respublika.lt

Gintaras Furmanavičius: APSIVOGUSIEMS GĖJAMS KRENTA KAUKĖS Plius Vito TOMKAUS ir Autoriaus diskusija (157)

2021 kovo 25 09:00:00
Gintaras Furmanavičius

Nuotraukoje matote Vokietijos sveikatos ministrą Jens Spahn su savo vyru/žmona. Jie abu prasuko neblogą verslą su kaukių pardavimais ir įsigijo 4,5 milijonų vertės vilą. Ar girdėjote ką nors apie tokio lygio korupciją ES mūsų sorosofondinėje žiniasklaidoje? Juk pas mus (Lietuvoje) tokie dalykai taip pat neįmanomi, ar ne?

×
nuotr. 2 nuotr.
Gintaro Furmanavičiaus asmeninės paskyros soc. tinkle nuotr.

Nebūčiau tikras vatnykas ir plokščiažemis, jei nepasiūlyčiau jums patiems tai pamatyti ir išgirsti:

 

 

Vito Tomkaus trigrašis:

Nusivyliau mūsų sąjungininkais vokiečiais galutinai. Ne tik dėl to, kad masiškai verkė, kai emigrantai jų žmonas Kiolno centre prievartavo, bet ir dėl nusipiginimo: užimdami ministrų postus ir turėdami šitoookią apsaugą - abu iš LGBT! - tesugebėjo tik vieną namą ant dviejų "ūkių" pasistatyti... O štai mūsų veikėjai iš Šimašiaus savivaldybės tik per vieną medikamentų partiją sugebėjo iš 6-ių net 5-is milijonus eurų "įsisavinti". Jėga! Pasirodo, kai norim, tai galim pirmauti ir Europos mastu. Nagi, kas daugiau? Jaunime, negi nebemėgsti "iššūkių"?!

Gintaras: Gerbiamas Vitai! Nenuvertinkite Vokietijos teisėsaugos! Dirbant VRM man teko ne iš nuogirdų žinoti, kaip dirba jų policija. Su jais nepadiskutuosi. Be abejo, laikai keičiasi ne tik pas mus, bet ir ten. Tetulė Merkel tolerancijos ribas išplėtė ne tik imigrantams. Todėl neatmeskime galimybės, kad seksualinėms mažumoms ir Vokietijoje galioja specialus Baudžiamasis kodeksas, kuris atima galimybę skriausti tokius jautruolius, kokius matote nuotraukoje. Baisus čia nusikaltimas šiek tiek paprekiauti kaukėmis. Gėdos turėkite!

Vitas: Mielas Gintarai, man gėda ne dėl gėdos, o dėl - pavydo: šitokią progą pasipelnyti praleidau! Kol tokiems kaip Tamsta rašinėjau kvailus komentarus, verčiau būčiau kaukes siuvęs. Šiandien jau galėčiau iš Mockaus kokią televiziją atpirkti, kaip kažkada Eltą. Šiaip ar taip mokykloje darbelius lankiau, jaunystėje - pats kojines adžiau, kariuomenėje - kas rytą baltą apykaklę prisisiuvinėjau. Tad siuvėjo patirties turiu. Tikiuosi, kad ja dar pasinaudosiu. Ko gero, nuo rytojaus "Respublikai" teks keisti kryptį ir aklai palaikyti valdžią, kad kuo ilgiau pratęstų kaukių dėvėjimą ir būtinai ne po vieną ir ne po dvi, o nemažiau, kaip po tris ant veido. (Ir po dvi atsargines kaukes kišenėse.) Iš jų nemažiau kaip keturias rankų darbo. (Geriausiai mano.)

Gintaras: Mielas Vitai, nenoriu tavęs nuliudyti, bet vietoj "darbelių" verčiau jau būtum gėjų amato pasimokinęs. Tik tokiu atveju galėtum daryti, ką nori, ir nebijoti sulaukti atsakomybės.

Vitas: Tamsta, deja, nesiorientuojate politikoje. Ant gėjaus mokintis reikia tik tuo atveju, jei taikai į politikus. Tik tapęs profesionaliu gėjumi, gali pretenduoti ne tik į seimo narius, bet ir į jų vadovus. Beje, kadangi matau, kad tuose reikaluose Tamsta nesate naujokas, gal pasakytumėte, kiek reikia iškrušti pederastų, kad pagaliau galėtum apsiskelbti "profesionaliu gėjumi"?

Gintaras: Krušantis su pederastais karjeros nepadarysi. Nebent nori įsidarbinti santechniku. O jei nori patekti į elitą, reikia kuo daugiau santykiauti su dizaineriais ir TV šoumenais.

