respublika.lt

Ispanijoje sulaikyta 13 žmonių, protestavusių prieš policijos smurtą

(0)
Publikuota: 2021 vasario 14 11:57:00, Stasys Gimbutis, Elta
×
nuotr. 1 nuotr.
Ispanijoje sulaikyta 13 žmonių, protestavusių prieš policijos smurtą. EPA-Eltos nuotr.

Šeštadienio vakarą Ispanijoje protesto akcija prieš policininkų, sumušusių vyrą ir jo nepilnametę dukterį, veiksmus virto riaušėmis. Tai sekmadienį pranešė laikraštis ABC.

 

Leidinio žiniomis, akcija vyko Andalūzijos regiono Linareso mieste. Jos metu prasidėjo manifestacijos dalyvių ir pareigūnų susirėmimai. Policija sulaikė 13 žmonių, tarp jų – du nepilnamečius, nukentėjo 19 policininkų.

Dingstį protestui davė penktadienio incidentas, kai vieno iš Linareso barų terasoje du policininkai ne tarnybos metu įsivėlė į konfliktą su vietos gyventoju. Ispanijos žiniasklaidos paskelbtuose vaizdo įrašuose matyti, kaip du žmonės muša vyrą. Jo 14-metei dukteriai taip pat buvo smogta.

Vėliau abu policininkai buvo sulaikyti, o nukentėjęs vyras nugabentas į ligoninę.

Šeštadienį dešimtys žmonių susirinko prie teismo pastato, kur duoti parodymų turėjo būti pristatyti įtariamieji. Dėl saugumo buvo nuspręsta sulaikytuosius nuvežti į Chaeno policijos nuovadą, iš kur jie davė parodymus nuotoliniu būdu. Kai kurie protesto akcijos dalyviai ėmė mėtyti įvairius daiktus į tvarką palaikiusius pareigūnus, deginti šiukšlių konteinerius.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Kaip vertinate JAV sprendimą laikinai sustabdyti ginklų tiekimą Ukrainai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar Donaldas Trumpas padarys Ameriką vėl didžią?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+15 +26 C

+14 +21 C

+13 +20 C

+17 +28 C

+19 +26 C

+17 +22 C

0-6 m/s

0-4 m/s

0-7 m/s