Dabartiniai laikai jau sunkiai įsivaizduojami be socialinių tinklų ir interneto. Žinoma, daug kam tai tapo priklausomybe, tačiau reikia pripažinti, jog socialiniai tinklai dažnai padeda bendrauti su seniai matytais, toli gyvenančiais draugais, giminaičiais. O kartais tik iš socialinių tinklų sužinai, kas ištekėjo, pakeitė darbą ar nusipirko namą. Aišku, kiekvieno pasirinkimas, ką rodysi, viešinsi visiems, o ką pasiliksi tik sau. Juk taip socialiniai tinklai tampa tarsi išdavikais, kai tavo gyvenimą pamato nebūtinai tik tie, kurie nori. Tačiau kai kurie be to, „kaip nepasigirsi, kaip man sekasi", tiesiog negali.
Štai, pavyzdžiui, europarlamentaras Liudas Mažylis dalijasi spalvingomis nuotraukomis su gėlytėmis, grybukais, bitutėmis ir gražuole mūsų Lietuva, džiaugiasi pagaliau atėjusiomis atostogomis bei ilgai laukta posėdžių pabaiga. Atrodytų, viskas normalu, belieka kartu pasidžiaugti ir gal net kažkiek pavydėti. Dirbi sau iš namų nuotoliniu būdu, į patį Europos Parlamento pastatą pasižiūri iš nuotraukų internete ir susižeri 7000 eurų algelę. Tiesa, liūdesys tik tas, kad „nesėdint gyvai posėdžiuose", „neinant į darbą", negauni 300 eurų dienpinigių. Nepaisant šio „praradimo", juk toks darbas tikrai yra rojus žemėje.
Tad, pavydėti tikrai yra ko. Juk ypač pastarieji „koroniniai" metai daugumai buvo sunkūs. Net nereikia skaičiuoti darbų netekusių žmonių ar bankrutavusių įmonių. O kaip „paguodos prizą" valdžia nelaimėliams per mėnesį numesdavo tik kokius 300 eurų (gal tie, kurių nepaėmė europarlamentarai?) ir išgyvenk kaip nori. Teisybės ieškoti čia nereikėtų. Juk natūralu, jeigu esi rojuje, tai tiesiog turi (privalai) mėgautis gyvenimu. Vien už tai pinigai tau iš dangaus krenta, o jeigu bazuojiesi „pragare", lenk nugarą už duonos kriaukšlelę.