respublika.lt

Klausimai konservatnikams (189)

2021 balandžio 15 19:10:16
Autoriaus pavardė neskelbiama jo pageidavimu, ji redakcijai žinoma.

Valstybės ir tautos naikinimui įsibėgėjant, tikrieji vidaus priešai savo politiką maskuoja užsienio priešų korta. Netoli nueita neomarksizmo keliu nuo jo klasikų ištakų - pamenat J.V.Stalino "kapitalistinės apsupties" teoriją, kai visa šalis buvo gulte apgulta priešų? Valstybės naikintojų-konservatorių politika taip pat dangstoma "rusai puola" etiketėmis, nors būtent ji ir yra prokremliška. Propagandos apsvaiginti žmonės dažnai nebemato skirtumo tarp tikrosios Rusijos grėsmės ir veidmainiškos konservatorių propagandos savo politikai pateisinti

×
nuotr. 1 nuotr.
Konservatoriai. Stasio Žumbio nuotr.

 

Kad jau prasidėjo „vatnikų medžioklės" sezonas, pasisakysiu ir aš, taip negrįžtamai įsirašydamas į "Kremliaus agentų" beigi šiaip „liaudies priešų" gretas. Taip, Rusija vykdo agresyvią, mums priešišką propagandinę kampaniją, kurios tikslas - apjuodinti antisovietinį pasipriešinimą, siekiant paneigti okupaciją ir apginti savanoriško įstojimo į SSSR mitą. Faktas.

Sako, rusai siekia perrašyti mūsų istoriją. Taip, siekia, bet AR GALI? Juk NE JIE tą istoriją rašo, tai NE JIE ir perrašyti gali. AR RUSAI formuoja Lietuvos istorinę politiką? AR RUSAI sprendžia, koks bus istorijos vadovėlių turinys? AR RUSAI sprendžia, kokių istorikų požiūris bus transliuojamas valstybiniais kanalais? AR RUSAI sprendžia, kas užims už istorijos politiką atsakingus postus?

Jei vis dar manote, kad valstybės istoriją galima lengvai perrašyti iš išorės - prisiminkite, kaip baigėsi žydų „holokausto biznierių" bandymas perrašyti lenkų istoriją. Rusija varo antilietuvišką propagandą - be abejo, bet kiek ta propaganda pavojinga? Ne taip jau baisiai, nes a) ji vykdoma už JŲ pinigus, b) ji vykdoma IŠ IŠORĖS, tad c) yra lengvai atpažįstama kaip SVETIMA.

Bet pažiūrėkime - tie, garsiausiai rėkiantys apie tai, kaip „rusai puola", daro LYGIAI TĄ PATĮ - bet UŽ MŪSŲ PINIGUS ir IŠ VIDAUS. Ir pristato tokią propagandą kaip SAVĄ, „europietišką". Dar daugiau - jie dergia NE TIK pokario, bet VISĄ Lietuvos istoriją. Ir tai KUR KAS pavojingiau, negu rusų propaganda.

Apskritai, kalbant apie grėsmes mūsų istorinei ir tautinei savimonei, verta užduoti keletą paprastų klausimų:

1. AR RUSAI keitė gatvių pavadinimus ir plėšė atminimo lentas?
2. AR RUSAI reikalauja atimti apdovanojimus iš mūsų didvyrių?
3. AR RUSAI reklamavo visokių vanagaičių rašliavas bei apdovanojo visokius ivaškevičius ir baronus už lietuvių istorijos dergimą?
4. AR RUSAI įslaptino kagėbistų sąrašus?
5. AR RUSAI lipdo lietuvių kaip nepilnaverčių atsilikėlių tautos istorinį mitą, rašydami Lietuvos istoriją pagal SVETIMŲ tautų norus?
6. AR RUSAI trina Birželio sukilimą iš mokyklinių vadovėlių, o Lietuvos istoriją - iš mokyklinių programų?
7. AR RUSAI trina lietuvius net iš Lietuvos SOSTINĖS istorijos?
8. AR RUSAI keičia valstybinius simbolius surogatais valstybinių švenčių proga?
9. AR RUSAI panaikino tautinį-patriotinį ugdymą - ir net patį žodį „patriotizmas" ištrynė iš vartosenos, vietoj lietuviškos tapatybės brukdami sajūzinę?
10. AR RUSAI susitapatino su valstybe - o paskui, per savo chamizmą ir aroganciją, supriešino visuomenę su valstybe?
11. AR RUSAI praktiškai iki nesutaikomos būklės sukiršino žmones, vieningą pasipriešinimą agresoriui padarydami iš esmės neįmanomu?
12. AR RUSAI siekia valstybės ir tautos ištirpimo multi-kulti sajūze?
13. AR RUSAI bruka iškrypėliškas ideologijas, kurių tikslas - žmonių gyvulinimas, šeimų ardymas, jaunimo zombinimas ir vaikų tvirkinimas bei psichinis (o vėliau - ir fizinis) luošinimas?
14. Galiausiai, kas KARTU SU RUSAIS aiškina, kad jeigu kam neomarksistinis marazmas nepatinka, tai tokie yra „rusų agentai" ir jiems pakeliui su Rusija?

Ar tie, kurie tuos 1-14 punktus vykdo, nėra mūsų valdžia, garsiausiai žviegianti apie tai, kaip „rusai puola"? Ar niekam nekyla klausimas, KODĖL taip daroma?

