokio nors svarbaus politinio sprendimo.

 

Kim Jong-unas įveikė Paektu – „jodamas per pirmąjį sniegą baltu žirgu“, skelbia valstybinė žiniasklaida. Šis 2 750 metrų aukščio vulkanas pietų ir šiaurės korėjiečių garbinamas kaip šventas kalnas. Stalinistinėje Šiaurės Korėjoje jis, be to, laikomas valdančiosios šeimos simboliu.

„Jo žygis ant žirgo į Paektu kalną yra didelis ypatingos reikšmės įvykis Korėjos revoliucijos istorijoje“, - sakoma toliau pranešime. Pareigūnai, kurį jie lydėjo, „emocingai ir džiaugsmingai įsitikinę, kad dabar reikia laukti didelio sumanymo, kuris apstulbins pasaulį“.

Kada nuotraukos darytos, nežinoma. Tai jau ne pirmas kartas, kai Kim Jong-unas fotografavosi ant kalno pasienyje su Kinija. Pietų Korėjoje spėliojama, kad po išvykos į Paektu, kaip jau keliskart anksčiau, gali būti paskelbta apie svarbius politinius sprendimus.

Kimų dinastija skurdžią, tačiau smarkiai apsiginklavusią šalį, valdo jau maždaug 70 metų.  Kim Jong-unas į valdžią atėjo 2011-ųjų pabaigoje.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Kaip vertinate JAV sprendimą laikinai sustabdyti ginklų tiekimą Ukrainai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar Donaldas Trumpas padarys Ameriką vėl didžią?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+15 +26 C

+14 +21 C

+13 +20 C

+17 +28 C

+19 +26 C

+17 +22 C

0-6 m/s

0-4 m/s

0-7 m/s