Vitas: Ne visada, Gintarai. Aš ne vieną elitinį šoumeną esu išdulkinęs per spaudą, bet po to elitinis Lietuvos elitas tik nuo manęs atsiribojo ir dar viešai mane patį "pederastu" išvadino. Ir ne bet kokiu, o "latentiniu"! Tai gerai ar blogai?

Gintaras: Nei gerai, nei blogai - per vidurį. Čia tas pats, kai nori ir negali arba - kai jau gali, bet nebenori. Tada belieka tik pasvajoti.

Vitas: Tokiu atveju man visi pederastai yra latentiniai homofobai. Nes norėtų būti kaip tikri vyrai, bet, deja, pamato moteris ir... Neatsistoja. Ne džentelmenai!

Gintaras: Gerbiamas Vitai, jūsų vietoje rimtai pagalvočiau apie vakcinų gamybą ir pilstymą. Kaukės - smulkus verslas. Mano gimtojoje Vilijampolėje degtinės gamybos ir pilstymo versle net tarybinė milicija dalyvavo. Ir tai tuo metu, kai šis verslas buvo draudžiamas.
O vakcinos yra ateitis. Juk kiekvienas naujas virusas, pažymėtas vis kitos valstybės pavadinimu reikalaus naujos vakcinos. Žinome, kad pasaulyje valstybių yra apie du šimtus! Jaučiate masto ekonomiką!
Tuo labiau, kad gamintojas už nieką neatsako: nei už produkto kokybę, nei už sutartyse numatytus pristatymo terminus. Tobulas verslas!

Vitas: Matau Tamsta, nekvailas. Šiuo metu kaip tik tą ir darau: jau kelias statines distiliuoto vandens iš čiaupo pripyliau. Gal norėtumėte, Gintarai, tapti mano verslo partneriu - aš gaminu vaistus skiepams, o Tamsta vaistus išpilstote į buteliukus ir užsiimate logistika bei lobistika, kad SAM juos kompensuotų. Kaip suprantu, tai Jums nebus sunku, nes su gėjais esate pažįstamas. Tik paskubėkite, nes man jau vakcinos iš statinių per viršų bėga... Milijonai žūsta! P.S. Ir pasidomėkit, kokių skiepų Lietuvai šiandien labiau reikia: nuo afrikiečių ar nuo britų?

Gintaras: 
Deja, Vitai, artimai su gėjais nesantykiauju, todėl su lobizmu gali būti problemų. Geriausiai šiuo klausimu Jums kreiptis tiesiai į profesionalų gėjų seime, kuris jau valdžioje ir užsiima visokiais niekais (WC, Stambulais ir t.t.). Manau su juo Tamstai lengviau bus susitarti dėl vakcinų kompensavimo iš biudžeto, nes profesionaliems gėjams niekas nedrįs prieštarauti - iškart bus apšaukti "homofobais".

Vitas: Tuomet Tamsta man į partnerius netinkate, nes tradicinės ir pasenusios orientacijos partneriai šiais laikais nemadingi ir niekam nereikalingi. Jiems net neleidžiama šaudyti nepatikusius asmenis nei po vieną, nei po tuziną per metus kaip Valinskui, kuriam prokuratūra jau išdavė licenziją neįtikusių lenkų medžioklei. (Po vieną - į dieną, neatsižvelgiant į lytį, tautybę bei medžioklės sezoną!)

Gintaras: Tokiu atveju, vietoje mano personos, siūlau į verslo partnerius skiepų platinimui ir gaminimui Simonko arba Raskevicių priimti. Nes jiems viskas galima, ir viskas leidžiama. Jokie įstatymai negalioja, jei prisiminsim, kad "Mens Factory" klube prostitucija legaliai klestėjo, ir jokia policija į vidų nebuvo įleidžiama.

Vitas: O ką reiškia lietuviškai "Mens Factory"?

Gintaras: Lietuvuviškai turbūt bus "Vyrų gamykla."

Vitas: Dabar man aišku, kodėl Simonko bijojo savo įstaigą lietuviškai pavadinti. Juk ir asilui aišku, kaip "gaminani" vyrai: pastato berniuką ant keturių ir... po penkių minučių jau tikras vyras! Turbūt neatsitiktinai, girdėjau, studentams ten bilietus po 1 litą pardavinėjo - kaip masalui iš užsienio suvažiavusiems pedofilams, sakyčiau, visai nebrangiai. Žinai, Gintarai, gal aš apsieisiu be partnerių. Nes, jaučiu, ar taip, ar kitaip mane išdurs...

