respublika.lt

Prie valstybės vairo - neišmanėliai

(0)
Publikuota: 2010 sausio 29 08:30:50
×

Pasaulis taip sutvarkytas, kad kiekvienas gyvas padaras žemėje dirba savo darbą. Bitės neša medų, o ne įkyriai zyzia kaip musės. Karvė duoda pieno, o ne vištos. Batsiuvys taiso batus, o ne laikrodininkas. Kaip yra mūsų Seime?

Aš nekalbu apie eilinius deputatus, kurių daugelis nesusimąsto apie darbą. Kas vadovauja ministrams? Fizikas. Ką jis nutuokia apie ekonomiką? Težino posakius: “susiveržkim diržus”, “jau pasiekėm krizės dugną ir pamatysime šviesą”. Jos nėra, ir nežinia, ar iš viso nepaliksime tamsoj ne tik perkeltine, bet ir tiesiogine prasme.

Ką gali nusimanyti apie kariuomenę gydytoja Rasa Juknevičienė, vadovaujanti Krašto apsaugai? Ar mokėtų nustatytu laiku sudėti ir išardyti automatą? Ar žino visus karių laipsnius?

Sakysit, kalti patys rinkėjai, išsirinkote ir nedejuokite dabar dėl tokio Seimo. Bet rinkom pagal partijas, o ne pagal kandidatus, pagal atskirus žmones. Reikia keisti Rinkimų įstatymą. Rinkėjai nori rinkti jiems naudingus, žinomus žmones, tuos, kuriuose mato ir matys pagalbą ir naudą šalies bei savo gyvenimui. Keiskit įstatymą dėl Seimo deputatų skaičiaus mažinimo. Jau ne kartą žmonės sakė ir rašo apie tai. Šalyje mažėja dirbančių žmonių. Kai liks vien invalidai, bedarbiai ir pensininkai, bus per vėlu. Pastips (atleiskit už tokį žodį) ir jie, ir jūs. Jie iš bado, jūs iš betikslio posėdžiavimo. Negalvokit vis naujų mokesčių, o planuokit, kaip juos mažinti. Sėkmės mažinant savo besotybę, o mūsų diržų veržimą.

 

ZINA, JONIŠKIS

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
L
0
F

Sekite mus „Google“ naujienose.

Esame Facebook: būk su mumis Facebook

Esame Youtube: būk su mumis Youtube

Esame Telegram: būk su mumis Telegram

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Dienos klausimas

Ar gyventojai turėjo gauti pavojaus signalus dėl į Lietuvą įskridusios skraidyklės iš Baltarusijos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate savo sveikatos būklę?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti

Orų prognozė

Šiandien Rytoj Poryt

+12 +22 C

+15 +22 C

+14 +21 C

+18 +27 C

+20 +25 C

+20 +24 C

0-6 m/s

0-5 m/s

0-3 m/s