respublika.lt

Dėl koronaviruso „Lufthansa“ atšaukia visus skrydžius į Kiniją ir iš jos

papildyta

(0)
Publikuota: 2020 sausio 29 20:00:55, Darius Mikutavičius, Elta
×
nuotr. 1 nuotr.
Visos oro linijos į atitinkamus oro uostus Kinijoje nuskris „paskutinį kartą“. EPA-Eltos nuotr.

Didžiausios Vokietijos oro linijos „Lufthansa“ paskelbė atšaukiančios visus skrydžius į Kiniją ir iš jos iki vasario 9 d. dėl mirtino koronaviruso protrūkio. Taip pat atšaukiami ir antrinių „Lufthansa“ bendrovių „Swiss International Air Lines“ ir „Austrian Airlines“ skrydžiai.

 

Visos oro linijos į atitinkamus oro uostus Kinijoje nuskris „paskutinį kartą“, kad keleiviai ir įgulos nariai „turėtų galimybę sugrįžti į Vokietiją, Šveicariją ir Austriją“, pranešime teigia viena didžiausių Europos oro linijų bendrovių „Lufthansa“.

Anksčiau daugelis šalių, įskaitant Jungtines Valstijas, Jungtinę Karalystę ir Vokietiją, dėl viruso, kuris pasiglemžė daugiau nei 130 žmonių gyvybes ir užkrėtė apie 6 000, rekomendavo savo piliečiams vengti nebūtinų kelionių į Kiniją.

„British Airways“ tapo pirmąja didele oro linijų bendrove, kuri paskelbė visiškai stabdanti skrydžius į žemyninę Kiniją ir iš jos.

Indonezijos oro linijos „Lion Air“ ir Mianmaro bei Nepalo oro linijos netrukus pasekė „British Airways“ pavyzdžiu.

„Lufthansa“ grupės oro linijos įprastai per savaitę įvykdo 73 skrydžius į žemyninę Kiniją ir iš jos, daugiausia į Pekiną ir Šanchajų.

„Lufthansa“ sprendimas atšaukti skrydžius pasirodė po to, kai kilo sąmyšis trečiadienio „Lufthansa“ skrydyje iš Frankfurto į Kinijos miestą Nankiną.

Kinų keleivis, neseniai buvęs Uhane, skrydžio metu pradėjo kosėti. Jam buvo suteikta medikų pagalba.

Dėl prevencijos Kinijos institucijos nurodė visiems keleiviams, sėdėjusiems per tris eiles nuo kosėjusio žmogaus, taip suteikti medicininę pagalbą.

„Lufthansa“ teigimu, to skrydžio įgula kitu reisu sugrįžo į Vokietiją, apie incidentą Vokietijos sveikatos apsaugos agentūros jau informuotos.

Vokietijoje iki šiol užfiksuoti keturi užsikrėtimo virusu atvejai, visi užsikrėtę žmonės dirbo Bavarijos automobilių dalių gamykloje, kurioje neseniai lankėsi kolega iš Kinijos.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar gyventojai turėjo gauti pavojaus signalus dėl į Lietuvą įskridusios skraidyklės iš Baltarusijos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate savo sveikatos būklę?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+12 +18 C

+12 +22 C

+14 +21 C

+22 +25 C

+18 +27 C

+20 +22 C

0-4 m/s

0-7 m/s

0-4 m/s