 

 

Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Skaityti komentarus (189)
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PADĖTIS GERĖJA: Ispanija sekmadienį atšaukė nuo spalio galiojusią nepaprastąją padėtį, kuri buvo įvesta kovojant su naujojo koronaviruso pandemija. Ispanai pirmą kartą po daugelio mėnesių vėl galės keliauti tarp šalies regionų.
 • SPROGIMAI: vakarinėje Kabulo dalyje prie vienos mokyklos nugriaudėjo trys sprogimai, šeštadienį pranešė Afganistano vidaus reikalų ministerija, nepateikdama detalių.
 • NELAIMĖ: per viename Somalio sostinės Mogadišo rajone kilusius staigius potvynius žuvo vienuolika vaikų.
 • RADINIAI: Dievogalos kaime, kluone, moteris (g. 1968 m.) rado šautuvą, 146 vnt. įvairaus kalibro šovinius, granatą, du detonatorius, vieną sprogdiklį, galimai tris trotilo briketus, rankinę granatą ir pirotechninį užtaisą, kuriuos pasiėmė policijos pareigūnai.
 • APSINUODIJO: valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, penktadienį gavusi informacijos iš Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos vadovybės apie sunegalavusius vaikus ir virtuvės darbuotoją, nedelsiant pradėjo tyrimą - blogai pasijuto 12 vaikų, kurie maitinosi šios mokyklos valgykloje ir keletas iš jų jau gydomi ligoninėje.
 • AR NEBAISU: ketvirtadienį Vilniuje, atliekų surinkimo bei rūšiavimo teritorijoje, rasta galimai žmogaus kaukolė - policijos departamento pranešime sakoma, kad ji aptikta apie 15 val. Liepkalnio gatvėje.
 • PAVOJINGA ZONA: Filipinams priklausančią Mindanao salą sudrebino 5,1 balo stiprumo žemės drebėjimas, ketvirtadienį pranešė šalies Vulkanologijos ir seismologijos institutas.
 • RADINYS: trečiadienį atliekant remonto darbus Bulgarijos sostinėje, Caro Boriso III gatvėje, buvo rasta XX amžiaus vidurio aviacinė bomba - radinio vieta atitverta, sprogmens neutralizuoti atvyko išminuotojai.
 • VĖL NEBUS: didžiausia šalyje mažmeninės prekybos akcija „Jamam“, sutraukdavusi šimtus tūkstančių pirkėjų, šią gegužę nebus organizuojama - tai jau trečias kartas iš eilės, kai dėl pandemijos ir karantino ribojimų „Akropolis Group“ nusprendė atšaukti didžiųjų nuolaidų dienas.
 • STEBUKLAS: moteris iš Malio antradienį pagimdė devynetuką – dviem kūdikiais daugiau nei medikai matė motinos įsčiose per tyrimus ultragarsu - 25 metų Halima Cissė dėl geresnės medicininės priežiūros atvyko į Maroką, kur jai po cezario pjūvio operacijos gimė penkios mergytės ir keturi berniukai.
 • NEDRAUGIŠKI: sulaukusi kelių vartotojų skundų, Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba nustatė, kad statybinių medžiagų ir apdailos prekių prekybos tinklas „Ermitažas” nevykdė pareigos atsakyti į rašytines vartotojų pretenzijas ir todėl įmonei skirta 400 eurų bauda.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar išdrįstate išreikšti savo nuomonę?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar pritartumėte skiepų paso idėjai, jei jį turėdami galėtumėte laisvai gyventi?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų
2. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
3. „MARŠ, MARŠ, TRA-TA-TA!“
4. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
5. ŠEIMOS GYNIMO MARŠAS - LIETUVOS ŠANSAS AR KVAILIŲ VILTIS?
6. Bažnyčia stos mūru už šeimą
7. Vitas Tomkus: PIRMYN VERGAI NUŽEMINTIEJI, ATSTUMTIEJI, NUSKRIAUSTIEJI IR NUTEISTIEJI!
8. Arvydas JUOZAITIS: „Palaikau šeimos žygį. Reikia, kad jis būtų“
9. Goda JUOCEVIČIŪTĖ: Sveiki žmonės – kaip raupsuotieji
10. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
11. DIDŽIOJI IŠPAŽINTIS
12. Vitas Tomkus: NE TAU, MARTYNAI, MĖLYNAS DANGUS!!!
13. Algimantas RUSTEIKA: Geras pensininkas - miręs pensininkas
14. Danutė ŠEPETYTĖ: Klausimas tautiečiui: ar dar ne per karštas vanduo?
15. Audrius BUTKEVIČIUS: Kam Dievas siunčia karvelį?
16. Skirmanto Malinausko melas ir „tiesa“
17. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
18. Raimondas DIKČIUS: Koronapandemijos scenarijui – šimtas metų
19. Nuo šiol VLKK draus žodį „pederastas“
20. Vitas TOMKUS: „Musė maišė, musė maišė, uodas vandens nešė!“
21. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
22. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
23. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
24. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
25. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-1 +7 C

+7 +12 C

 

+9 +15 C

+10 +14 C

+19 +22 C

 

+19 +21 C

0-6 m/s

0-8 m/s

 

0-8 m/s

       

Nuorodos