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Skaityti komentarus (157)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • SALVĖS: patrankų salvėmis visoje Jungtinėje Karalystėje šeštadienį pagerbtas miręs karalienės Elžbietos II vyras princas Philipas.
  • MUITAI: Europos Sąjunga (ES) siekia sumažinti įtampą ginče dėl muitų tarp JAV ir Europos ir pasiūlė šešiems mėnesiams stabdyti visų abipusių muitų taikymą.
  • VAKARĖLIS: šeštadienio naktį Vilniuje policijai pranešta apie vykstantį triukšmingą vakarėlį. Jame linksminosi daugybė studentų.
  • GALIMA PATIEMS: nacionalinis visuomenės sveikatos centras primena, kad kiekvienas žmogus, kuriam patvirtinta COVID-19 liga, gali prisidėti prie viruso plitimo sustabdymo užpildydamas anketą, kurią galima rasti pagal šią nuorodą atvejis.nvsc.lt. - kuo greičiau žmogus pateiks epidemiologinę informaciją, tuo greičiau bus izoliuoti su užsikrėtusiuoju bendravę ir kitiems riziką užsikrėsti galintys kelti žmonės.
  • VIRŠ BALTIJOS: Europos jūrų saugumo agentūra Lietuvoje pradeda nuotolinio pilotavimo orlaivių, stebinčių laivų taršą, misiją, kuri padės sustiprinti Baltijos jūros aplinkos apsaugos kontrolę ir taršos prevenciją.
  • ATRADIMAS: Egipto archeologai teigia atkasę didžiausią iki šiol Egipte atrastą 3000 metų senovės miestą, gyvavusį valdant faraonui Amenhotepui III, sakė egiptologas Sahi Hawassas.

  • IDĖJA: Lietuvos kultūros politikos institutas pritaria idėjai pastatyti paminklą Justinui Marcinkevičiui ir siūlo, kad geriausia vieta statybai būtų Odminių skveras Vilniuje.

  • PAVOJINGA: Karibų jūros rytinėje dalyje esančioje Sent Vinsento saloje paskelbtas nurodymas evakuotis kai kuriems gyventojams, nes greitu metu gali išsiveržti Sufriero ugnikalnis, kuris stūkso už 20 km nuo salos sostinės Kingstauno.
  • AUKŠTAI: penktadienį į Tarptautinę kosmoso stotį iš Kazachstane esančio Baikonūro kosmodromo išskris trys astronautai - nešančioji raketa „Sojuz 2.1a“ turėtų pakilti 7 val. 42 min. Grinvičo (9 val. 42 min. Lietuvos) laiku.
  • KELIUOSE: Anykščių ir Ignalinos rajonuose valstybinės reikšmės keliai vietomis slidūs dėl ant kelių dangų susiformavusio plikledžio, slidžius kelių ruožus barsto AB „Kelių priežiūra“, o likusioje šalies dalyje valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia sausos, vietomis drėgnos.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar sutinkate, kad Lietuvoje turėtų nedelsiant atsirasti imuniteto pasai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jei Seimo rinkimai vyktų ateinantį sekmadienį, už ką balsuotumėte?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
2. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
3. Ruoškitės: valdžia perka informaciją apie COVID-19. Gąsdinimų bus daug
4. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
5. Civilizacijos griovimas yra užsakytas ir apmokėtas
6. Vitas Tomkus: APIE NACIONALINES VERTYBES, NACIONALINĘ LRT IR NACIONALINĘ IDĖJĄ
7. Olava STRIKULIENĖ: Konservatoriai rezga pokyčius rinkimuose
8. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
9. Teisininkas Dominykas Vanhara: trys pandemijos valdymo klaidos
10. Olava STRIKULIENĖ: Mes buvome teisūs, o „delfiukai“ ir „15minučiai“ vėl apsikvailino!
11. Manifestas prieš politinį korektiškumą
12. Dvejopi standartai jau įgriso
13. Olava STRIKULIENĖ: Laisvoji A.Tapino televizija - priklausoma nuo labdaros kaip benamis šuo
14. Gintaras Furmanavičius: APSIVOGUSIEMS GĖJAMS KRENTA KAUKĖS
15. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
16. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
17. Gintaras FURMANAVIČIUS: nuo komunistų „Tiesos" iki sorososų „Melagienos"
18. Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie patyčias
19. „Tokius reikėtų šaudyti“ Kaip skambų posakį atskirti nuo grasinimo?
20. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
21. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
22. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
23. Tapinas VS Pukelis (1)
24. TOMKUS VS MALINAUSKAS (2)
25. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+3 +5 C

-4 +5 C

 

+7 +11 C

+5 +11 C

+11 +16 C

 

+10 +14 C

0-6 m/s

0-6 m/s

 

0-7 m/s

       

Nuorodos