Konservatoriams reikėtų keisti savo partijos pavadinimą, iš jo išbraukiant bent jau žodį „demokratai“. Nes parodė, kad su demokratija jiems nepakeliui. Labiausiai šokiravo šios partijos Seimo frakcijos narių Gabrieliaus Landsbergio, Kęstučio Masiulio, Jurgio Razmos požiūris, kad teismo sprendimų galima nepaisyti: politikai žemės ūkio ministrui Giedriui Surpliui priekaištavo, kad šis neatleidžia iš pareigų Nacionalinės mokėjimų agentūros vadovo Eriko Bėronto, kuris ankstesnio ministro buvo atleistas, tačiau, teismo sprendimu, - neteisėtai.
Tačiau konservatoriams nė motais buvo G.Surplio argumentas, kad jis negalėjo nepaisyti teismo sprendimo. Galų gale politikai pasiūlė „kompromisą“ - jei jau teko grąžinti į pareigas, galima atleisti vėl. Bepigu tokiais siūlymais politikams švaistytis. Juk už neteisėtą atleidimą ne jie moka kompensacijas, o visi mes. E.Bėronto atleidimas mums kainavo 22,3 tūkst. eurų.
Iš viso keista, kaip konservatoriams apsiverčia liežuvis taukšti, kad teismo sprendimas - „popierinis figos lapelis“, už kurio ministras slepiasi. Kažkuo ponams E.Bėrontas neįtiko, tačiau tam ir gyvename teisinėje, demokratinėje valstybėje, kad viskas būtų sprendžiama ne vadovaujantis simpatijomis ar antipatijomis, o teismų sprendimais. Kokį pavyzdį seimūnai rodo visuomenei? Jei konservatoriai gali nepaisyti teismų, tai kodėl tada turėtų paisyti Vardenis Pavardenis ar Vardenė Pavardienė? Kodėl tada jie turėtų mokėti paskirtas baudas, atlikti priteistus viešuosius darbus ir t.t., jei teismų sprendimai - „figos lapelis“?
Seimūnai pamiršta, kad yra Tautos atstovai. Kad turi laikytis įstatymų, kuriuos patys priima. Kad turi būti nepriekaištingos reputacijos. Tačiau, kai pamatai, kaip jie elgiasi Seime, kaip tyčiojasi vienas iš kito, negali atsistebėti, kad po to jie ima ir susirūpina, kodėl taip paplitusios patyčios visuomenėje, o ypač mokyklose.