Nepaisant to, jog TS-LKD dažnai moka tik atimi ir padalinti, dalis visuomenės vis tiek yra įsitikinę, kad tai „geriausia, kas nutiko Lietuvai". Žmonės pamiršo ankstesnius vadinamųjų konservatorių, kurie su tikruoju konservatizmu turi tiek pat bendro, kiek jų buvimas valdžioje - su demokratija ir šalies klestėjimu, „didžius darbus".
Patikslinkite, jei klystu, bet tokių įmonių kaip „Telekomas", „Mažeikių nafta" pardavimu rūpinosi dabar tūkstančius už snaudimą Europos Parlamente gaunantis TS-LKD narys Andrius Kubilius.
Dabartinė „jaunoji" TS-LKD karta sėkmingai tęsia pirmtakų darbus ir skuba išparceliuoti dar likusias valstybines įmones, įskaitant ir strategines. Šiais metais akcinėmis bendrovėmis tampa Lietuvos oro uostai, Oro navigacija, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija,
Vidaus vandens kelių direkcija ir netgi Visagino atominė elektrinė. Beje, pastarosios darbuotojai priešinasi brukamai „prichvatizacijai", nes puikiai supranta, kad tai nieko gero neduos. Likusių įmonių darbuotojai, specialiosios tarnybos ir Lietuvos prezidentas viso to linkę nepastebėti.
Apima negera nuojauta, kad išparceliavę šias įmones, šaunieji „pišininkai" (manau, toks TS-LKD pavadinimas yra tikslesnis) nesustos. O kas dar lieka valstybės žinioje? Policija, greitoji medicinos pagalba ir ugniagesiai-gelbėtojai.
Tiesa, dar yra švietimo tinklas, bet jis jau atsidūręs įtakingosios šeimynėlės rankose. Valstybinės gydymo įstaigos irgi sėkmingai naikinamos, tad belieka trys mano minėtos tarnybos.
Net neabejoju, kad ne vienas „pišininkas" norėtų jas „prichvatizuoti". Juk šių tarnybų pagalbos prireikia absoliučiai visiems šalies gyventojams, kas, joms tapus „uabais", garantuotų nuolatinį ir neišsenkamą pajamų šaltinį. Ir iš karto atkristų „nemokūs" klientai.
Va, tada, Lietuva tikrai taptų tuo, apie ką tiek daug kalbėjo prezidentas - tikra „gerovės valstybe", kurioje liktų tik galintys už tą „gerovę" susimokėti.